המשולש הרומנטי: דני - שלי - בני

ממש בימים הראשונים בבית, נראה היה שיש זוג ראשון שהולך לכיוון רומנטי - היו אלו דני ושלי, רגע לפני שבני הכריז מלחמה ורץ ראש בראש מול דני על ליבה של שלי. דני כאמור הודח ראשון ומיד אחריו גם בני נאלץ להיפרד מהבית. בעוד בני המשיך לספר לכולם כי הוא ממתין לרגע ששלי תצא ואז תתממש אהבתם, לאחר ששלי הודחה בעצמה, גילינו שכל הזמן הזה היה לה אהוב סודי שחיכה לה.

הזוג שלא היה: בני ורוני

למרות שלרוני חיכתה אישה אוהבת מחוץ לבית, ואילו בני בנה על יחסים רומנטיים עם שלי, הנשיקה הראשונה בבית הגיעה דווקא מהצמד הזה - אחרי פחות מ-48 שעות בבית, רוני החליט ללמד את בני כיצד מראים אהבה לבת הזוג, וכמורה שמכבד את עצמו, רוני לא היסס והדגים בלייב (על בני) איך מעניקים לאישה את הנשיקה המושלמת. בני לא נרתע ודווקא התלהב מהרעיון: "הנשיקה הראשונה שלי עם גבר רבותיי!", הוא צעק בהתרגשות.

לאון וטהוניה - זוכרים את זה?

במהלך המשימה הסודית בשבוע הראשון, נאלצו פאולינה ולאון לשמור על זהות פיקטיבית של אחים, מה שמנע מהם לפתח קירבה פיזית אחד לשנייה. באותו הזמן היה נדמה שדווקא טהוניה מנסה את מזלה הרומנטי ביחד עם לאון, אך הוא בחר להשאיר את העניין על אש נמוכה - כאשר הציעה לו לבוא לישון איתה הוא לא קפץ על הרעיון (בלשון המעטה): "אנחנו יודעים מה אני ואת, אם אני עכשיו בא לישון איתך את יודעת איך זה מצטייר?".

"האחים" שהפכו לנאהבים: הרומן הגדול של פאולינה ולאון

בתחילת העונה נכפה עליהם לשמור על זהות פיקטיבית של זוג אחים, כל זאת כדי לעבוד על רוני וגילי שהפכו עם הזמן לבני בריתם הגדולים בבית. וכבר מאותה משימה סודית פאולינה ולאון לא נפרדו והפכו לזוג הרשמי של הבית - האהבה שהחלה בנשיקה חטופה באמצע הלילה, המשיכה לגילוי אהבה מתקתקים בחדר השירות, אך לצערם הסתיימה (זמנית) בהדחתה המפתיעה של פאולינה. מאז פאו הספיקה להזכיר לו שהיא עדיין מחכה ושלחה מסוק שירחף מעל הבית. ומה חושב לאון על המחווה? "אני מרגיש כאילו אני מאורס", חתם לאון בנשיקה.

 

שוברים את הקרח - איתי וטהוניה מחממים את היחסים

רק לפני שבועיים נכנס איתי, ובמעט הזמן הצליח להמיס את ליבה של מלכת הקרח של הבית - טהוניה שהקפידה לשמור על חזות קשוחה ולא מתפשרת, פתחה את ליבה לגבר החדש בבית ומאז הם מרבים לבלות את הזמן הפנוי אחד עם השנייה. איתי אגב, בנה על הקשר הזה עוד בטרם נכנס לבית - כאשר היה צפה בתכנית כמו כל עם ישראל, וכבר אז הבין שמדובר בקליק גורלי. בינתיים הם רק החזיקו ידיים מתחת לשמיכה, אבל אנחנו חוזים להם עוד אהבה גדולה.

נעים מאוד: אור ודור - הזוג הבא?

היופי המהפנט של אור שבה את ליבו של דור כבר בדוח היומי המזויף, כאשר דור התפלל לקהל בבית שישאיר אותה רק למענו. היא לעומת זאת, פיזרה בינתיים הבטחות לאוויר שהוא לא הטיפוס שלה, אך מאז שנכנסה השניים לא נפרדים זה מזו, וכל רגע משותף של השניים מתחיל ונגמר בפלירטוט הדדי. נשיקה עוד לא ראינו, אבל דור כבר הספיק להצהיר: "לא הרגשתי ככה מאז גיל 16, אני מרגיש ואוו בלב כשאני רואה אותה". וכמו שאייל גולן היה אומר: דור דמרי בסטטוס מאוהב!

ומה יקרה הערב?

הערב לכבוד חג האהבה העברי, האח הגדול הכין לדיירים הפתעה רומנטית במיוחד - מסיבה אל תוך הלילה לכל האוהבים שבבית. האם מהערב הזה יצמח לו זוג חדש? את זה נגלה רק בפרק הבא. בכל מקרה, רגע לפני שקופידון יורה חצי אהבה בדיירים, אנחנו ממליצים להם להיזכר בשיעור שהעבירה הסקסולוגית של הבית, הלא היא שלי ורוד.

>>האם האהבה פורחת ברגעים אלו ממש? הצטרפו לשידור החי מהבית!