בעונה הקרובה של "האח הגדול" אתר mako הולך ללוות אתכם בחווית 360 מעלות שעוד לא נראתה כמוה.

אתר האח הגדול (צילום: mako)
בקרוב: אתר הבית החדש שלכם. האח הגדול | צילום: mako

מלבד השידור החי אליו כבר התרגלתם, עדכונים מהבית לפי שעה ובכל פעם שמשהו חשוב קורה עם הדיירים ודו"ח יומי מתומצת בוידאו, אתם זוכים לקבל גם פרטים בלעדיים, קטעים לפני כולם וליווי אישי של המודחים. איך זה הולך לעבוד? הכנו לכם רשימה מסודרת.

לייב עונה 4 (צילום: mako)
ארבע מצלמות, עשרות אפשרויות. השידור החי | צילום: mako
שידור חי משופר

העונה אתם הולכים לצפות בדיירים מכל זווית אפשרית. השידור החי ב-mako יורכב מארבע מצלמות שונות, הממוקמות באזורים שונים בבית. בנוסף, על גבי השידור החי תוכלו להמשיך לגלוש, לקרוא כתבות, לדבר עם חברים בפייסבוק, להתעדכן בחדשות מהבית ואפילו להצביע לדייר אותו אתם רוצים להשאיר.

מלבד הצפייה באתר שמתחילה ביום ראשון לגמרי בחינם, תוכלו להמשיך לצפות בבית הכי מפורסם במדינה גם דרך הסמארטפונים שלכם. לא משנה אם יש לכם אייפון או אנדרואיד, חפשו את האפליקציה של האח הגדול ותוכלו להישאר מחוברים.

בהמשך העונה יזכו גולשי mako גם להצביע לדייר שהם רוצים להשאיר בבית דרך האתר, וליהנות מחבילות הצבעה אטרקטיביות.

אין תמונה
אסי ארז כבר נרשמו. ואתם?
מסיבת פתיחת עונה וסביבה וירטואלית לצ'אטים

מתים לדבר עם החברים שלכם על הדבר האחרון שהסעיר את הבית? הכירו את "שייקר": מדובר על פלטפורמה חדשנית הנערכת בפייסבוק, אשר מכניסה את הדמות הוירטואלית שלכם היישר אל תוך בית האח הגדול. כבר ביום ראשון הקרוב, מיד לאחר שיסתיים אירוע הפתיחה, תוכלו להיכנס ולהצטרף למסיבת פתיחה עונה חגיגית.

במהלך כל העונה יהיה "שייקר" המקום בו תנהלו את השיחות שלכם, תפגשו חברים חדשים ותקחו חלק בלתי נפרד במתרחש בתוך בית האח הגדול. אגב, ההרשמה כבר נפתחה. אז תלחצו כאן כדי שלא תישארו בחוץ.

עוד בפייסבוק: לייב בלוגינג והטבות מיוחדות

הפעילות "המנגינה של האח" ממשיכה, ותמשיך עד רגע כניסת הדיירים החדשים לבית. אך הפייסבוק הרשמי של האח הגדול יפנק אתכם לאורך כל העונה, בלי רגע של הפסקה. במהלך השידורים החיים תוכלו להשתתף בלייב בלוגינג עם דיירים מעונות קודמות ופרשנים מיוחדים, וגם לקבל הטבות ייחודיות.

>> עוד לא הפכתם לחברים שלנו בפייסבוק?

כבר ביום ראשון, במהלך אירוע הפתיחה, כדאי לכם להישאר קרובים לפייסבוק של האח הגדול כדי לצפות בקליפ הדלקת האורות של הבית החדש לפני כולם, ואפילו לקבל את שמות הדיירים ואת התמונות שלהם לפני שאר המדינה. במקביל, לכל אורך המשדר המרכזי הסטטוסים הנבחרים שלכם יופיעו על המסך.

כל המדורים האהובים - ועוד כמה

את המדורים חדשות מהבית, הדו"ח היומי, הכתבות ועמודי הדיירים אתם כבר מכירים, וגם העונה הם ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מהאתר הרשמי של האח הגדול. אך הפעם הכנו לכם הפתעות נוספות.

בכל שבוע הדיירים יבצעו משימות ויקבלו תקציב. במקביל, לקראת סוף השבוע אנחנו נערוך עבורכם מדור מיוחד בו יופיעו מתכונים אופציונאליים. תוכלו לבשל אותם בבית, ולהרגיש בדיוק כמו דייר של האח הגדול. במקביל, כל שיחה אישית של האח הגדול עם אחד הדיירים יעלה במדור קבוע באתר. חייבים לטקבק על מה שקרה, או לצפות שוב בוידוי? זה המקום בשבילכם.

גואל וליהיא באחי נדבר בבית (צילום: mako)
גואל וליהיא. כל שבוע על המסך שלכם | צילום: mako
"אחי, נדבר בבית"

מיד בסיום כל משדר מרכזי בימי שלישי תתחיל ב-mako התכנית "אחי, נדבר בבית" עם גואל פינטו ולא אחרת מאשר ליהיא גרינר.

אתם תוזמנו להשתתף בסקרים מיוחדים, להשאיר שאלות ולקחת חלק בדיון החם של השבוע. תהיו איתנו בימי שלישי, וליהיא וגואל כבר ידאגו שתדעו את כל הפרטים החשובים.

"האח הגדול", ביום ראשון מתחילים!

>> בלעדי: ראיון ראשון עם אחת הדיירות

>> שריינו לעצמכם מקום לאירוע הפתיחה של האח הגדול

>> האח הגדול מפנק אתכם ב-50% הנחה בבורגראנץ'! כל הפרטים