העדכון האחרון: 

03:00 - דניאל לרומי: "אף אחד לא יפרק אותך"

במרפסת הבית הפרטי מנואל משתפת גם את מיכאל ודומיניק בקושי עם לימור. דומיניק מבין שנוצר מתח בין השתיים, ומציע לגשר: "אני אדבר עם לימור מחר".

בבניין העירייה, רומי משתפת את דניאל בחששות שלה ללכת הביתה בחמישי. "אם את צריכה לחוות פה עוד, את תתנהלי ככה שמישהו כאן ידע שחשוב להם שתישארי פה", דניאל מייעץ. "אף אחד לא יפרק אותך", דניאל מחזק ומוסיף: "אם תצאי מכאן בחמישי זה יהיה בגאווה, ואם תישארי זה יהיה בגאווה".

02:00 - רומי: "מיכאל מדבר על זה שהוא רוצה ללכת הביתה"

הודיה יושבת עם רומי במרפסת הבית הפרטי, והאחרונה מביעה את ההערכה שלה להתנהלות של הודיה במשחק: "אני רואה אותך פורחת כאן. את מתמודדת עם מצבים קשים בצורה כל כך יפה". רומי גם משתפת אותה שקשה לה להיות בתחתית הטבלה כל כך הרבה זמן, כשהיא יודעת שיש אנשים שהיו מוכנים לעזוב את העיר. "מיכאל מדבר על זה שהוא רוצה ללכת הביתה. אבל הוא מספר את זה רק לנטע", היא חושפת. הודיה משתפת את רומי בדאגה שלה לסיגל: "סיגל במצב על הפנים עכשיו. היא צריכה את הרגע שלה עם עצמה", הודיה מסבירה.

כשהודיה מחפשת את נטע, דומיניק מספר לה שנראה שהיא ולימור רבות. דומיניק מסביר: "נטע כועסת, קרה ביניהן משהו". כשרומי תופסת את לימור בסוף השיחה היא מספרת מה גרם לריב: "זה היה וויכוח סביב האוכל שנגע לכל אחת מאיתנו בנקודה רגישה, אבל עכשיו הכל בסדר".

01:00 - מנואל על לימור: "היא רק רוצה להוריד"

באכסניה, כשג'ו שואל את דומיניק אם 6,000 שקלים היו מחיר גבוהה מידי לשיחה עם אחותו, דומיניק משיב: "היה שווה כל שקל". גם הודיה מאושרת אחרי השיחה עם אביה, היא משתפת את רד הברמן: "אני מרגישה הקלה. תהיתי מה ההורים שלי חושבים. אני שמחה לשמוע שהם גאים בי".

בעיר נשמע מבזק רדיו מיוחד: "ראש העיר מזמין את התושבים לארוחת לילה מפנקת ממטבחי מסעדת 'פורט סעיד' של השף אייל שני". התושבים ההמומים והמאושרים רצים אל המסעדה. כולם חוץ מהודיה, שנשארת עוד רגע בבר להאזין לשיר שבחרה: "הניסיון הזה" של ישי ריבו. הודיה משתפת את רד שזה שיר שתמיד עוזר לה בתקופות של קושי.

לאחר מכן, במרפסת הבית הפרטי מנואל משתפת את הודיה בקושי שלה עם לימור. "היא נותנת לי תחושה לא נעימה. היא רק רוצה להוריד", מנואל מסבירה. "שמעתי היום מדניאל שהיא אמרה לו לא להתקרב אלי", מנואל מציינת. היא מזכירה שלימור גם הייתה מסוכסכת עם שרי: "היא ניסתה לשבור את החברה הכי טובה שלי". ומציינת עוד מקרה: "היא דיברה לבעלי דרך המצלמות, ועדיין לא התפוצצתי". הודיה מייעצת למנואל לתפוס מרחק מלימור כדי למנוע פיצוץ בין השתיים.

