אחרי שבוע מותח ועמוס בתרחישים בלתי צפויים, או למעשה צפויים מידי, נכנסו הדיירים לחדר האח הגדול ונתנו את שמות הדיירים שהם רוצים להעמיד השבוע להדחה. בסוף ספירת הקולות התבשרנו יחד עם הדיירים כי רשימת המועמדים להדחה כוללת השבוע את כל הדיירים למעט עמיר.

בניגוד לשבועות הקודמים, הערב, נכנסו שבעת המועמדים להדחה לחדר האח הגדול וקיבלו חצי דקה לנסות לשכנע אתכם את מי כדאי להדיח ולשלוח הביתה ביום שבת בערב. מסכימים איתם? חושבים אחרת לגמרי? צפו בהמלצות המועמדים להדחה והצביעו עכשיו עבור הדייר האהוב עליכם!

>>ההצבעה פתוחה! הצביעו עכשיו עבור הדייר האהוב עליכם

המועמדים להדחה מדברים אליכם

אלעד פונה לצופים
אלעד צפני

"אני בוחר בסיון. היא האדם הכי פחות קרוב אלי רגשית ואין לי שום דבר אישי נגדה".ג'קי פונה לצופים
ג'קי מנחם

"הדיירת שצריכה לעזוב מחר היא פרידה. היא לא נותנת לאנשים אחרים להתבטא. היא עוצרת את ההתפתחות בבית והיא מחליטה מה טוב ומה רע. היא מבטלת דעות של אנשים אחרים וקשה לחיות עם בן אדם שמקובע ולא רגיש לסביבה. כמה שאנחנו מעריכים אותה, היא לא מעריכה אותנו".

ליהיא פונה לצופים
ליהיא גרינר


"הדיירת שצריכה לעזוב את הבית מחר זו נופר. אין בה שום עניין יותר. אני מוצאת אותה פשוט שוכבת במיטה כל היום, מעשנת סיגריות וצועקת".


לי עוז פונה לצופים
לי עוז כהן

"אני חושב שסיון צריכה לעזוב מחר את הבית כי אני רואה שבימים האחרונים היא אוכלת הרבה מחשבות ובעיטות. אני רוצה להגיד לקהל לא להקשיב לי ולבחור בעצמם מה הם רוצים לעשות".נופר פונה לצופים
נופר מור

"אני מתלבטת אבל אני חושבת שפרידה צריכה לעזוב. אמא שלי נמצאת בביתה הפרטי ואני לא צריכה כאן שום אמא שתבשל לי ותעביר לי ידע לחיים, אני אסתדר בלעדיה".אין תמונה
סיון אברהמי

"לדעתי הדייר שצריך לעזוב זו דיירת - פרידה. מאותם הסיבות שהעמדתי אותה להדחה. היא מיצתה את שהותה בבית, למדנו ממנה, שמענו ממנה והשכלנו ממנה ולרובנו זה כבר הספיק".פרידה פונה לצופים
פרידה הכט

"מכל החבורה הכי פחות מיוחדים הם נופר וסיון ואחת משתיהן צריכה לעזוב את הבית. אני הולכת עם האנשים המיוחדים יותר. בגלל שבחרתי בעבר בנופר, אמשיך לבחור בה גם עכשיו כדי להיות עקבית".

 

אז שימי הדג צדק

הדיירים כבר התבשרו כי נכשלו במשימת התקציב השבועי ולא הצליחו להיות בלתי צפויים במשימת השבוע הבלתי צפוי והערב הם קיבלו את כל הסיבות מדוע נכשלו במשימה. אחרי שסיימו להמליץ לכם ממי הם היו רוצים להיפרד, רגע לפני הגמר הגדול, התכנסו הדיירים בסלון וצפו בכל הפסילות שצברו בשבוע האחרון והוכיחו ששימי הדג צדק. צפו בכל הפסילות.

>> היכנסו לשידור חי מבית האח הגדול

>> בואו להיות חברים של האח הגדול בפייסבוק