"הדייר עצמו סגור בבית ומה אכפת לו. המשפחות שבחוץ צריכות להתמודד על כל מה שקורה", אומר קותי סבג, זוכה העונה הקודמת, שניצל את ביקורה של אורית "אמא של איתי" ליטני באולפן "מה אתם אומרים", כדי להתנצל בפני אמו על כל מה שעברה בגללו.

לא סתם החליט קותי לנצל את הבמה. ליטני, שבימים כסדרם מעידה בעצמה שבנה לא חולק איתה יותר מדי, הופתעה מהפתיחות הגדולה של הילד: "ביומיום אנחנו לא רואים את הילדים שלנו בשיחות אינטימיות", היא אומרת, כשהיא מתבקשת להגיב לקטע שהוקרן בו בנה מנסה לדבר על לבה של טהוניה אהובתו. במהלך הקרנת הקטע, התקשתה ליטני לשלוט על הדמעות שבצבצו בעיניים. "לא קל לשמוע את הבן שלך מדבר בצורה גלויית לב כל כך".

כשהיא נשאלת האם היא בעד טהוניה ובעד הקשר עם איתי, היא נאנחת ואומרת, "אני בעד הבן שלי. שואלים אותי הרבה על הקשר ואני גם מנסה להבין מה קורה שם. יש מפגש מעניין בין שניהם. אחת הסיבות שהוא בא לתכנית, טרם הכניסה שלו, הייתה שיראו את הבנאדם שמעבר לגמגום. לפני שהוא נכנס לבית, איתי אמר שטהוניה מסקרנת אותו ונראה לי שהוא רואה אצלה מעבר לרעש והצעקות, בדיוק כמו המשאלה שלו. זה חיבור מאוד חזק שהיא לא כל כך מבינה אותו. היא חושבת שהוא תופס עליה טרמפ. מתחשק לי להיכנס לבית ולהגיד לה 'תתנהגי אליו יפה'"

"אתי הוא לא פתוח. בערך מגיל שש הוא רק צועק עליי"

את מה שנגלה מול עיניה במהלך הצפייה בבנה, היא מקבלת ברגשות מעורבים: "קשה לי. נחמד לי. קשה לי לראות את הרגעים הקשים, בחלקים שהוא לא כ"כ מוצא את עצמו שם, מנסה להתחבר עם אחרים וזה לא כ"כ קל".

לא מעט דברים חדשים היא מגלה על בנה. "מרגשת אותי מאוד היכולת שלו להיות כל כך פתוח. אלוהים, מאיפה? אתי הוא לא פתוח. עם החברים הוא יותר פתוח. בערך מגיל שש הוא רק צועק עליי", היא מגלה. "הרגישות הענקית. היכולת שלו לשים את עצמו בצד ולראות את המישהו האחר. כמו עם טהוניה, הוא שם את עצמו בצד וזה משהו שהרבה אנשים לא מסוגלים לעשות". צפו בקטע.

מה אתם אומרים, א'-ג', 9:00