00:00 - ג'ו לדניאל: "חיים שלמים בוזבזו כי האגו הניע אותי"

ג'ו נפתח בפני דניאל באכסניה: "אני מודה שלא התבגרתי. עד היום אמא שלי דואגת לי. עם אבא שלי לא הייתי ביחסים טובים. הכל היה קריר ולא תמיד אהבתי אותו. הוא עזר לי כל החיים, אבל מעולם לא ראיתי ממנו חום או חיבוק. לי ולאשתי לא הייתה תקשורת טובה וזה השפיע על הילדים. חיים שלמים בוזבזו כי האגו הניע אותי. היום אני אחרת לגמרי. חינוך וחיים הם לא משוואה מתמטית". דניאל מזדהה עם ג'ו ומציע: "אבל אפשר לכתוב על זה סיכום יפה שיעזור למבולבלי העולם".

הודיה רכשה שיחת טלפון ודיברה עם אבא שלה: "כסף בא והולך", היא מצדיקה את השיחה. " אבא שלי הוא המשורר הכי גדול שיש. הוא בכה תוך כדי שהוא דיבר איתי ואני בכיתי עוד יותר. היה לי קר ועכשיו אני מתה מחום". בעקבות הודיה, דומיניק מחליט גם הוא להתקשר אל אחותו רימה, שמחזקת אותו ונותנת לו כוח להמשך המשחק.

23:00- חלוקת כספים

מיכאל, נטע, הודיה, ג'ו, דומיניק ודודו הם התושבים שהקהל בחר להעניק להם כסף השבוע. הודיה מחליטה להשתמש בכסף שקיבלה ולהתקשר אל אבא שלה. מנגד, מנואל ורומי מוצאות נחמה אחת בקרב השנייה, ומאוכזבות שגם השבוע שתיהן לא קיבלו תמיכה מהקהל. הן מתיישבות במרפסת הבית הפרטי, ורומי נבהלת: "אני לא יודעת למה אני רועדת ככה". מיכאל מנסה להרגיע אותה: "זו רק מכה של אדרנלין, אל תיקחי את זה קשה. הכל בסדר". מנואל מנסה לדובב את רומי: "אין לי כוח לדבר על זה. תחתית-תחתית, מקסימום אני הולכת הביתה". התושבים מתכנסים מחוץ לבר, ומנסים לנחש מי התושב שיצטרף לעיר ביום חמישי לאחר שעודכנו שמדובר בתושב שכולם מכירים.

22:00- דניאל לנטע: "אני הכי חלש פה"

התושבים ממתינים לתוצאות בחירת הקהל. דודו, סיגל והודיה ממתינים בסוויטה הזוגית. הודיה שרה והשניים מסתלבטים עליה. סיגל: "תחשוב שכל היום היא שרה את אותו הפזמון בלופ". דודו מתנחם: "העיקר שהיא מחליפה שירים". "מחליפה?", סיגל צוחקת, "זה כבר חמישה ימים אותו פלייליסט". באכסניה, דניאל משתף את נטע: "אני הכי חלש פה. אני רוצה להיות בקצב שלכם. זה לא רק דניאל במשחק אלא גם דניאל בחיים. אני אוטומטית רוצה להשלים את הפערים". הוא מוסיף ומספר על היחסים שלו עם סיגל: "מה שקורה עם סיגל זה בלתי נסבל. התעלמויות. היא עושה את זה מגעיל. אנחנו לא באים טוב אחד לשנייה". נטע מציעה לו לנסות לדבר איתה: "אולי אתה טועה בזה שהיא החליטה למחוק אותך? אתה צריך לתפוס אותה ולתת לה לשחרר הכל", אבל דניאל מודה: "היא מפחידה אותי".

