הדורבן מתופף (תמונת AVI: האח הגדול)
סוכן 007 בובליל מוכן למשימה | תמונת AVI: האח הגדול

אם ב"קדימה" כלום עוד לא סגור, ציפי או שאול, אבי או מאיר, בפריימריס של האח הגדול יש מנצחת. ממועמדת להדחה עלתה שפרה המלכה בסערה היישר לסוויטה הנשיאותית. היא לקחה לשם, בג'סטה אצילית, את רנין - שמבלבלת אותנו במצבי הרוח המתחלפים שלה.

ביום שישי נשמעה בהרי ירושלים בירכת "שהחיינו וקיימנו". יש לנו זוג ראשון, שזכה למחיאות כפיים מבאי הבית. אני עם כל הכבוד, לא מתלהב מקרן וערן, שחושבים באו לאולימפיאדה כדי להיות הזוג הראשון שעושה את זה. ממש לא סחורה. שלא לדבר על הביצוע הלא מרשים. הייתי מעדיף לראות את ג'ני היפה והשקטה עם אחד הצברים או לחילופין איזה אקט פראי בין ונסה ושי. אפילו את יוסי ולאון הייתי מוכן לראות.

כאנשי טלוויזיה אנחנו צריכים להתחיל לחשוב על הימים שאחרי האח הגדול. לפיצ'ר הראשון הייתי מלהק את שי, יוסי וונסה כחברי כנופיה לטינית בהארלם. יוסי יכול גם לגלם סוכן מוסד בעיקר לאחר שהצליח להחדיר מתחת לעיני המפיקים והדיירים שתי משתתפות חדשות: ונסיה וכנרת.

בינתיים חלף עוד שבוע והגיע העת להדחה. יסלחו לי הבנות אבל מסתבר (ולא רק בגלל הרוב במעומדות להדחה) כי הבנים יותר איכותיים ובעיקר פחות מסוכסכים. אפרופו סכסוכים וקומבינות, יש לנו הצעה ידידותית לאשר: תתמקד בבקשה בקריוקי של אייל גולן ובכל מה שאתה מצטיין ותפסיק להיות עסקן זוטר שמנסה להדיח מידי שבוע את שפרה, רק בגלל שחזרה בשאלה. לנו זה דווקא עושה את זה! אם תתעקש ותתמיד בדרכך מקסימום תגמור כח"כ של ש"ס או המפד"ל. ביג דיל.

החדר האינטימי שלי (תמונת AVI: האח הגדול)
שפרה ורנין. מלכה נשארת מלכה | תמונת AVI: האח הגדול