הרבה משברים קורים בעיר, אבל כרגע נטע בעיקר מוטרדת מהעובדה שהיא פשוט "מרגישה קצת משעממת". אודטה מחליטה להעמיד אותה במקום ולהבהיר לה שלא צריך כל הזמן לספק אנשים על ידי בידור תמידי רק כדי להעצים את האטרקטיביות שלה בעיני אחרים. "אנחנו רק יכולות להעביר את הזמן ביחד ולהיות הבן אדם שאנחנו באמת", אומרת לה אודטה ומסבירה שהיא בסך הכל נקלעה לשגרה וחייבת לחדש מהר את האנרגיות.

מאוחר יותר, אודטה ממשיכה לעשות סדר בחייה של נטעה ואומרת לה שהיא צריכה לישון עם דודו כדי ללמוד להסתדר איתו, לימור מסכימה. "זה טוב שאת ודודו תגורו ביחד, גם בשביל ההיכרות, כי הוא כבר אחרת ממה שהוא היה". נטע חוששת שהודיה וסיגל לא יוותרו, אבל לימור מבהירה: "דודו יעשה לך את המלחמה".

המשבר בין דודו לסיגל מחריף, וכששניהם יושבים ביחד לשתות קפה הם לא מוציאים הגה ואפילו לא מחליפים מבטים. "זה לא גנון פה", אומרת הודיה לדודו ומנסה להרגיע אותו בקשר לסיגל, אבל הוא לא מתכוון לחזור בעצמו מההחלטה לנתק איתה קשר. "אני לא עושה ברוגזים. אנשים שאני קולט שיכולים להוציא ממני קוף, שהם יכולים להוציא ממני משהו שאני לא אוהב, אז אני אומר להם לא לדבר איתי", עונה לה דודו. "פה זה לא ברוגז, פה זה לכל החיים".

נראה שג'ו הוא התושב היחיד שלא ער לכל המתח, כי הדבר האחד שמעניין אותו הוא לחכות לפינק שתפתח את חנות הבגדים, כדי שהוא יוכל לקנות טנגה ולהסתובב עם זה לעיני כולם.

עריכת וידאו: ג'ורדן סולטנה

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025