21:00- לחץ בגזרת דומיניק

דומיניק לחוץ לקראת חלוקת הכספים הצפוייה בערב, ומשתף את חבריו אחד אחרי השני במה שעובר עליו: תחילה, הוא יושב עם מנואל במרפסת של הבית הפרטי: "הלוואי שאני אקבל כסף מהקהל". לאחר מכן, מתיישב עם ג'ו בתחנת האוטובוס: "הלוואי שאני אקבל, אני חייב את הליטוף הזה", ולבסוף, מדבר עם נטע מחוץ לפינת העישון: "אני מתפלל לזה וחייב את זה. איזה מעמד מלחיץ". נטע משנה נושא ומדברת על דניאל: "הוא מוציא ממני ציניות והורס אותי מצחוק. אני פה שלושה שבועות והיום מרגישה הכי שונה". דומיניק מסכים: "דניאל נסיך". התושבים נכנסים לאזורי המגורים השונים ומתארגנים לקראת השידור.

20:00-  סיגל לרומי: "אולי למטבע יש שני צדדים"

נטע ולימור יושבות מחוץ לבית הקפה ומנסות להעביר את הזמן עד השידור. הן שואלות אחת את השנייה שאלות כדי להכיר יותר טוב. נטע שואלת ראשונה: "מה החיה האהובה עליך, ואם היית חיה איזו חיה היית?", לימור עונה שהיא אוהבת כלבים והיתה רוצה להיות לביאה. נטע מפנה את אותה שאלה אל עצמה: "זו שאלה מכשילה, כי אם הייתי חיה הייתי רוצה להיות חיה שחיה בלהקה". לימור מופתעת מנטע: "לא מסתדר לי שאמרת שאת רוצה לישון באכסניה בשביל להיות עם כולם. את הולכת לישון לבד ואת לא נמצאת עם כולם בלילות כשצוחקים". נטע מתגוננת: "אם הייתי עכשיו במלון לא הייתי מכירה את רומי ודניאל. זה לא קשור לזה שאני הולכת לישון. השיחות בלילה לא מעניינות אותי ואני עייפה".

במקביל בעירייה, רומי משתפת את סיגל בתחושות שלה: "התבאסתי עלייך אחרי המיסוי, כשישבת והקשבת לדיבור החריף של דודו. התפלאתי שאת זורמת איתו". סיגל מסבירה: "דודו אסטרטג והוא בונה את המהלכים שלו קדימה מבחינת המשחק. אני פועלת באופן אחר. גם במוח וגם בחברות. הוא יושב ואומר לי דברים ואני מקשיבה לו, אבל אני פועלת איך שנראה לי לנכון". רומי מנסה להציג את נקודת המבט שלה: "הוא חכם בלהסביר לך על אסטרטגיות, אבל גם לערבב אותך על אסטרטגיות". סיגל מתקשה לשמוע את הדברים: "מאוד מבאס אותי שאת אומרת את זה, אבל אולי למטבע יש שני צדדים. אני אדבר איתו ואנסה להבין יותר". לאחר מכן, מנואל, דומיניק ומיכאל נכנסים לעירייה ומספרים לבנות שהכוכב שאליו הכותרת התייחסה הוא לוק מבוורלי הילס.

19:00-  דניאל לנטע: "מביך אותי ברמות הדברים האלו"

תושבי האכסניה יושבים יחד מחוץ לבית הקפה בציפייה לקראת הערב וחלוקת הכספים מהקהל. דניאל מבחין בכותרת מחוץ לחדר התקשורת: 'תושב העיר בראיון אצל גיא פינס', מבין: "זה אני. מביך אותי ברמות הדברים האלו. אני צוחק על אנשים שאני מכיר ועשו עליהם כתבות ופתאום זה אני. זה אבסורד". נטע מנסה להוציא את דניאל מהמחשבות על איך הוא נראה כלפי חוץ: "ככה אני הייתי בהתחלה, עוד שבוע שבועיים לא יהיה אכפת לך". דניאל מבחין בכותרת נוספת: 'נפרדים מכוכב טלוויזיה', ומופתע: "מי מת?". התושבים מנסים להיזכר אם מישהו מוכר היה חולה לפני שנכנסו לעיר. הודיה וסיגל מצטרפות אליהם מבית המלון. הודיה סוחטת מחמאות על הלוק שלה, ומספרת להם שהיא הכינה בעצמה את מה שהיא לובשת.

