אלין לוי

אלין, אלין, אלין: כמה עברנו איתה בחודשים האחרונים, וממש ראינו אותה מתבגרת ונפתחת לעולם. ההתחלה שלה בבית לא הייתה קלה, בעיקר משום היא נכנסה היישר לתוך המשימה הסודית ונקלעה לעין הסערה שנקראת מעיין חודדה. אי אפשר לשכוח את הבוקר שבו קיבלה "שטיפה" ממעיין, את התגובה שלה לעובדה שאלישי היה רק כמה מטרים ממנה ואת ריקודי הבוקר המדליקים. לאט לאט היא נפתחה, ובין התפרצות בכי בלתי נשלטת למעשה שובבות, זכינו לראות אותה נפתחת לאנשים חדשים ומתמודדת עם שינויים לא קלים. צפו בכל הרגעים הגדולים של אלין - התרומה למשימות, התמימות הכובשת שלה, וכמובן הרגישות הבלתי נגמרת.

אלירז שדה

כל כך הרבה ימים וכל כך הרבה לילות עקבנו אחרי אלירז בקפידה. מי מאיתנו לא ניגב דמעה כשאלירז צפה בחתונת אחיו בשידור חי, או לא התרגש כשבר פנתה ל"בייב" שלה ואמרה לו שמה שצריך לקרות יקרה. אי אפשר גם לשכוח את השוק של אלירז כאשר הוא נקרא לצאת מהבית בערב ההדחה המדומה וגם לא את הריב שלו עם סער, שפיצל את הבית לשני מחנות שמעולם לא חזרו להתאחד. גם לשפה אלירז תרם כשלימד אותנו מה זה "תתקדם" ועשה קאמבק למילה "גזעי". צפו בכל הרגעים הגדולים של אלירז בבית - הריבים, הדמעות והדאחקות.

גואל פינטו

גואל נכנס לבית האח הגדול, ועוד לפני כן הצהיר כי אין לו סבלנות לאנשים. אבל במהלך החודשים האחרונים ראינו בו צד שאפילו הוא לא הכיר בעצמו. הוא ישב שעות ודיבר על ליבה של נערה מבולבלת בת 19, הוא התחבר והפך להיות חברו הטוב ביותר של בחור כל כך שונה ממנו ולראשונה, לדבריו, הפך למנהיג. לגואל יש הרבה רגעים בלתי נשכחים מהמשימות בהן הוא נחבל והתרסק לא פעם, וגם רגעים מרגשים - כמו למשל כשמשפחתו דיברה אליו באמצעות הולוגרמה. צפו בגואל משתובב עם הכלב שלו, מתבלבל מתומר ומוותר באמצע המדרון על הקורקינט.

סער שיינפיין

לא מעט רגעים מרגשים, מרגיזים ומעניינים סיפק לנו עורך הדין הממולח שעזב הכל ונכנס לבית האח הגדול. סער שיינפיין הגיע על תקן הבחור הקשוח, אך ככל שעבר הזמן גילינו דווקא גבר רגיש ומיוחד. כל העם עצר את נשמתו ועקב בשקיקה אחרי הרומן המתפתח עם איילה: גם הריבים החוזרים והכאב שגרמו אחד לשני, וגם החיבוקים, הנשיקות והקנאה. סער לא פעם מצא את עצמו במוקד הסערה בבית, כמו בזמן הריב עם אלירז במשימה ההודית על תפקיד הסולן ומלחמתו כקצין במיל' מול עדנה ומפת המחסומים שלה. גם רגעי שטות לא חסרו לו: ריקודי הבוקר המרשימים והתחפושות במשימת הילדות. צפו בכל הרגעים הגדולים של סער בבית - העמידה על העקרונות, האהבה לאיילה ורגעי השטות.

פותנה ג'אבר

אי אפשר לשכוח את היום שבו המחנות רצו להתרחק עוד יותר ולחלק את חדרי השינה בהתאם. היחידה שזעקה נגד הייתה פותנה: היא עמדה על שלה ונזפה בדיירים על כך שהם לא מצליחים לשמור על שלום בית. זו פותנה - אחת לשני עמים. פותנה תיפקדה גם כ"מבוגר האחראי" בבית ולא נתנה שיבזבזו מצרכים במטבח, דבר שהביא אותה לריב אפילו עם אלין שהייתה לה כמו בת. האוהדת השרופה של הפועל תל אביב גם ידעה להשתטות ולהנות במשימות, והייתה כרוז גאה ומשופם במשימת הקרקס. צפו בכל הרגעים הגדולים של פותנה בבית - כל הבישולים, כל הצחוקים וכמובן כל ניסיונות הפיוס.