בסופה של עונה לה היו שותפים 22 דיירים אתם הצופים הצבעתם והחלטתם שקותי סבג יהיה הזוכה הגדול. לפניו עזבו את הבית יאנה, שרי, סער ותמיר בערב גמר מרגש ולא צפוי.

קותי לבד בבית (תמונת AVI: mako)
קותי. הזוכה הגדול | תמונת AVI: mako

שיר היציאה של קותי היה "Paradise" של להקת קולדפליי, כשאל החיבוק המסורתי עם אסי וארז הוא הגיע עם החולצה הצהובה והמוכרת של בית"ר ירושלים.

הדיירים מחבקים את תמיר (תמונת AVI: mako)
תמיר. קיבל חיבוק מכל הדיירים | תמונת AVI: mako

עוד לפני ההכרזה הספיק תמיר ורדי לעזוב את הבית ולקבל חיבוק מכל המודחים. לאחר מכן ישב תמיר עם אסי וארז לראיון, וסיפר להם איך שלושת החודשים האחרונים נראו מהצד שלו.

קבלו את קותי סבג

לפני שנכנס לאח הגדול קותי היה טבח במסעדה. הוא חי בדירת חדר וחצי קרוב לבית הוריו ושירת במוזיאון חיל האוויר שם פגש במקרה את מירי בוהדנה והתאהב בה מ"ממבט ראשון". למעשה, אם יש בחורה מושלמת מבחינתו - זו היא. הוא מכור לאוכל המבושל של אמו, מעולם לא אכל אוכל מבושל שלא אמו בשלה, הוא חולה ניקיון ולא שותה מפה לפה.

קותי מפחד מחושך ולכן נרדם עם טלוויזיה. קותי אוהד שרוף של בית"ר ירושלים, מעריץ את זוהר ארגוב ואלי אוחנה, חולה על בוב ספוג והדבר שהכי מצחיק אותו זה הפינגווינים ממדגסקר. הוא מתאהב בקלות אך לטענתו לא תמיד בבחורות הנכונות. תמיר חולם להתחתן, להתפרנס בכבוד ולעזור למשפחתו. "אני חולם על אהבה, אני רוצה את זה מאוד. אני רק חושב שיש דבר אחד שמעיב על זה- המצב הכלכלי שלי", הוא מספר. רווק.

מהלך הגמר

עוד לפני שתמיר וקותי נשארו לבדם בתוך הבית יצאו הפיינליסטים אחד אחרי השני. הראשונה לעזוב את הבית הייתה יאנה יוסף, שהגיעה היישר אל השאלות של אסי וארז לגבי טיב היחסים שלה עם קותי. היא ענתה שמבחינתה לא הייתה בין שניהם מערכת יחסים רומנטית, אך הוסיפה שרק בעוד מספר ימים תעכל את החוויה שעברה.

לאחר מכן ההצבעה נמשכה ואתם החלטתם ששרי שימחוב תעזוב. היא צפתה ברגעים אותם עברה בתוך בית האח הגדול ולא הצליחה לעצור את הדמעות, כשהקהל מסביב מעודד אותה במחיאות כפיים.

השלישי לעזוב את הבית היה סער סקלי, שהגיע רחוק יותר ממה שציפה. קותי הזכיר לו שהם קבעו להיפגש בחוץ, אך סער יצא רק לאחר שציטט את המשפט האחרון בספר "1984": "דמעות נקוו בעיניו, והוא למד לאהוב את האח הגדול". בחוץ ענה סער מדוע נכנס מלכתחילה לאח הגדול, שמע מחמאות מהמודחת יעל ברון וסיפר האם ישתתף בקמפיינים ופרסומות.

לבסוף נשארו תמיר וקותי לבד בבית וניצלו את הזמן כדי להתחבק מול הפלזמה. הם צפו יחד בקליפים המסכמים את העונה של שניהם, עד שהגיעה ההכרזה הסופית והגורלית של ארז על הזוכה הגדול.

>> מחר: יום שידורים מיוחד ואתם מראיינים בשידור חי