18:00 – ג'ו: "החיים פה הם כמו קיבוץ"

ערב מגיע אל העיר, והרוחות שלוות ורגועות. רומי ונטע מתכרבלות יחד בלובי המלון, ומדברות על האווירה שהייתה היום בעיר: "העיר ריקה היום". הן מתרגשות מהמחשבה שבקרוב יגיעו שני תושבים חדשים, וייכנס עניין חדש לעיר. בינתיים, דומיניק וג'ו מתכרבלים במיטה בתוך האכסניה ומדברים על הניחוחות והרוגע שהם מרגישים לפעמים בעיר. ג'ו אומר לו: "החיים פה הם כמו בקיבוץ. יש לוח זמנים ומהר מאוד מתרגלים". דומיניק מסכים איתו בנלהבות ואומר: "אנחנו באמת גרים כאן. יש לנו עיר". הם ממשיכים לזמר ולהחזיק ידיים, וכל אחד בתורו אומר לשני: "אני גאה בך".

17:00 – דומיניק לפינק: "אני צריך חיבוק ונשיקה מאחותי"

דומיניק ניגש לפינק, ומשתף אותה במחשבות שעל ליבו. הוא מספר שהוא מרגיש קצת עצוב, ושאין דבר שיחזק אותו יותר מאחותו: "אני צריך חיבוק ונשיקה מאחותי, ושתגיד לי שהכל בסדר". הוא אומר שלדעתו המשחק דוחק את התושבים בעיר לפינה, ושהוא מרגיש אותם משתנים עם הזמן ונהיים פחות כנים. הוא אומר: "אני נשאר עם האמת שלי", ומסביר שבגלל זה מרגיש שהוא לפעמים מרגיש אאוטסיידר ושהוא שונה משאר התושבים. דומיניק מדבר על הדרך שבה הוא משחק את המשחק: "אני לא מפיל אנשים. אני פה כמו שאני בחיים האמיתיים, אני אוהב לעשות טוב לאחרים, זה חלק מהאופי שלי".

16:00 – נטע או הודיה: במי סייף היה מעוניין?

בהמשך לשיחתם, מנואל ממשיכה להעצים את דניאל: "כולנו פה רוצים שמישהו באמת יקשיב לנו, ובך יש את התכונה הזו". היא מעודדת אותו להיפתח יותר ולא להתבייש לחשוף את כולו: "אל תישאר במקום שאתה מרגיש בדמות. יש לך רק את עצמך". דניאל נדהם מהתובנות של מנואל, אבל לא מופתע: "את כמו גורו". הוא מספר לה שגם כאשר היה צופה בתוכנית לפני כניסתו לעיר, היה משוכנע שמנואל תבין אותו: "את חדה ואת לא משקרת לעצמך".

במרפסת הבית הפרטי, הודיה מספרת שראתה אייטם שבו סייף אומר שהוא נמשך לנטע. "אין מצב, בחיים לא היו בינינו שיחות עמוקות", נטע ממהרת להכחיש שהיה סיכוי לרומן ודניאל מופתע שלא ראתה את הרמזים: "מה את עיוורת?". בזמן שהתושבים ממשיכים בדיון אם התפספס כאן רומן בעיר, נטע קוטעת את השיחה ומסרבת להמשיך לדבר על הנושא. לדעתה, לפני שעזב את העיר סייף היה בכלל מעוניין בהודיה וגם לא הסתיר את זה.

