ביום שבת האחרון התבשרו ג'קי, ליהיא, יגאל, רינת ושירן כי הם מוגנים מהדחה, וזאת לאחר שהצליחו במשימת התאומות. כל שאר הדיירים נאלצו להיאבק על חסינות במהלך השבוע, במהלך השיעורים בתיכון האח הגדול. משימה שקבעה מי מהם יודח הייתה מבחן בשיעור טבע.
אלעד צפני ענה נכון על כל השאלות ב"מבחן הדג" וזכה להיות מוגן מההדחה הראשונה העונה. אך אלעד נאלץ לבחור דייר אחר שיעמוד להדחה במקומו. לאחר שבחר לעשות הגרלה בין כולם, יגאל נבחר להיכנס לרשימת המועמדים להדחה יחד עם דנה, יואב, יורם, ליאם, לי עוז, נופר, סיון אברהמי, סיון דרור, עמיר, עתי ופרידה.
חמשת הדיירים המוגנים מהדחה נכנסו הערב, אחד אחד, לחדר האח הגדול וניסו לשכנע אתכם להשאיר את הדייר האהוב עליהם. אבל רק אתם מחליטים מי יהיה הדייר הראשון שיעזוב את בית האח הגדול ביום שבת הקרוב ב-21:00.

האח הגדול - מדברים אליכם

רינת בוחרת (תמונת AVI: האח הגדול)
רינת בוחרת ביגאל | תמונת AVI: האח הגדול
רינת גיטר

"אני בוחרת להשאיר את יגאל. הוא היה חלק מהמשימה הסודית והוא לא אכזב אותנו ואני חושבת שמגיע לו את כל הקרדיט. אני לא מכירה את שאר הדיירים עדיין ולדעתי ליגאל מגיע להישאר".

אלעד בוחר (תמונת AVI: האח הגדול)
אלעד בוחר ביגאל | תמונת AVI: האח הגדול
אלעד צפני

"אני בוחר להשאיר את יגאל. אחרי המקרה שקרה ברביעי הרגשתי נורא רע שיגאל שעמד במשימה והיה חסין מהדחה הפך להיות מועמד להדחה במקומי וארגיש נורא רע ואשם אם הוא יצא מהבית".


 

ליהיא בוחרת (תמונת AVI: האח הגדול)
ליהיא בוחרת בסיוון ד. | תמונת AVI: האח הגדול
ליהיא גרינר

"אני בוחרת להשאיר את סיוון דרור. אנחנו באותו ראש, היא מאוד מצחיקה ומעניינת. היא עברה חיים מטורפים והיא מהממת ויפה וממש כייף לי איתה".

 


 

שירן בוחרת (תמונת AVI: האח הגדול)
שירן בוחרת ביואב | תמונת AVI: האח הגדול
שירן גיטר

"אני בוחרת להשאיר את יואב. מבחינתי הוא בן אדם מקסים שאוהב לעזור ושאכפת לו מהאנשים בבית. הוא כיפי ואני אוהבת אותו בתור בן אדם".

 
אין תמונה
ג'קי בוחר בלי עוז
ג'קי מנחם

"אני בוחר להשאיר את לי עוז. הוא הבן אדם שהכי קרוב אלי ואני ממש אוהב אותו. הוא אמיתי ויחסר לי מאוד אם הוא יצא מהבית. הוא גבר גבר".>> האח הגדול
, רביעי ושבת, ב-21:00

>> היכנסו לשידור חי מבית האח הגדול

>> בואו להיות חברים של האח הגדול בפייסבוק