כשאבי לוי החליט ללכת לאודישנים של האח הגדול, הוא הסתיר זאת מאישתו ומהילדים, וממש עד הרגע האחרון שמר את השתתפותו בתכנית בסוד. כמה שעות לפני שנכנס לבית, החליט אבי שהוא לא יכול להפתיע כך את אישתו בשידור חי, וביקש מהאח לקיים עימה שיחת טלפון אחרונה ובה בישר לה על ההרפתקה שסידר לעצמו.

למעלה מ-80 יום שהוא מנותק מהעולם, ובעיקר מאישתו מיכלי, עליה הוא מקפיד לדבר מדי יום ולשלוח לה מסר דרך המצלמות. בעקבות הגעגועים הרבים של אבי ושאר דיירי הבית למשפחות ולחברים, השבוע חלקם יזכו בזריקת עידוד מהבית.

במסגרת המשימה השבועית מקבלים הדיירים את האפשרות "להוריד אפליקציות" שונות ומגוונות בתמורה לבזבוז אחוזים מהסוללה. כדי לזכות בתקציב המותרות עליהם לשמור על חיי הסוללה, ולכן עליהם לבחור בקפידה אלו "אפליקציות" הם בוחרים. אתמול זכה אבי להוריד אפליקציה שאיפשרה לו לשוחח עם אישתו האהובה.

"אין לך מושג מה המקום הזה עושה לי"

"כפרה עליך", פתח אבי את השיחה כשדמעות מילאו את עיניו, "אני רוצה שתבטיחי לי שלא תעזבי אותי אף פעם". ומיכל מעברו השני של הקו התחייבה בשתי מילים חדות ומרגשות: "בחיים לא". "אין לך מושג מיכלי מה המקום הזה עשה לי", גולל אבי בהתרגשות את התהליך שהוא חווה בתקופה האחרונה, "את הולכת לקבל מוצר חדש ומשופר. כפרה עליך מיכלי".

למיכל כמובן, אסור היה להגיד או אפילו לרמוז על שום דבר שמתרחש מחוץ לבית, אך היא הצליחה להעביר לו את מה שהוא הכי רצה לשמוע: "אני אוהבת אותך ואני מתגעגעת אליך. אנחנו גאים בך". "את העוגן שלי, את הקרש הצלה שלי", הספיק אבי למסור רגע לפני שהתנתקה השיחה.

אבי לוי ביום חתונתו (צילום: תומר ושחר צלמים)
אבי לוי ביום חתונתו עם מיכל | צילום: תומר ושחר צלמים
אבי יושב (תמונת AVI: mako)
"אני חוזר אליך מוצר משופר" | תמונת AVI: mako

לאחר שהשיחה עם מיכל נותקה, אבי הודה לאח הגדול בדרכו המקורית: "הרגת אותי עכשיו", אמר ויצא אל הדיירים בסלון, אז גילה שבמשך כל הזמן הזה כל דיירי הבית צפו בשיחה שלהם, שלא השאירה עין אחת יבשה.

עורכות וידאו: לירון לוין ותום אימברמן

>>>באיזו אפליקציה יבחרו הדיירים הפעם? כל העדכונים מהבית מסביב לשעון