העדכון האחרון:

00:00 – מה הלאה בין נטע ללימור?

בבית הקפה, דומיניק משתף את לימור באכזבה שלו מהדברים שאחותו אמרה לרומי. הוא מגן על כבודה של אליסה ומסביר את המשיכה שלו אליה: "היא ילדה טובה ועדינה. מבחוץ היא חזקה אבל היא כזאת מתוקה". לימור אומרת לו להתעלם מדעתה של אחותו, וללכת עם הלב שלו: "רואים עלייך שהפכת להיות מאושר ושהקשר עשה לך טוב". לימור מזכירה לו שיכול להיות שרומי מנפחת את האמירות של אחותו מפרופורציה.

בבית הפרטי, נטע מבקשת מדניאל לנסות להיזכר בדברים שלימור אמרה לו לגביה, אבל הוא מבולבל: "אני גמורה. מי הרעים? מי הטובים? מי אני?". דניאל לא מצליח להיזכר במשהו דרמטי שנאמר, אבל מייעץ לנטע: "מחר את קמה חדשה, עם שיקולים חדשים. תקשיבי לכל מה שאמרו לך". הוא מבהיר שלימור עדיין חברתו הטובה שהוא אוהב, אבל אומר שאי אפשר להתעלם מהנאמר.

23:00 – נטע מתפרקת: "אני מאמינה שלימור אוהבת אותי"

בבית הקפה, נטע הנסערת מבקשת מדודו ונונו שיצטרף אליה לשיחה עם אליסה, כדי שהיא תסכים לספר להם מה לימור אמרה על נטע בסרטון שראתה. דודו ונונו נוזף בנטע וקורא לה עיוורת. הוא קורא לה להתעורר ולהבין שלימור מחבלת בה: "את אוטמת את עצמך ואת לא שומעת כשמזהירים אותך. תפתחי את העיניים כבר". נטע מתעקשת שיש ספק ומבקשת שייתן לה דוגמאות ספציפיות ללכלוכים מצד לימור: "אתה כל הזמן אומר רק מילים גדולות, אין לי דוגמאות. יכול להיות שהיא רק פרקה. לא מפלילים סתם בן אדם".

דודו ונונו מנסה לגרום לאודטה ונטע להבין שדודו קובי הוא הבן אדם להיזהר ממנו: "הוא מלמד את לימור להיות כמוהו. היא רואה בו מישהו שייקח אותה לגמר". אודטה ממהרת להפריך את דבריו, ואומרת: "ללימור אין עמוד שדרה. היא נשברת לרסיסים כל פעם שמגיעה רוח, ובשביל אסטרטגיות צריך עמוד שדרה". נטע מסכימה איתה וטוענת שהיא מצטיינת בלקרוא אנשים, ושהיא חושבת שלימור היא בן אדם טוב. כשדודו ונונו נכנס לדבריה, ומסרב להבין את הצד של נטע, היא פורצת בבכי עמוק ומתחילה לצעוק: "יש לי תחושה שהיא אוהבת אותי", וצועקת: "אני משתגעת". היא ממשיכה: "אני רואה דברים אחרים ממה שאתה אומר, אני מאמינה למה שאני שומעת, ואני מאמינה בכול כולי שברגע האמת לימור תעביר את הכסף שלה אליי".

22:00 – דודו קובי ללימור: "נטע מחפשת אותך"

אחרי הריב ביניהן, לימור ונטע מתפצלות וכל אחת מדברת על הוויכוח עם חבריהן. במרפסת הבית הפרטי, נטע פורצת בבכי ודניאל ניגש לנחם אותה. היא אומרת לו בתסכול: "כולם אומרים לי להקשיב למה שאומרים בחוץ, אבל אף אחד לא מסביר לי אז איך אני אבין". דניאל מסביר לה שמהשיחות שלו עם לימור, הוא שם לב שהן לא שוות מבחינת ביטחון עצמי. הוא מפרט: "היא נכבית ממך, את חזקה ממנה".

