העדכון האחרון:

00:00 – לילה אחרון בעיר

התושבים מתחילים להתעייף מהריקודים והשירים הבלתי פוסקים. אחרי שדניאל נתן הופעה מלאת קצב ואנרגיה הוא נשכב במיטה עם נטע כדי להתאושש. כשנשמע השיר האהוב עליו, דניאל אוגר את מעט האנרגיה שנשארה לו, ומשכנע את נטע ודומיניק לרקוד איתו עוד קצת. השלושה מרקידים אחד את השני, וחוגגים את סיום המשחק. באותו הזמן, דודו וסיגל מנסים לישון אך מתקשים לאור הרעש, "תנמיכו את המוזיקה, פוצצתם לי את המוח", סיגל רותנת.

23:00 – שירים וריקודים אל תוך הלילה

מחרוזת השירים ממשיכה להתנגן באכסניה ומשגעת את התושבים המתוחים לקראת הגמר. ראשונים הם הודיה ודודו, שרוקדים סלואו צמוד ואוהב. אחריהם, דומיניק ודניאל יוצאים מכלל שליטה ורוקדים בצורה מוגזמת ומצחיקה.

22:00 – נטע לדניאל: "אתה הולך להיות חבר שלי לכל החיים"

התושבים מתכנסים באכסניה לארוחת ערב. בזמן הארוחה מתנגן שיר מרגש, הודיה נכנסת לשיר, שרה את מילותיו ורוקדת לצליליו. דניאל ונטע נמצאים בקוביה ביחד חולקים את הארוחת הערב, נטע שמחה אומרת לדניאל: "אתה הולך להיות חבר שלי לכל החיים". השירים ממשיכים להתנגן, דודו, דומיניק וסיגל נמצאים במיטות שלהם בנפרד אוכלים ומאזינים להנאתם.

21:00 – דומיניק: "מחר זה אחד הימים הגדולים בחיים שלי"

 דומיניק מתרגש, ומתיישב אצל פינק בחנות הבגדים. "היית טובה אלי", הוא אומר לפינק, והיא עונה לו על אותו מטבע. דומיניק נמצא על סף בכי משתף את פינק את שעל ליבו: "איזה כיף לי שהתאהבתי בחוויה, ושאני לא מאלו שאומרים 'יאללה שיגמר כבר'. באמת שעברתי פה הרבה דברים מיוחדים". פינק מקשיבה, ודומיניק מכריז: "אין ספק שזו החוויה אחת הגדולות שעברתי בחיים. מחר זה אחד הימים הגדולים בחיים שלי". דומיניק מצפה לגמר הגדול שקורה מחר, אך מודה שיש בו חששות: "חיכיתי לו כל כך הרבה זמן, ופתאום שהוא מגיע, לא בא לי. היה קצר מידי". הדמעות מתחילות לזלוג כשדומיניק מדבר על הגעגוע שיבוא לאחר סיום המשחק: "וואלה אני אתגעגע. אני אתעגע לשיחות האלו, לשקט, אליך אל בראון. להרגשה הזו שהכל טוב". פינק מופתעת: "ככה הרגשת בעיר? שהכל טוב?", ודומניק מסביר בביטחון: "כן. בלי כל החרא של העולם בחוץ. רק אני והחברים שאני אוהב. אני חופשי כאן, אני הכי אני".

11:30 - בוקר מאוחר 

למרות השעה המאוחרת רוב התושבים עוד ממשיכים לישון, חוץ מסיגל וההודיה שכבר מצחצחות שיניים ומתעוררות ביחד. 

מה קרה אתמול?

התושבים פתחו את הבוקר בידיעה שצוות מאקו ו"ערב טוב עם גיא פינס" יגיע לעיר לראיין אותם לקראת הגמר. "אני חולה על גיא. שרופה, שרופה, שרופה" התרגש במיוחד דניאל לקראת הצילומים.

דודו התיישב בבית הקפה בשעות הבוקר וסיפר לגולדי על החרטות שלו במהלך העונה: ""היו דברים שאמרתי בלהט הרגע או מעצבים, ואחרי זה הרגשתי אחרת. ידעתי תמיד להתנצל, אבל זה היה תהליך". במהלך השיחה אמר דודו שהיה רוצה להישאר עם הודיה או עם דומיניק עוד שבוע בעיר. לבינתיים, נטע הביעה דאגה מהראיונות ודומיניק ניסה להרגיע אותה ולהפיג את המתח בשיחה על חדרי בריחה.

בצהריים התושבים הצטלמו לראיונות ואחר כך התיישבו לאכול ארוחת צהריים בבית הקפה. נטע סיפרה לדניאל שפירגנה לו הרבה בראיון, סיגל התלוננה שהיא חייבת לנו, ודומיניק טען שלא נשאל על דברים אישיים בראיון, לעומת שאר התושבים.

בערב דומיניק התוודה בפני נטע שנמאס לו שמנסים להדביק לו מתיחות מול דודו, כי לטענתו "אין שום התנצחות ביננו". מאוחר יותר התארגנו התושבים לכבוד ארוחת השף האחרונה בעיר, ובמהלכה ניסו לעכל שהגיעו לסוף המשחק.

כשנטע, דומיניק ודניאל יצאו מחוץ למסעדה להפסקה, התחיל דודו לפתוח עליהם את הפה: "ארוחת צבועים". הודיה וסיגל ניסו להרגיע אותו, אבל הוא המשיך: "כולם משחקים אותה צבועים ונחמדים מול המצלמות. בחוץ זה לא היה קורה". דודו, הודיה וסיגל יצאו גם הם מהמסעדה להפסקה, ונטע אמרה "חבל שלא פיצו אותנו לשני שולחנות". דומיניק הסכים איתה והוסיף שלא הייתה אווירה טובה בשולחן. "אני מת שזה יגמר, לא יכול כבר לראות את האנשים האלה" סיכם דניאל.

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025