אין תמונה
עם מי הייתם מעדיפים לשלם חשבונות?

המועמד הראשון: שי שטרית

עונה: 1

כמה זמן שרד בבית: 50 יום

התפקיד הבולט בבית: לקח על עצמו את תפקיד המנהיג, ואף השתתף במשימה סודית שבחנה את מעמדו כמנהיג הבית.

החבר הכי טוב בבית: רנין, תפקד כאחיה הגדול

האויב הכי גדול בבית: נעמה

הריב המפורסם: כשצעק על נעמה שהיא אפס מול כל הדיירים, והאשים אותה בצביעות וסכסכנות

זכור בעיקר בזכות: תולי חתלתולי והקראש שהיה ללאון עליו

לגור איתו: אם את בחורה אטרקטיבית, שמעדיפה לגור עם שותף ממין זכר אבל תמיד מפחדת שהוא יתחיל איתך, שי הוא השותף המושלם בשבילך. הוא נכנס עם חברה לבית, נשאר נאמן לה עד הסוף, התייחס לבנות כאחיות קטנות והדף במרץ אפילו את החיזורים של לאון.

שותף מהגיהינום: לא בטוח שאתה רוצה שותף שחושב שהוא השליט הבלתי מעורער של הבית, מה גם שאם הוא לא יחבב אותך הוא לא יהסס להגיד לך את זה בפרצוף בצורה לא עדינה במיוחד.

המועמד השני: סער שיינפיין

עונה: 2

כמה זמן שרד בבית: עד הגמר הגדול , 110 יום

התפקיד הבולט בבית: מנהיג אחד המחנות בבית, ראה בעצמו שליח של דעות ואג'נדות פוליטיות וחברתיות

החבר הכי טוב בבית: איילה שתפקדה כאשת הסוד שלו, החברה הכי טובה וגם המאהבת

האויב הכי גדול בבית: אלירז

הריב המפורסם: זכור במיוחד הריב על תפקיד הסולן במשימה ההודית, בו הטיח כלפיו אלירז: "תהיה אתה הפאקינג סולן", וכן הריב הפוליטי עם עדנה על שואה, מחסומים ומדינת ישראל

זכור בעיקר בזכות: תכל'ס הרומן הסאדו-מאזוכיסטי עם איילה, ופלג הגוף העליון החשוף והשזוף

לגור איתו: אולי תקבל יעוץ משפטי חינם

שותף מהגיהינום: בדיוק מאותה סיבה שכדאי לך לגור עם שי, לא כדאי לך לגור עם סער, שלעומת שיטרית לא יכול לעמוד בפני בחורה חיננית. לגבי הגברים, נראה שבסביבה שלו אין מקום לעוד זכר אלפא נוסף, מזל שהוא מרוויח מספיק כדי לגור לבד.

אז עם מי היינו מעדיפים לגור?

שניהם זכרי אלפא מרשימים, שלקחו על עצמם את תפקיד המנהיג, שניהם ראו עצמם כלוחמי צדק החושפים צביעות ולא מפחדים להתלכלך ולריב. אך בעוד ששניהם נכנסו לבית עם בת זוג קבועה, שי נשאר נאמן ואף התחתן לא מזמן עם אותה הבחורה, ואילו סער ג'ינגל בין איילה לבולבולון וניסה להוכיח שגם מוסר הוא דבר סובייקטיבי. אז עם מי הכי כדאי לגור? אמנם על פי הסטטיסטיקה צריכה להיות סיבה למה סער שרד יותר מכפול זמן משי בבית, אבל אם את בחורה היינו ממליצים לך ללכת על שי, הוא יתמוך בך וישמור עליך ולא ינסה לשלוח ידיים. אם אתה בחור... ובכן גם לך כדאי ללכת על שטרית, אבל אם אתה בעניין של גברים תשאיר את הידיים שלך אצלך.

האח הגדול, מה-4.12 עונה חדשה