אמש ניצל אלעד צפני מהדחה, אבל היה חייב להחליף את מקומו באחד מהחסינים להדחה כדי שחברו ג'קי לא יודח. אביו ואחיו של לי עוז כהן הגיעו אל התכנית "יום חדש" כדי לספר איך הם מתרשמים עד כה מהילד: "לפי דעתי לי עוז בוחן כרגע את הדברים. הוא נכנס בהתחלה להלם, כי יש שם אנשים שונים ממה שהוא רגיל", אומר האב מומי. "הוא גם נרתע קצת מהקטע הרומנטי, כי יש לו חברה והוא אוהב אותה. בסוף הוא יפרוץ".

בין היתר, דיבר בתכנית לי עוז על כך שהוא רוצה לגרום לאבא שלו להיות גאה: "אני בנשמה שלי שחקן", מגלה  מומי, "אבל עשיתי גם הרבה דברים אחרים. ולעוז יש את זה גם, וכשהוא עושה את זה זה עושה לי כיף. ככל שהתכנית תתקדם אתם תראו את עוז הגדול: תותח על".
"לי עוז לא מפסיק להצחיק אותי מהמסך", מוסיף אחיו רן. "אבל אני הכי מבסוט מזה שעוז אמיתי והוא לא צבוע עם אף אחד. אנחנו גאים בו".
 
ומה חושבת שרה לוין על המתמודד? "מה שהדיירים משדרים בתעודות הזהות שלהם לא קורה לרוב בתוך הבית, שם צריך מרפקים חזקים ולא כל אחד יודע את זה", היא אומרת. "ההדחה הראשונה היא מאוד לא צודקת כי לא מספיקים להכיר את הדיירים. ללי עוז יש הרבה מה להציע, ואני חושבת שאם ייתנו לו מעט זמן הוא גם יצליח".

רוצים להשאיר את הדייר שלכם בבית? בואו להצביע

האח הגדול רביעי ושבת, ב-21:00

>> היכנסו לשידור חי מבית האח הגדול

>> בואו להיות חברים של האח הגדול בפייסבוק