אליסה ודומיניק צמודים בתוך הבית הפרטי, ואליסה אומרת לו: "אני מקווה שכלום לא ישבור אותנו בחוץ". דומיניק עונה לה מיד: "ברור, ברור כפרה שלי. רק התחלנו". היא מחייכת ולוחשת לו: "אז אני אוכל לספר לך מה שאני רוצה, לעשות מה שאני רוצה ולאכול מה שאני רוצה". במקביל בסוויטה, נטע בטוחה שמשהו מתרחש נגדה: "יש לי תחושה שאליסה מחממת את דומיניק נגדי. מה הסרט שלה איתי? מה היא רוצה ממני?".

נטע ואליסה קרובות מתמיד (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
פעם הן עוד היו חברות. אליסה ונטע | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

מאוחר יותר ג'ו ודומיניק יושבים בבית הפרטי, ודומיניק מנסה להבין מה עובר על ג'ו לאחרונה: "אתה בלחץ? אני שם לב שבימים האחרונים אתה הרבה יותר קצר, הרבה יותר לא סובלני". ג'ו עונה שאין מה לדאוג: "הכל בסדר. הכל טוב ברוך השם". אך בשעות הקטנות של הלילה, בזמן שכל התושבים ישנים, הוא מתהלך הלוך ושוב בבית ולא מצליח לעצום עין. רק בבוקר למחרת, כשהוא ודודו שותים קפה של בוקר, והשיר של ברונו מארס מתנגן ומקפיץ את התושבים, ג'ו פוצח בריקודים אנרגטיים ומחזיר לעצמו את המצב רוח.

ג'ו נראה לחוץ (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
ימים לא פשוטים בשבילו. ג'ו | צילום: מתוך "2025", קשת 12

בהמשך היום, אליסה רואה משפט בתוך הבית הפרטי שמעלה בה חיוך: "לימור ונטשה לנצח", היא מקריאה בקול וצוחקת, לאור מערכת היחסים בין השתיים היום. מחוץ לבית הקפה, דודו ולימור מדברים על המשך המשחק, ודודו מספר בחשש: "יש כל כך הרבה תרחישים שיכולים לקרות. דומיניק יכול ללכת, אני יכול ללכת. חוץ מנטע, הודיה וסיגל, כל השאר בסכנה".

נטע ולימור מחובקות (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
ולחשוב שפעם כך זה היה נראה. נטע ולימור | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת
 
דודו ודומיניק מדברים במרפסת (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
יש מצב ששניהם לא יהיו בגמר? דודו ודומיניק | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

עריכת וידאו: אדם סוריאנו

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025