אמש הגיעה המשימה הבינלאומית לסיומה, עם חזרתו של ג'קי מבית ה"גראן הרמנו" בספרד והאיחוד המרגש שלו עם נופר. בנוסף, נחשפו הדיירים החדשים שמועמדים להדחה: יגאל, פרידה וליהיא. כדי לדבר על הרומן הנרקם או לא נרקם בבית הגיעו איילה רשף, אחיו של ג'קי כרמי ואמא של נופר אל תכנית הבוקר יום חדש: "קודם כל, הגעתי למסקנה סופית שאני לא מתחברת לסיון", פתחה איילה. "כנראה שחוכמת חיים אין לה. לגבי המועמדים להדחה, לדעתי יגאל הוא זה שיילך הביתה".
נושא אחר שהסעיר את הדיירים היה מערכת היחסים בין ג'קי לנופר: "אני חושבת שהיה קשה לכולם כשג'קי היה בספרד ולא רק לנופר", אומרת רינת מור. "כשהוא נכנס לבית היא זזה הצידה כדי שיחבקו אותו", הוסיפה האם. "הרבה אומרים שג'קי מזכיר את אלירז", מספר כרמי מנחם, "אבל האמת היא שהוא טיפוס שונה לגמרי. הוא עשה דרך ארוכה בספרד, וכולנו היינו מאושרים לראות את זה", סיכם האח הגדול האמיתי של המתמודד.

"אם את שואלת אותי, לא נרקמת זוגיות בין ג'קי לנופר", מציינת איילה. "זה אמנם יכול להשתנות, אבל אני לא חושבת שנופר מאוהבת בג'קי אלא מתייחסת אליו כחבר טוב וכמשענת, וזה לא פחות חשוב בבית הזה". גם אחיו של ג'קי מסכים: "הם יכולים לאזן אחת את השני, ולא משנה אם היחסים יהיו רומנטיים או אפלטוניים לחלוטין".

>> היכנסו לשידור חי מבית האח הגדול

>> בואו להיות חברים של האח הגדול בפייסבוק