15:00 – רומי ומנואל מייעצות לדניאל

במרפסת הבית הפרטי, רומי שואלת את מנואל מה דעתה על דודו. "אף פעם לא היה לי משהו טוב או רע איתו, אני מוצאת המון הגיון בדרך שהוא חושב", מנואל מודה שלמרות היחסים הקרירים ביניהם היא מרגישה שיש ביניהם דברים דומים, "בשנה האחרונה עשיתי עם עצמי המון עבודה עצמית כדי לנסות לא להתפרץ". כשדניאל מצטרף לשיחה של השתיים, הן מחליטות לייעץ לו איך להתנהל נכון בעיר: "יש בך הרבה מעבר לרק 'דניאלה'", וממליצות לו לרכוש חברים חדשים בעיר. "החברות שלכם משרתת אינטרס", רומי מזהירה את דניאל מלימור. אחרי ששמע את העצות מהבנות, דניאל מודה שהוא כבר חושב קדימה: "אני צריך עוד אופציות כדי לחשוף את כל הצדדים של האופי שלי".

14:00 – אהבה באוויר

בזמן שהם משתכשכים בג'קוזי, הודיה מספרת לדודו על הפרידה משרי: "אמרתי לה שחבל לי שלא הכרנו באמת", ואומרת שכנראה החברות הקרובה שלה עם סיגל עמדה בדרכן. בינתיים, שיחת הבנות בכניסה לעיר ממשיכה, והפעם לימור מנסה להבין מה היא מחפשת בגבר: "אני מחפשת בגבר ביטחון. מישהו להרגיש מוגנת איתו". דניאל צוחק עליה ואומר לה שהיא מדברת בקלישאות, אבל היא מגנה על עצמה ואומרת: "כל החיים שלי התעסקתי במה אני לא רוצה מגבר. פתאום לחשוב מה אני כן רוצה זה מורכב".

נטע, לעומתה, מתארת בלי בעיה מה היא רוצה מבן זוג: "אני מחפשת בחור חם ורגיש שרוצה משפחה". כשדומיניק מצטרף לשיחה החבורה סקרנית לשמוע מה הוא מחפש בבחורה. "אני רוצה מישהי שתדע לשים לי גבולות ולכפכף אותי כשצריך", דומיניק מודה שהוא מחפש קצת אהבה קשוחה, "אבל שתקבל אותי ולא תנסה לשנות אותי".

13:00 – למה נטע עדיין רווקה?

למרות השעה המאוחרת, התושבים עדיין מנסים להחליט מה לאכול לארוחת בוקר. כשהן נהנות מכוס קפה, נטע חושפת בפני דניאל ולימור את הסתירה הפנימית שקיימת בה. "אני אוהבת לעבוד בשביל עצמי ולהרוויח הרבה כסף", היא מודה שאמנם יש בה את הרצון להצליח, אבל חולמת גם להיות האמא שנשארת בבית ומטפלת בילדים. נטע מספרת שהסתירה הזאת קיימת גם בחיי האהבה שלה: "אמרו לי שאני אישה חזקה שנמשכת לגברים חזקים", ואולי האופי החזק של שני הצדדים הוא הסיבה שמערכות היחסים שלה לא הצליחו. "אני צריכה להיות כנה עם עצמי", נטע מסכמת את השיחה עם מסקנה קצת יותר החלטית, "באופי שלי אני לא רוצה להיות המפרנסת של הבית".

12:00 – געגועים לפיתה

דניאל מספר לגולדי על המאכלים שהוא אוהב, ומתחיל דווקא עם פיתה: "זה מאכל כזה שאיך שאת רואה אותו ככה הוא נכנס לגוף. אני ממש אוהב פיתה עם חומוס ופלאפל". השיחה מעוררת התיאבון ממשיכה, כשהפעם דניאל מחליף מנה ומתעניין בהעדפות של גולדי המלצרית: "את אוהבת לאפה? אני מת על לאפות. אבל מבחינה בריאותית זה גרוע מפיתה". 

