בשעה האחרונה שלהם בתוך בית האח הגדול נשארו ג'קי וליהיא לבדם בסלון, וניסו לחשוב מה יעשו החל ממחר. הם צפו בקליפים של כל מה שעבר עליהם בבית, ואפילו מצאו זמן להתחבק. לבסוף הגיעה ההכרזה הסופית: ליהיא גרינר תסיים את העונה במקום השני, וג'קי מנחם הוא הזוכה הגדול בעונה השלישית של האח הגדול!

ג'קי מנחם הוא המנצח הגדול
ג'קי הוא הזוכה הגדול!

ג'קי עלה במדרגות כשהוא סופר לעצמו "שמאל, ימין, שמאל", ויצא מדלתות בית האח הגדול לצלילי השיר שביקש: knocking on heavens door של הלהקה האהובה עליו, גאנז אנד רוזס.

"מגיע לו": צפו בראיונות של כל אחד מהפיינליסטים

מי אתה, ג'קי מנחם?

ג'קי מנחם נולד ברמת גן, וגר שם עד היום. הוא רווק, נולד בתאריך 4.1.88 והמוטו שלו הוא "תן חיוך, הכל לטובה". ג'קי נכנס אל בית האח הגדול בתור רב מלצרים, והספיק להיכנס ללב של מדינה שלמה. הוא המציא ז'רגון ביטוי חדש, כבש אפילו את הספרדים והיה חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו.

כשנכנס לבית, סיפר ג'קי שהוא עוד לא החליט מה יעשה עם הכסף במידה שיזכה אבל שהוא "בטוח שזה ישנה את החיים לטובה". לפני שיצא מהבית, הספיק ג'קי למסור לאסי וארז שהיה בכיף נכנס לעוד טבילה בהוט טאב, אך כמובן שלא הספיק לעשות זאת. כעת, כל מה שנותר הוא לאחל לו בהצלחה כי בסופו של דבר - לנאום לאומה היקרה הוא כבר יודע.

סיכום ערב הגמר

במהלך 109 ימים צפינו בהם נהנים, רבים, נפרדים, מתפייסים, רוקדים, בוכים וצוחקים - אך לבסוף הגיע הזמן להכריז על זוכה. שש עשרה הדחות מותחות ודרמטיות בישרו לנו שאי אפשר לנחש שום דבר מראש, וגם הגמר עמד בקריטריון המתח הגבוה אותו הציבה שאר העונה.

הראשונה לעזוב את הבית הייתה סיון אברהמי, בה בחרתם כדיירת שתסיים את העונה במקום החמישי. מספר דקות אחריה היה זה בן זוגה לאורך ימים רבים מהעונה, עמיר גולדברג, שסיים במקום הרביעי. ג'קי, נופר וליהיא שנשארו בתוך הבית התקשו לעמוד במתח, וניסו להעביר את הדקות בהחלפת חוויות מהימים האחרונים.

הדיירת שסיימה את העונה במקום השלישי היא נופר מור, שגם סיפרה לארז ולאסי מה הכי חשוב לה: "מה קורה עם גברברי ישראל?!", אמרה להם. "אני פנויה להצעות".

>> בואו להיות חברים של האח הגדול בפייסבוק

>> רוצים להיכנס בעצמכם לבית האח הגדול? ההרשמה לעונה הרביעית פתוחה