בצידה השני של העיר, בסוויטה, דודו קובי קורא לנטע שתלטנית, ומוסיף: "נטע מחפשת אותך. מותר לך לדבר עם מי שאת רוצה על מה שאת רוצה". לימור אומרת לו  שהמעשים של נטע מנסה להתנתק מהחברות לחלוטין, והוא מסכים איתה ומאיר את פנייה לכך שהסרטון מראה שיחה בין לימור לדניאל מלכלכים על נטע, אבל נטע בחרה לכעוס רק על לימור, בזמן שהיא מתחבקת עם דניאל. דודו קובי מבהיר לה: "נטע רוצה חברים שימותו לפנייה ויורישו לה".

באותו הזמן, סיגל והודיה נכנסות יחד למיטה באכסניה, ומסכמות את הפרויקט שהכי לסיומו. סיגל משתפת אותה: "שמחתי שרומי באה, למרות שהיא לקחה את התפקיד יותר מדי קשה". אחרי דרמות אין סופיות, משדר הרדיו מתנגן ומכריז על סיומו של הפרויקט, ועל השינויים בטבלה.

21:00 – נטע ללימור: "אני שומרת את המחשבות שלי ליום שנצא מהעיר"

במרפסת הבית הפרטי, נטע נסערת אחרי שהיא מבינה שהוצג בחדר התקשורת, קטע שמראה את לימור מלכלכת עליה מאחורי הגב. היא נוזפת בלימור: "אי פעם אמרתי למישהו משהו עלייך? תמיד רק ניסיתי לדובב אותך. אני מסכימה עם דברים שאומרים עלייך, אבל שותקת. אני שומרת את המחשבות שלי ליום שנצא מהעיר". לימור מכחישה שדיברה על נטע רעות, וצועקת עליה בחזרה: "שמעתי מהרבה אנשים שדיברת עלי איתם. אני לא יודעת למה את מתפרצת עליי, אני תכננתי לדבר איתך היום בארבע עיניים". לימור מסיימת את השיחה בכעס והולכת מהבית.

אליסה עוברת ליד מרפסת הבית, ונטע מבקשת ממנה שתספר לה מה ראתה שלימור אמרה עליה. אליסה מסרבת לספר לה ופורצת בבכי: "אין מה להיכנס לזה, אני לא חושבת שזה נכון ואני לא רוצה סתם לפגוע בך".

בינתיים, בכניסה לעיר, רומי ממשיכה לעקוץ את אליסה: "את היחידה שיודעת לעשות שטיפות מוח". דומיניק מגן על כבודה של בת זוגתו, ואומר לרומי: "היא לא עושה שטיפות מוח לאף אחד. מי שמצביע לי יצביע לי בזכות כל הבחירות שלי". הם הולכים ביחד לצד, ואליסה משתפת את דומיניק: "עד שהיא לא הייתה גורמת לי לבכות, היא לא הייתה שמחה. עכשיו היא שמחה".

20:00 – רומי לדומיניק: "אליסה עושה לך עוול"

פרויקט "משחק הלוח הגדול בעולם" ממשיך, ורומי מודיעה לתושבים בתקיפות: "כולם לעמוד במשבצת שלהם, מי שלא בא נקנס עכשיו", והתושבים מגיעים בריצה. כשרומי ניגשת לדומיניק, הוא אומר לה: "פגעת בי רומי", וזו עונה לו: "פגעת בי יותר. ראיתי שיחות שלך אומר דברים כל כך רעים, אתה לא מבין אפילו. אתה לא מאמין מה ראיתי". היא ממשיכה ללכת וניגשת לתושב הבא כדי שיטיל את הקוביות, ודומיניק לוחש לג'ו: "אני בחיים לא אסלח לרומי על זה". ג'ו לא נותן לדומיניק פתח להתעצבן, ואומר לו להירגע.

