כמעט שבוע לאחר שיצאו מבית האח הגדול, יניב וביז'ו לא מתחרטים על ההשתתפות בתכנית, ובעיקר מרוצים מהתהליך שעברו: "תתפלא, אם הייתי יכול הייתי נשאר בשביל האתגר. זאת הייתה חוויה מרעננת ומאירה. יש מנגנונים בראש שעובדים, שמצב כזה מעניק לך אושר", מעיד יניב.

 "המטרה שלי לא הייתה לקחת את המיליון, עצם הכניסה שלי הייתה בשביל החוויה עצמה. זה היה פי מאה יותר קשה ממה שחשבתי", הוסיף ביז'ו, "אתה לא יודע למה להתכונן. אין מי שמכין אותך".

"יש לא מעט פניות מבנות"

במהלך שלושת החודשים בבית, יניב עבר תהליך משמעותי לעיני המצלמות – מי שהצהיר בשבוע הראשון על היותו בתול, הספיק להתאהב, להתאכזב ואפילו לצאת לדייט והכל תוך כדי השהיה בבית. מאז הדחתו יניב לא קפא על השמרים וממשיך בחיפוש אחר האחת.

כאשר נשאל יניב על עדן איטאס, הליצנית הרפואית שיצאה איתו לדייט בתוך הבית, נראה היה כי יש לו חלומות גדולים: "אני לא יכול להגיד שאני מאוהב, אבל יש משהו. בואו נאמר שכבר הספקתי לפגוש אותה לדייט ביום שישי", סיפר יניב במבוכה וכאשר נשאל מה עשו באותו הדייט השיב ברשמיות: "בואו נגיד שהיינו ביחד".

יניב עוד לא הספיק להשלים את המשפט ולהצהיר שלמרות הדייט הוא עדיין לא שינה סטטוס, ועדן נכנסה לאולפן  בהפתעה. יניב כמובן שמח לקראתה את נראה היה מאוכזב כאשר הצהירה ללא היסוס שאין בכוונתה לממש את הפוטנציאל הרומנטי: "אנחנו לא בקשר רומנטי כרגע, אנחנו בקשר ידידותי. נכנסתי לשם באמת כדי לתמוך בו ולהיות לצדו באותו הרגע, לא יתפתח בינינו משהו שהוא מעבר לזה", סיכמה עדן ויניב מיד ניצל את הבמה כדי להבהיר לה שהוא לא נואש: "אני חייב לומר שיש לא מעט פניות מבנות".

>>מה קורה עכשיו בבית האח הגדול? צפו בשידור החי!