ממש בתחילת העונה ערך האח הגדול לדיירים את טקס חלוקת פרסי האחדמיה, בו הם הוכתרו לזוכים בקטגוריות שונות. אז עוד הכל היה בגדר הימור, אבל היום, ממרחק של שלושה חודשים והיכרות עמוקה עם הדיירים אנחנו יכולים לבדוק: האם היה שם ניצוץ של אמת?

סיון אברהמי מגישה את פרסי האחדמיה (תמונת AVI: mako)
הזוג של העונה? גם, אבל לא רק | תמונת AVI: mako
הדייר שיהפוך לאיקון אופנה: אביבית
אמנם זה היה במסגרת משימה, אבל כל דיירי הבית כבר עטו על עצמם ריסים מלאכותיים, וחנויות מדווחות על עלייה משמעותית במכירות.  גם תוספות השיער של אביבית נכנסו למודעות של כולנו, ככה שבהחלט אפשר להכתיר את הזכייה בקטגוריה הזאת כ"בול פגיעה".

הדייר שיקבל חיקוי בארץ נהדרת: יוסי
לא ממש. דווקא אביבית היתה הראשונה לקבל חיקוי כזה, ולא הרבה אחריה גם קותי. יוסי, לפחות בינתיים, נשאר בחוץ. 

אביבית ויאנה מחקות ומתקרבות (תמונת AVI: mako)
עמדה להדחה הכי הרבה פעמים. סוג של הישג | תמונת AVI: mako

הדיירים שיהפכו לזוג בבית: אביבית ושי
טוב, אז אי אפשר להגיד שיש כאן פספוס כי השניים באמת היו זוג, אבל אביבית ניהלה מערכת יחסים גם עם צבי, אביב וערן, איתו היא גם היתה מועמדת באותה קטגוריה - כך שמדובר, מבחינת ההימור, על חצי הצלחה בלבד.

הדייר שיעמוד הכי הרבה פעמים להדחה: זיוה
יכול להיות שזה היה נכון אם זיוה לא היתה מודחת מהבית כל כך מהר, אך העובדות מצביעות על כך שגם בקטגוריה הזאת - אביבית היא זו שהרוויחה את התואר, ובכבוד.

ברי סימון זהר (תמונת AVI: mako)
לא הודחה ראשונה, ולא הודחה בכלל | תמונת AVI: makoהדייר שיודח ראשון: ברי
למעשה, לא רק שברי לא הודחה ראשונה - היא לא הודחה כלל, אלא פרשה מרצונה ויצאה מהבית. הדיירת שהודחה ראשונה היא כמובן בטי, שגם היא היתה חלק מהדחה דרמטית בה יצא גם דודו, אך חזר וכעבור כמה ימים התחרט.

לסיכום, טקס פרסי האחדמיה לא יכול לזקוף לזכותו הצלחות רבות, אבל בינינו - עם כל הכבוד לטקס המכובד, מנצח אמיתי יהיה בעונה הזאת רק אחד, ורק בגמר הגדול.

מה קורה עכשיו בבית? צפו בשידור החי

עורכי וידאו:
אסף לביא הראל
מאיה חן