התושבים מקבלים את פניהם של שתי התושבות החדשות אליסה ואודטה במוזיקה וריקודים בבר, מה שגורם למצב רוח מרומם מאד. דודו נצמד להודיה ומכריז בפניה: "את הילדה הכי יפה בכל העיר". דווקא אליסה התושבת החדשה, עדיין לא משתחררת ומעדיפה לשבת על הבר ולצפות בכולם.

דומיניק וג'ו הגיעו לנחלה - ואחרי ימים ארוכים באכסניה, הם קנו מקום במלון, ונהנים מכל רגע. ג'ו פונה לדומיניק ומכריז בפניו: "לא ציפיתי שזה מה שיהיה, נשבע לך. חלום, נשמה שלי חלום". דומיניק גם הוא מנסה לעכל את המגורים החדשים: "וואו איזה גבוה פה".

ג'ו ודומיניק מחזיקים ידיים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
השתדרגו במגורים. ג'ו ודומיניק | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

דודו, אליסה, לימור ואודטה מתיישבים מחוץ לבר ומדברים על המשחק. אודטה פונה לדודו ואומרת לו: "אצלך זה אשם לא אשם אה?". דודו לא מתרגש ועונה לה: "אנחנו משחקים משחק. זה לא באמת החיים האמיתיים, זה משחק. בדיוק כמו שחמט". אודטה, לעומת דודו, הרבה יותר רגועה בשיחה ועונה לו: "בסדר מותק. אתה תשחק בשיטה שלך ואני בשלי".

ואחרי שהספיקה להכיר את התושבים, אודטה עוברת לבית הפרטי יחד עם נטע ולימור, שלא מבזבזות רגע אחד כדי לפתוח בפניה את כל צרותיהן. נטע, שמרגישה שאנרגיות שלה נגמרו, אומרת לאודטה בדמעות: " בדיוק שכיבו לי את האור, הגעת. וקשה לכבות לי את האור".

אודטה ולימור מסתובבות (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
לימור מכירה לאודטה את העיר של 2025 | צילום: מתוך "2025", קשת 12

עריכת וידאו: ג'ורדן סולטנה

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם