העיתונאית מרב בטיטו נכנסה לעונה השלישית של בית האח הגדול, ומיום שיצאה היא מנסה להבין מהו כוחה הגדול של התכנית שסוחפת אחריה אנשים בעוצמות אדירות. במהלך החיפוש פוגשת מרב גם את חן גז בת ה-22, סטודנטית למשפטים וצופה נלהבת של האח הגדול.
חן מתארת גיל התבגרות לא פשוט, שלווה בחוסר ביטחון גדול: "נורא רציתי, אבל זה איכשהו דוכא. הייתי הרבה בבית ולא השקעתי באיך שאני נראית", היא מספרת בכנות. "זה היה לי נורא קשה. אכלתי את עצמי עם עוד ועוד מחשבות".

"חיפשתי להזדהות עם משהו"

התכנית האח הגדול הצליחה להביא לתפנית חיובית בחייה של חן. מאז גילתה את האח הגדול היא הבינה כי מאחורי כל סטריאוטיפ מסתתר שיכול ללמד אותה הרבה דברים על החיים: "חיפשתי להזדהות עם משהו, חיפשתי משהו אמיתי, משהו שיחזיר לי את האמון בבני אדם", אומרת חן.
מבין כל מה שקרה בבית האח הגדול, דווקא שיחה אחת בין אלירז לאלין הצליחה לגעת בחן באופן מיוחד. "את פנינה בתוך צדפה שצריך לשבור, אל תהיי קשה מדי עם עצמך. לאט לאט את תעופי", הבטיח אז אלירז לאלין, והצליח לרגש את הצופים בצד השני של המסך.  "זה דיבר אלי", מודה חן, בת גילה של אלין. "הם דיברו ותוך כדי אני למדתי לקבל את מה שלא טוב, אבל לגלות שיש טוב גם בי, שאני שווה משהו".

המסע המלא של מרב בטיטו בעקבות צופי האח הגדול ישודר ביום שבת, מיד בסיום התכנית בית ספר למוסיקה. צפו בהצצה ראשונה

האח הגדול. ב-1.1.2012 מתחילים