היום הגיעו לתכנית הבוקר עם דן שילון ושרון כידון נופר ועמיר, וסיפרו על הימים הראשונים מחוץ לבית האח הגדול. "אני עדיין לא התאקלמתי" הכריזה נופר, וסיפרה שאנשים אומרים לה שאם היתה מתנהגת אחרת, במיוחד בתקופה האחרונה, היתה יכולה לזכות. "בשבועיים האחרונים כל דבר קטן הרגיז", היא הודתה והוסיפה ש"אנחנו מבפנים לא רואים את מה שאתם רואים. יכולתי להתנהג אחרת, אבל זאת אני שהייתי שם". למרות שיצאה מהבית רק לפני ארבעה ימים הכריזה נופר שהיתה עושה זאת שוב, "לא עכשיו, אבל עוד כמה חודשים".

"רציתי לעשות 'פריז' בחיים"

גם עמיר לא מתחרט שנכנס לבית, אבל הסכים שמדובר בסיר לחץ, והסביר ש "לא משנה בן כמה אתה או מאיפה אתה מגיע, זה תהליך לא קל". בהמשך הודה עמיר שהמעבר מאנונימיות לפירסום הוא מוזר ולא פשוט. "זאת אחת ההתמודדויות היותר קשות, ולוקח זמן לקבל את זה", הוא אמר, והסביר שלא נכנס לבית האח הגדול כדי להיחשף, אלא כדי לעשות "פריז" בחיים העמוסים והשוחקים שלו. ממרחק של כמה ימים על החוויה הוא סיכם: "האח הגדול עשה אותי קצת יותר רגוע, למדתי לראות עוד דרכים חוץ מהדרך שלי".

בהמשך צפו נופר ועמיר בריב המפורסם שהתנהל בין נופר וליהיא במהלך משימת יפן. נופר צפתה בקטע בחיוך והסבירה שכולם הגיעו למשימה הזאת טעונים במיוחד. "אתה שוכח מהתלבושת והאיפור", היא אמרה, והוסיפה ש"מהצד זה נראה  מצחיק, וגם מפחיד".

>>רוצים להיכנס לעונה הבאה של האח הגדול? ההרשמה כבר נפתחה