הדיירים בסלון (תמונת AVI: mako)
יותר דרכים להצביע. כל דיירי העונה בסלון | תמונת AVI: mako

דיירי האח הגדול מסרו בערב שבת את שמות המועמדים להדחה, והערב בשידור המרכזי תוכרז הרשימה הסופית. ההצבעה תפתח מיד לאחר מכן, ותימשך עד לשידור המרכזי ביום שלישי. לראשונה, יתאפשר לצופים להצביע לדייר האהוב עליהם באמצעות אפליקציית האח הגדול.

כזכור, האפליקציה לסמארטפונים הושקה בגרסתה החדשה בתחילת העונה כחלק מהחידושים הטכנולוגיים המלווים את אתר האח הגדול. את האפליקציה ניתן להוריד חינם למכשירי אייפון, אייפוד טאצ' ולראשונה העונה – גם לאנדרואיד ולאייפד. עד כה הורדה האפליקציה ליותר מ-300 אלף מכשירים.

באמצעות האפליקציה ניתן לצפות לאורך כל היממה במצלמות מרכזיות בבית, לקבל את חדשות הבית ועדכונים שוטפים, לצד מידע על הדיירים, תקצירי התכנית המלאה וכן הרשמה לשירות התראות על הנעשה בבית.

לרגל ההשקה: 10 הצבעות בחינם

עם ההשקה של ההצבעה באפליקציה, תוגבל בכל האפיקים ההצבעה לדיירים המועמדים להדחה. החל מהערב ניתן יהיה להצביע עד 20 פעמים ביממה לכל מתמודד: 10 פעמים ב-SMS ו-10  פעמים נוספות באפליקציה וב-mako (ביחד).

ההצבעה באמצעות האפליקציה מצטרפת לאפיקי ההצבעה ב-SMS  ולהצבעה דרך אתר האח הגדול ב-mako. ההצבעה בסמס היא בעלות של 1 ש"ח. ההצבעה דרך אתר mako אפשרית גם כן בעלות של 1 ש"ח, להצבעה בודדת. בנוסף, על מנת להצביע באפליקציה ניתן יהיה לרכוש חבילות הצבעה (4, 25 או 52 הצבעות) בהן ניתן לעשות שימוש הן באפליקציה והן ב-mako בעלות שנמוכה מ-1 ש"ח להצבעה בודדת. לרגל ההשקה יוענקו 10 הצבעות חינם באפליקציה.

>> עוד אין לכם את האפליקציה? לחצו כאן