11:00 – מחאת הרוזלך

כל תושבי העיר התעוררו, ואחרי לילה ארוך הבטן מקרקרת. הם נכנסים לבית הקפה ומתלבטים איזו מנה לקחת. דומיניק ממליץ לדניאל על חטיף בוקר מתוק וטעים במיוחד: "תיקח רוזלך. זה עשוי מבצק חצי אפוי עם שוקולד נוטלה בפנים. זה ממש טעים". מחירו של התענוג מבהיל את דניאל: "נראה לך שאני אשלם 40 שקל על רוזלך?" הוא אומר לגולדי בכעס. ג'ו שרואה את התסכול נרתם להציל את המצב ולאחר שיחה קצרה עם גולדי, מחיר הרוזלך ירד לצהלת התושבים: "חבר'ה מהיום רוזלך רק 20 שקל" הכריזה נטע בהתלהבות. כל הכבוד לג'ו.

10:00 – ג'ו מתגעגע

אחרי מבזק הבוקר של הרדיו, ג'ו נכנס לבית הקפה כשהוא רוקד לצלילי השיר המתנגן ברקע וכמו תמיד, מבקש מגולדי קפה. "בוקר טוב גולדי", הוא קורא בשמחה, "איזה יום יפה היום תראי איזה שמש. אפשר קפה? עם אספרסו חזק אני מתוקתק". למרות שהוא נראה שמח ועליז כרגיל, עזיבתה הפתאומית של שרי מקשה על ג'ו מאוד והוא משתף את גולדי בתחושותיו: "עם שרי היה לי ערב סופר מהנה. למה היא הלכה? היא תחסר לי מאוד בנוף האישי שלי - היופי שלה, החכמה שלה, היא מקסימה הילדה הזאת".

09:00 - הבוקר שאחרי הפרישה של שרי

אחרי הימים הסוערים שעברו על העיר, השמש חוזרת ובקרוב התושבים יתעוררו ליום חדש מינוס תושבת אחת. איך תשפיע העזיבה הלא מתוכננת של שרי על היחסים בעיר?

מה קרה אתמול?

אחרי יום שעבר יחסית באופן רגוע וללא ריבים דרמטיים, התושבים מגלים כמה הם הרוויחו השבוע בפרויקט "חוכמת רחוב". אחרי שנכנסו למונית הכסף של עידו רוזנבלום - דודו, הודיה וסיגל הרוויחו 18 אלף ₪. נטע, דניאל ולימור הרוויחו 7,500 ₪.  ג'ו, דומיניק ורומי הרוויחו 9,000 ₪ ואילו מיכאל, שרי ומנואל הרוויחו 2,250 ₪ בלבד. 

במהלך הלילה שרי הודיעה לתושבים שהיא נאלצת לצאת מהמשחק מסיבות אישיות הנוגעות לעסקים שהיא מנהלת מחוץ לעיר. "אני לא עוזבת כי רע לי כאן, הלוואי ויכולתי להישאר", היא מסבירה לחברים שהשאירה מאחור. מנואל, החברה הקרובה ביותר של שרי בעיר, פרצה בבכי עם שמיעת החדשות המרעישות: "אני לא יכולה להתמודד עם זה". למרות העליות והירידות ביחסים ביניהן, לימור מבקשת משרי לשמור על קשר: "אני גאה בך ומחכה לטלפון ממך". 

לצד העזיבה הלא מתוכננת שטילטלה את העיר, דודו נשאר מרוכז במשחק ולא נותן לשום דבר לבלבל אותו. "מאז שרומי נכנסה לפה היא עשתה לי נזק", הוא מתייחס לריב הקולני ביניהם בתחילת השבוע, "היא כבר הכשילה אותי במשחק כמה פעמים". ולמרות שהם כבר הבינו שבמשחק הזה צריך חברים כדי לנצח, דודו נשאר מרוכז בכסף שישאיר אותו בראש הטבלה: "מבחינה חברתית אני יכול להבין שאני יוצא סנוב, אני לא מוכן להתחבר לאנשים בשביל כסף".

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025

רוצים להיות שם כשהכל קורה? הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל ב-2025