מאוחר יותר, בחדר התקשורת, דומיניק מקבל הזדמנות לבחור קטע לצפות בו מהתוכנית, ובוחר בקטע שבו אודטה מחמיאה לו ומשבחת את האופי הטוב שלו. דומיניק מתרגש מאוד מהקטע, ומתחיל לבכות. רומי מלטפת אותו בעדינות ומנסה להרגיע אותו. כשהיא שואלת אותו למה הוא בוכה, הוא מתחיל לבכות עוד יותר ואומר: "אני מצטער שלא הצלתי אותך רומי. לא רציתי שתלכי, אבל פחדתי לאבד את המקום שלי". רומי מבהירה לו שהוא לא פחד בגלל מיקומו בטבלה, אלא בגלל שאליסה החדירה בו את הפחד: "אליסה עושה לך שטיפות מוח מהרגע שהיא נכנסה לעיר. כשהיא לכלכה עליי לא ענית לטובתי, לא הגנת עליי". רומי מוסיפה: "אליסה עושה לך עוול. תזכור שאחותך הזהירה אותך לא להיכנס לזוגיות בתוכנית, ותזכור שדיברתי איתה". היא יוצאת מחדר התקשורת ומשאירה את דומיניק לבד.

19:00 – דומיניק נסער: "אני משחק על החיים שלי"

הרוחות בעיר להוטות מאוד, ובכל רחבי העיר התושבים נסערים בגלל הדברים שרומי, בנקאית המשחק, אמרה להם. דומיניק פגוע מאוד מרומי, והוא פוצח בנאום ארוך, שמלווה בהרבה כעס ועצב: "אני לא יכול לסכן את המקום שלי בעיר ולהתאבד בשביל כל אחד. תמיד הגנתי על רומי, לא שפטתי אותה כשהיא עשתה טעויות, הייתי בשבילה כשכל העיר התעלמה ממנה". דומיניק צועק לגבי תחושות התסכול שלו, ואומר שאנשים לא יכולים להבין מבחוץ, כי אין להם את התמונה המלאה: "קל לאנשים להסתכל מבחוץ ולהגיד שהבחירות שלי לא בסדר, אבל הם לא מבינים את המכלול".

אליסה מנסה להרגיע את דומיניק, ולגרום לו להמשיך הלאה מההערות של רומי כלפיו: "תשמע את זה מאוזן אחת ותוציא מהשנייה. אל תיתן לזה לגיטימציה, אתה יודע מי אתה". אבל דומיניק לא מצליח להירגע, ונהיה מחומם אפילו יותר. הוא צועק ברחבי העיר, ואומר שהחיים שלו נמצאים על המאזניים, ושבשבילו לא מדובר במשחק אלא בחיי אדם: "אני לא גר בבית, אני גר בחדר שהוא תרומה. כשאנחנו יוצאים מהעיר מפנים אותי מהחדר הזה ואני נזרק לרחוב. אני נלחם על מיטה לישון בה, אני משחק על החיים שלי". הוא מתלהט ומדבר על החוויות הנוראיות שעבר בחיים שלו, בין אם להידקר, או לבלות בקרבת אסירים, רוצחים ואנסים, ומדגיש: "אני לא יכול להתאבד בשביל להציל את רומי".

בזמן שדומיניק ממשיך להיות בסערת רגשות, רומי חוזרת לעוד סיבוב בעיר, ודומיניק רץ אליה וצועק: "איך את יכולה לדבר ככה, את לא מתביישת?", וזו עונה לו בקור: "תוריד את הטונים שלך דומיניק. אני רוצה להגיד לך רק דבר אחד- היית צריך את הירושה שלי כדי להגיע לגמר".​

18:00 – דומיניק על רומי: "אני ממש אוהב אותה"

