סתיו וקנין, המשתתפת באח הגדול, היא בחורה אהובה מקיר לקיר ונדמה שמעולם לא היו יחסי ציבור טובים יותר לקהילת הטרנסג'נדרים. נורה גרינברג, פעילה לזכויות הטרנסג'נדרים, מסכימה כי זהו צעד בתוך הקונצנזוס: חשיפה בתכנית עם הרבה מאוד רייטינג שרוב הציבור אוהב. נורה מוסיפה כי "סתיו חושפת את הפן האמיתי של הזהות הטרנסג'נדרית שלה".

עם זאת, על אף שסתיו שלמה סוף סוף עם הזהות הפנימית והחיצונית שלה, היא גם מצביעה על הבדידות הגדולה והבלתי נסבלת שבמצבה. נורה מסכימה כי טרנסג'נדרים רבים חווים דחייה מכל מיני סוגים, אפילו מהאנשים הקרובים ביותר, שלא לדבר על עוינות ולעג. גם בתקשורת לא כל התגובות על השתתפותה של סתיו הן חיוביות.

נושא נוסף שעולה בהקשר של הדיירת שעברה ניתוח לשינוי מין, הוא הנושא של זוגיות ומציאת אהבה. עם כל הקבלה שיש בבית האח הגדול, סתיו עדיין לא מהווה אופציה לזוגיות רומנטית עבור אף אחד מהגברים בבית. על פי גרינברג, לא כל גבר שיכיר את סתיו יברח, ישנם גברים הבטוחים בגבריות שלהם ולא ירגישו מאוימים על ידה וישנם טרנסג'נדרים רבים שמוצאים אהבה וזוגיות. "אהבה היא דבר שקשה להשיג גם לאנשים שהם לא טרנסג'נדרים" היא מוסיפה.

מנחם בן, עיתונאי ודייר בעונת ה-VIP של האח הגדול, שותף לדעה שסתיו היא בחורה מקסימה, אמיתית ורגישה. עם זאת, יחסי הציבור שהיא עושה לתופעת הטרנסג'נדריות לא מהללים, לדעתו, את התופעה אלא להפך: סתיו חושפת את הטראגיות של העניין. "היא ספרה בעצמה על כך שהפסיקה לגלות לגברים שהיא יוצאת איתם את שינוי המין שעברה. היא חושפת סוד של עצב עמוק, לכן אלו לא יחסי ציבור לעצם התופעה". בן טוען כי היא אולי עושה שירות ליחס האנושי כלפיהם, "אך עד כמה היא באמת נעשתה בנויה לאהבה מאז חילוף המין"?
לדעת גרינברג הבעיה אינה אצל סתיו, אלא אצל החברה הסובבת אותה, האנושיות הגדולה של סתיו שמה בצל את אלה הדוחים אותה ושוללים את האנושיות שלה.