למי מגיע לנצח? שאלת מיליון השקלים מלווה אותנו מתחילת העונה, והערב אנחנו וחמשת הפיינליסטים, נגלה סופסוף את התשובה. איתי, דור, טהוניה, לאון או לבנה, אחד מהם יצא המנצח הגדול של הערב והרחוב הישראלי כבר ערוך ומוכן.

 מוכנים לגמר?

במקביל לאירוע הגמר הגדול שיתקיים בנווה אילן, בכל רחבי הארץ יתקיימו אירועים ספונטנים לכבוד הגמר: "יש טקס מיוחד. אני מכינה ארוחה חבל על הזמן, לפחות 10 אנשים יהיו שם", מספרים לנו הצופים, "אתה לא מתאר לעצמך מה ילך בבית, שמפניה בלאגנים, בירות וכדורי שוקולד".

למי מגיע לנצח? המשפחה מתפצלת!

בעוד יש משפחות שבהן ההחלטה באשר למנצח היא פה אחד, יש בתים בהם דיירי הבית כמעט פירקו משפחות. טוב אולי לא פירקו משפחות, אבל אין לנו ספק שמישהו ישן על המיטה בסלון אחרי הויכוח הזה: "אני בעד טהוניה, בגלל שהיא בחורה מאוד כנה, מאוד ישרה, אומרת מה שכואב לה", אומר הבעל בעוד אישתו מתנגדת נחרצות: "היא מאוד חוצפנית, עשתה להם טרור בבית". הויכוח בין השניים המשיך עד שהבעל קבע: "עכשיו אנחנו נפרדים כי היא לבנה ואני טהוניה", צחקו השניים.

בנות ישראל מחכות לדיירים

בעוד הזוג מחוף הים ממשיך להתווכח על הפייבוריט המשפחתי, מתקיים ויכוח ער לגבי שלושת הגברים שהגיעו לגמר: חלק כבר מפנטזות על דייט חלומי עם לאון (נראה אותן בקרב עם פאולינה), קהילת הגולשים תומכת בנציג שלהם בבית - דור כמובן. ודווקא הגיל השלישי מחזיק אצבעות למען הדייר שעשה היסטוריה - איתי וולך. מי מהחמישייה יהיה בסוף הערב המנצח של העונה? רק אתם תכריעו!

מה קורה בשעות האחרונות של בית האח הגדול? צפו בשידור החי

הקווים פתוחים! הצביעו לדייר האהוב עליכם