בשבת הקרובה, אחרי יותר מחודש בבית, אחת מארבע דיירות יעזבו את בית האח הגדול. ליהיא, פרידה, ליאם ודנה הועמדו השבוע להדחה אבל רק אתם קובעים מי תהייה הדיירת שתצא מהבית ותהפוך למודחת הבאה. ארבע המועמדות להדחה קיבלו חצי הדקה בכדי לנסות לשכנע אתכם להשאיר אותן בבית לעוד שבוע לפחות. צפו בדיירות מדברות והצביעו עכשיו!

>> ההצבעה פתוחה. הצביעו עכשיו עבור הדייר שלכם!

המועמדים מדברים אליכם

ליהיא פונה לקהל
ליהיא פונה לקהל
ליהיא
"אני תמיד נשארת אני, תסמסו לי. אני נשארת אותו דבר ואמיתית. אוהבת את כולכם ותודה".

 

 

אין תמונה
פרידה פונה לצופים
פרידה
"אני לא אמליץ על עצמי, זה נראה לי פתטי, אז אני ממליצה על ליהיא, השמש העולה שלנו. אנחנו צריכים אותה בבית כי היא הרוח החיה שלנו בבית".

 

דנה פונה לקהל
דנה פונה לקהל
דנה
"עברו ועוברים עלי דברים לא פשוטים בבית שגרמו לי לחשוב מה אני מי אני ולאן אני הולכת. הכי קשה לי הניתוק המוחלט מהעולם. לפני כמה ימים הגיע מסוק עם מסר 'אוהבים אותך' והמסר היה אלי. אני אשמח לפידבק נוסף של אהבה ותמיכה. הבית לא יראה אותו דבר בלעדי".

 

אין תמונה
ליאם פונה לקהל
ליאם
"יש לי תפילה שהיא לא שלי אבל היא עובדת. אלוהים תשמור על כל מי שאוהב אותי ותן בבקשה ברכה לכל מי ששונא אותי. אם חייו יהיו מלאים ושמחים אולי הוא לא יסתכל עלי בעין צרה. אם עדיין הוא שונא אותי לפחות עשה אותו צולע כדי שאוכל לזהות אותו מרחוק. תודה לכל מי שחיזק אותי בשבועות האחרונים. אנצל את הבמה למסור המון אהבה למשפחה שלי".

עדיין מתלבטים?

כדי לעזור לכם בבחירה, ביקשנו מאלירז שדה, גואל פינטו, מנחם בן ורן שריג, משתתפי התכנית "שלום האח הגדול", שיביעו את דעתם איזו דיירת צריכה להישאר בבית.

>> ההצבעה פתוחה. הצביעו עכשיו עבור הדייר שלכם!

 

>> האח הגדול, רביעי ושבת, ב-21:00
>> היכנסו לשידור חי מבית האח הגדול

>> בואו להיות חברים של האח הגדול בפייסבוק