קותי בסלון (תמונת AVI: mako)
קותי חוזר אל הבית | תמונת AVI: mako

כמיטב המסורת ארז ואסי נכנסו לבית האח הגדול להיפגש עם הפיינליסטים, בשבת האחרונה לפני הגמר הגדול. הפעם בנוסף לעוגה של אמא של אסי, הם הביאו איתם שניים שמכירים מקרוב את התחושה שחווים החמישה - קותי ותמיר, שני הפיינליסטים של העונה הקודמת - הפתיעו את הדיירים ונכנסו בהפתעה לתוך הבית.

תמיר וטהוניה על הספה בסלון (תמונת AVI: mako)
תמיר וטהוניה מחליפים חוויות | תמונת AVI: mako

"כל התקופה בבית מתנזקת לרגע אחד"

כמי שנותרו אחרונים על הספה בבית, קותי ותמיר העניקו לדיירים טיפים כיצד להתכונן לרגע הגורלי שעתיד לשנות את חייהם. "כל החודשים האלה שהייתם בתוך בית האח הגדול מתנקזים לרגע אחד, כששניים יושבים על הספה ואסי וארז אומרים רק שם אחד", שיחזר קותי את הדקות ששינו את חייו.

"אחרי שתצאו מהבית מיום שלישי, החיבה שתקבלו היא אדירה ואתם לא תבינו איך כולם יודעים על כל הדברים שעברתם בחודשים האחרונים", הכין אותם תמיר, "הכי חשוב שתשארו עם רגליים על הקרקע ותהיו מי שאתם".
קותי ולבנה מתחבקים (תמונת AVI: mako)
קותי ולבנה מתחבקים - מי מתרגש יותר. | תמונת AVI: mako

תמיר תמיד ישאר ה-Beautiful של הבית 

רגע לפני שיצאו בפעם האחרונה (בהחלט) מבית האח הגדול, תמיר וקותי ביקשו מהאח הגדול שינגן עבורם שיר, והוא בחר לנגן להם את השיר "Beautiful" של כריסטינה אגילרה, אותו השיר שניגן לפני שנה בדיוק כאשר תמיר יצא מהבית כשהוא אוחז המקום השני. תמיר כמובן התרגש מהמחווה ורקד לדיירים, כמו שרק הוא יודע.
הדיירים עם ארז ואסי בסלון (תמונת AVI: mako)
ארז ואסי מצויידים בעוגה המסורתית | תמונת AVI: mako
ארז ולבנה  (תמונת AVI: mako)
ארז טל בוא לפה! | תמונת AVI: mako
הדיירים מצטלמים (תמונת AVI: mako)
סייי צ'יז!!! | תמונת AVI: mako

 
רוצים לדעת כיצד מגיבים הדיירים? השידור מהבית פתוח לכולם בחינם, מעכשיו ועד לגמר הגדול - בערוץ 20 ובאפליקציים makoTV