רוני מיילי וההורים של לבנה
רוני וראובן. יישרו הדורים

פרסום ראשון: הסכסוך המתוקשר בין רוני מיילי ללבנה "זוהרים" גוגמן, שהביא להדחתו של מיילי מ"האח הגדול", הגיע היום לסיומו בפגישה מרגשת. בשעות הצהריים הגיעו מיילי ובנו אורן לבית הוריה של לבנה ושוחחו על אירועי הימים האחרונים בבית "האח הגדול" ומחוצה לו.  

מאז יצא מיילי מהבית עקב התנהגות בלתי הולמת, נעשו מספר פניות מצד משפחתו להיפגש עם משפחת גוגמן, אך עד כה נמנעה משפחת גוגמן מחשיפה תקשורתית וביקשה לכבד את פרטיותה.

עם זאת, בעקבות האירועים האלימים בימים האחרונים ואיומים נוספים על בטחונו של רוני מיילי, נעתרה המשפחה לבקשתו להיפגש עימם מתוך חשש אמיתי וכנה לשלומו.

"לטעות זו חולשה אנושית, לסלוח זו מעלה אלוהית", מסר אב המשפחה, ראובן גוגמן, החולה במחלת ניוון שרירים קשה. "כאשר אדם בא להתנצל בפנינו אנחנו מקבלים אותו בלב חם וסולחים לו מעומק ליבנו. כשצפינו בלבנה מקבלת את התנצלותו של רוני בשידור, זה עזר לנו לקבל את התנצלותו הכנה והאמיתית. עם זאת, חשוב היה לנו להזמין את רוני לפגישה בביתנו על מנת שמשפחתו ומשפחתנו יכירו זו את זו.

"הפגישה שהתקיימה לא הייתה פגישת התנצלות. אנחנו כבר סלחנו. מיהרנו לקיים את הפגישה מתוך חשש לשלומו של רוני ועל מנת שאנשים לא ילכו צעד רחוק מדי עם איומיהם. הגלישה לפסי אלימות אינה מקובלת ואנחנו מגנים כל גילוי אלימות פיזית או מילולית".

הפגישה התקיימה לאור הגינוי הרשמי של האירועים האלימים והאיומים על בטחונו של מיילי גם מצד האגודה למען הלהט"ב וברכתם על חזרתו מכל אמירותיו ההומפוביות. אחד משיאי הפגישה נרשם כאשר רוני ואמה של לבנה גילו שהם קרובי משפחה.

"אני מודה למשפחת גוגמן על קבלת הפנים החמה והמחבקת", מסר רוני מיילי לאחר סיום הפגישה, "אני מעריך אותם ומכבד את אצילותם. ברצוני לנצל את ההזדמנות, גם שלא בפניהם, להתנצל שוב בפני לבנה. אמרתי אמירות קשות שפגעו בה, במשפחתה ובקבוצות שלמות באוכלוסיה". 

>> האם יש רומן במירוץ למיליון?

mako בידור בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובגוגל +

רוני מיילי וההורים של לבנה
מודה למשפחה על קבלת הפנים החמה