דומיניק, ג'ו ודודו ונונו יושבים על המרפסת של הבית הפרטי ודומיניק מספר לחבריו על היום בו רומי עזבה את העיר: "רגע לפני העזיבה היא החזיקה את האבן של אמא שלי,נישקה אותה ונתנה לי חיבוק. הייתה לנו שיחה ממש טובה. היו לי דמעות כשהיא עזבה אני ממש אוהב אותה".בינתיים בבית הפרטי דניאל בודק אם הבגדים שלו, אותם הוריד אחרי שסיים להסתובב על הגלגל, התייבשו. "אני הטיפוס הכי לא ספורטיבי שיש", הוא אומר אחרי שהוא רואה שבגדיו עדיין נוטפים זיעה.
 

17:00 – האם זאת קנאה ?

יומיים אחרי שנאלצה לעזוב, רומי חוזרת כחלק מהמשחק. מסתבר שהרוחות בינה ובין דומיניק סוערות בגלל הרומן שלו עם אליסה, שנמצאת יחד איתו ליד תא המעצר עד שרומי מגיעה ומתעצבנת על שניהם. "את באה לפה אחרי יומיים ודופקת לי פרצוף כזה אני לא מבין אותך", אומר דומיניק בכעס בגלל היחס הלא ידידותי שקיבל ממנה מאז שחזרה ל2025. רומי ממהרת לתת לו מענק נוסף והוא מודה לה באופן ציני: "תודה רבה על הכסף". רומי משיבה לו גם היא בציניות: "קח עוד קצת כסף שתחלק גם לאליסה".

16:00 – דודו קובי על דומיניק: "הוא ילד קטן וקנאי"

אחרי שנגמר לו הכסף נכנס דודו ונונו לבנק של העיר כדי לבצע משיכה, וגברת סילבר שואלת אותו כמה כסף יש לו. "יש לי 2800 שזה פחות ממה שנכנסתי איתו", עונה דודו. הוא הולך לכספת מספר 5 ומקבל מענק של 4000 שקלים כדי שיוכל להמשיך לשחק. בינתיים דודו קובי נמצא בבית הקפה, שם הוא מדבר עם גולדי על דומיניק. "הוא חושב ששיקרתי לו על משהו והוא ממש התפוצץ", מספר דודו: "אני חושב שיש לו קנאה או שנאה נגדי כי בכלל לא שיקרתי לו. אבל גם אם שיקרתי התגובה לא הייתה רציונלית. זה כנראה בגלל שיש לו משהו נגדי כי לא עשיתי לו כלום". למרות זאת הוא מוסיף שיחסו של דומיניק לא משפיע עליו כלל: "אני רואה אותו כילד קטן וקנאי. אם הוא היה גבר זה משהו אחר. הייתה לזה השפעה עליי". סיגל מדברת עם משפחתה בחדר האינטרנט כשלפתע השיחה מתנתקת. "מה זה? למה לא שומעים כלום?", שואלת סיגל בתדהמה. כשחבריה מתעניינים מה אמרו לה בני משפחתה בטלפון היא עונה שהדבר היחידי שהיא הצליחה לשמוע זה: "אוהבים אותך".

15:00 – דומיניק על רומי: "תמיד הייתי לצידה"

דומיניק ודודו ונונו יושבים על המרפסת של הבית הפרטי ומדברים על עזיבתה של רומי. "היו רגעים שמאוד כעסתי עליה אבל תמיד הייתי לצידה", אומר דומיניק. דודו טוען שישנם אנשים בעיר שמדברים עליה בצורה ממש לא יפה ולא פלא שהיא נעלבת מכך: "היו אנשים שמיסו אותה אבל היא לא קטלה אותם. אבל מנגד היו גם אנשים שריכלו ודיברו עליה מאחורי הגב. הם אמרו דברים ממש קשים". הוא מנסה להכניס את דומיניק לנעליה: "איך היית מרגיש אם אתה עכשיו יושב בבית ומישהו פה בעיר היה מטנף עליך? יכולת לשחק אותה סבבה והכול טוב?".

14:00 – אם נותנים לך קח

ג'ו זוכה במענק ומודיע שהוא מחליט לתת את המענק לדומיניק. הוא ניגש אליו ודומיניק מופתע מההחלטה. הוא ממהר לשאול את חברו מדוע החליט לתת לו את הפרס, אבל ג'ו משיב: "מה אכפת לך? קח". אחרי זה, דניאל זוכה להיות במקום השני בתחרות והוא מתרגש במיוחד. "אתה מקבל 200 שקלים", מודיעה לו אליסה.
התושבים יושבים על המרפסת של הבית הפרטי ונטע מתחילה להכין ארוחת צהרים לדניאל. "אני אייבש את הבגדים כולי זיעה", הוא אומר אחרי שנכנס לבית לעזור לחברתו בבישולים.

13:00 – הפרס של לימור 

פרויקט משחק הלוח ממשיך והתושבים מתאמצים לנצח. "איך אני נהנית חיים שלי", קוראת אליסה בהתלהבות. לימור זוכה בקנייה בחנות הבגדים והיא ממהרת לנצל את הפרס שלה. היא בוחרת חולצה שחורה וממהרת לומר לקופאית: "נראה לי אני נשארת איתך פה עד הסבב הבא". היא קונה את החולצה שמצאה ויוצאת בזמן שהקופאית אומרת לה : "בחורה טובה את נראית נהדר".
בינתיים בפינת הישיבה נחים אליסה, דודו ונונו וסיגל. דודו ונונו זכה בצעצוע קטן של דוב פנדה וסיגל מתלהבת ממנו: "איזה דובון חמוד יש לך", היא אומרת. נטע עוברת מולם ודודו מנצל את ההזדמנות כדי לאחל לה בהצלחה במשחק: "בהצלחה נשמה שלי", הוא קורא לעברה.

12:00- משחק "הלוח הגדול בעולם" יוצא לדרך

התושבים מתכנסים בבניין העירייה, ומחכים לעדכון מראש העיר, מר בלאק, לגבי הפרויקט החדש בעיר. דומיניק, מחכה בקוצר רוח למשחק, ואומר: "בא לי כבר להתחיל לשחק". ראש העיר מבשר לתושבים על משחק "הלוח הגדול בעולם", בו התושבים יצטרכו להרוויח כמה שיותר כסף. כל תושב יקבל סכום התחלתי של 3,000 שקלים, ואיתו יצטרך לנצח את המשחק. תושב אשר לא יזכה כלל בכסף, יוכרז כפושט רגל ויעזוב את המשחק.

כל תושב, יטיל את הקוביות בעזרת בנקאית המשחק, והיא לא אחרת מאשר – רומי, שרק שלשום עזבה את העיר. בתום המשחק, הכסף שזכה בו כל תושב, יומר לכסף אמיתי. הכסף יכנס ישירות לחשבון האישי של התושב. רומי מבטיחה שיהיה מעניין. התושבים המומים מכך שרומי נמצאת בתוך העיר, ונטע נסערת: "שאף אחד לא יתן לרומי במה, אל תתנו לה לכער את המשחק ולסכסך בנינו. היא כבר לא חלק מהמשחק".

דומיניק הולך לחנות הבגדים ושם רואה את המוכרת החדשה – הדוגמנית והשחקנית, עדן פינס. דודו דורך על המשבצת של תא המעצר, ורומי לוקחת אותו לשם כשהיא קוראת לו "פארש", לימור שנמצאת גם היא בכלא, אומרת לרומי: "את ילדה מסכנה וטיפשה".

11:00- התושבים מתכוננים לפרויקט העירוני

התושבים שלבושים כל אחד בצבע אחר, מתרשמים ממשחק הלוח הענק, שהולך להסעיר את העיר בהמשך היום. הם משערים שמטרת המשחק היא להרוויח כמה שיותר כסף, אבל עדיין נמצאים באי וודאות לגבי תוכן הפרויקט. דודו קובי אומר: "הולך להיות כיף, רק מזל". דניאל לעומתו לא מסכים, וטוען: "בטוח יש קאץ, זה לא יום כיף". בעוד זמן קצר, יתכנסו התושבים בבניין העירייה - שם יתברר להם הכל.

10:00- בוקר טוב 2025

מבזק הרדיו מעיר את התושבים למזג אוויר נעים, ומבשר על הפרויקט העירוני החדש שיחל בקרוב. התושבים ידעו מה הפרויקט, רק לאחר שיתכנסו בזמן הקרוב בבניין העירייה. בינתיים, על התושבים להתלבש בבגדים המחכים להם לכבוד הפרויקט. כשהתושבים יוצאים החוצה, הם רואים משחק לוח ענק, ומעלים השערות של מה יהיה בפרויקט: "יש שיחת טלפון חינם במשבצת", אומרת נטע בהתלהבות. דודו קובי, מביט ממרפסת הסוויטה על לוח המשבצות, ומשער: "זה יהיה משחק של מזל בלבד".

 9:00 - שבת בבוקר, יום יפה

בוקר נוסף עולה על התושבים בעיר. בקרוב הם יתעוררו ליום מרתק במיוחד.

מה קרה אתמול?

בוקר יום שישי, וחלק מהתושבים עדיין לא עיכלו את היציאה של רומי מהעיר. דומיניק ודודו קובי דיברו על סרטים אהובים, ועל הגעגועים לבית. מאוחר יותר, שום דבר לא הכין את דודו לכך שדומיניק יפתח בפניו את כל מה שהוא הרגיש, ולאט – לאט העניינים התחממו. דומיניק העיר לדודו על נושא הלינה בסוויטה, ודודו טען שדומיניק הצליח בתכנית האסטרטגית שלו – לקחת את הכסף מרומי בלי להציל אותה, ושאם רומי הייתה חברה של דודו, היא לא הייתה יוצאת. הריב הפך לסערה של ממש, כאשר לימור הצטרפה גם היא לוויכוח, ואמרה לדומיניק שהוא טועה. דודו ונונו, צפה בריב בין דודו קובי לדומיניק ואמר לדודו קובי: "גם אם אשאר פה לבד, בחיים לא אדבר איתך".

לאחר הריב, הביקורות לא איחרו לבוא משני הצדדים. דומיניק טען שלדודו יש אופי של בוגד, וגם הצטער על כך שהאמין לחברות הזמנית שהייתה ביניהם. בחדר השינה בבית הפרטי, נטע הצהירה בפני דניאל, על העתיד שלה ושל לימור: "אם היא תצא לפני, לא אעביר לה כסף", כי פוחדת ממצב שלימור תעביר את הכסף שלה לדודו קובי. 

שבת נכנסה, והתושבים נהנו מארוחת ערב מפנקת שהכין עבורם השף יריב בלילי, שמתמחה באוכל תאילנדי. בזמן הארוחה, לימור דיברה עם נטע על הכוונה של דודו להתנצל בפניה. נטע, אמרה שהיא אישה של שלום, אבל לא כל כך התלהבה מההצעה. דודו הגיע לדבר עם נטע, והסביר את הבחירה למסות אותה: "פחדתי לא לקבל קולות מהקהל, מיסיתי אותך כי היית במקום גבוה בטבלה". נטע, כבר התרגלה שממסים אותה בגלל מיקומה בטבלה, אך עדיין לא הצליחה לקבל את המהלך של דודו, וטענה: "יכולת למסות את רומי ודומיניק, הבחירה שלך בי היא מאוד מתייפייפת. לא מאמינה בדרך שלך". מאוחר יותר, התושבים התבשרו על הבגדים שחיכו בבניין העירייה, לכבוד הפרויקט החדש לו הם מצפים.

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר