העדכון האחרון:

23:00 - מי המנצח של העונה?

ההצעה האחרונה שתכריע מי יהיה המנצח של המשחק מתבצעת בין דומיניק שרמן והודיה כהן. לפני 67 ימים הם נכנסו לעיר של 2025, הצליחו להגיע עד לשני המקומות הראשונים בטבלה והצופים בבית יחלקו ביניהם 700 אלף שקלים שיכריעו מי יהיה המנצח.

דומיניק והודיה שמחים שהם בגמר (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
מאחורי החיוכים מסתתר מתח גדול. מי יהיה הזוכה? | צילום: מתוך "2025", קשת 12

אחרי דקות ארוכות של מתח, הטבלה מתעדכנת בסכומי הכסף, התחרות צמודה למדי אבל לבסוף דומיניק שרמן הוא התושב עם סכום הכסף הגדול ביותר ומוכתר כמנצח הראשון של 2025.

דומיניק שרמן גמר (צילום: אורטל דהן)
דומיניק שרמן הוא המנצח הראשון של 2025 | צילום: אורטל דהן

22:35 - שני פיינליסטים בלבד נשארו בעיר

המתח בעיר גובר כשארז וקורין מודיעים שקווי ההצעה נסגרים בפעם הרביעית, ומכריזים שדומיניק והודיה הם התושבים שקיבלו 40,000 שקלים מהצופים בבית. כשהטבלה מתעדכנת, דומיניק והודיה מאושרים לגלות שהם השניים שיתמודדו ראש בראש על הפרס הגדול. דודו קובי הגיע למקום השלישי באירוע הגמר ובשבילו המשחק הסתיים.

דודו במתח (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
דודו קובי הגיע למקום השלישי בגמר 2025 | צילום: מתוך "2025", קשת 12

מיד עם חשיפת התוצאות, דודו שומר על פוקר פייס ומעודד את החברה הטובה שהצליחה להישאר במשחק: "מקום שלישי זה מכובד, אני מקווה שכל מי שהצביע לי יצביע עכשיו להודיה". כפי שהבטיחו כבר בתחילת משדר הגמר, הפעם לדודו יש את אפשרות הבחירה - האם להוריש את הכסף לאחד משני הפיינליסטים או לקחת לעצמו חצי מהסכום שהצליח לצבור עד כה במשחק, רק בכסף אמיתי. דודו לא מתלבט לרגע ומחליט להוריש את כל הכסף להודיה כהן כדי לקדם אותה צעד אחד קדימה לעבר הניצחון.

22:20 - תוצאות ההצבעה השלישית

קווי ההצעה נסגרים שוב, והתושבים שקיבלו מענק כספי מהצופים בבית על סך 30,000 שקלים הם: הודיה, דומיניק ודודו. הטבלה מתעדכנת ונטע היא זאת שהגיעה למקום הרביעי באירוע הגמר ובשבילה המשחק נגמר. "אני לא מאוכזבת, הכנתי את עצמי מראש לא חשבתי שאני באה לנצח", נטע אומרת לקורין גדעון בהתרגשות. "זה רק משחק, כולנו חברים ונמשיך להיות חברים", מיהר דודו קובי להרגיע את האווירה המתוחה בין הפיינליסטים.

נטע צ'רנר גמר (צילום: אורטל דהן)
נטע צ'רנר יוצאת מהמשחק ומקפיצה את דומיניק לראש הטבלה | צילום: אורטל דהן

במשך דקות ארוכות נטע צ'רנר לא בטוחה למי להוריש את הכסף שצברה במהלך המשחק, ומבקשת לראות מה מצב הטבלה כרגע כדי לעשות חישוב זריז. לבסוף היא בוחרת להוריש את הכסף לדומיניק ומקפיצה אותו לראש הטבלה.

21:50 - תוצאות ההצבעה השניה

חמישה תושבים בלבד נשארו בעיר, קווי ההצעה נסגרים שוב והתושבים שמקבלים מענק על סך 20,000 שקלים מהצופים בבית הם: דודו, נטע, דומיניק והודיה. כשהטבלה מתעדכנת עם סכומי הכסף, סיגל היא התושבת שהגיעה למקום החמישי ובשבילה המשחק הסתיים. "אני מבחינתי ניצחתי זה הכי חשוב בעולם", היא אומרת מיד אחרי שנחשפו התוצאות. באופן לא מפתיע, סיגל בוחרת להוריש את כל הכסף שלה לחברה הטובה הודיה ומקפיצה אותה הישר לראש הטבלה.

סיגל תמם אירוע הגמר (צילום: אורטל דהן)
סיגל תמם בחרה להוריש את הכסף לחברה הטובה הודיה | צילום: אורטל דהן

21:30 - תוצאות ההצבעה הראשונה

אחרי שסיימו לצפות בקליפ הסיום המושקע והחגיגי, קווי ההצבעה נסגרים והתושבים שמקבלים מענק ראשון על סך 10,000 שקלים מהצופים בבית הם: נטע, סיגל, דומיניק, הודיה ודודו. הטבלה מתעדכנת בסכומי הכסף ודניאל קמינסקי הוא התושב שהגיע למקום השישי ובשבילו המשחק הסתיים. אחרי שצפה בקליפ שסיכם את השהות שלו בעיר, דניאל נשאל למי הוא מעוניין להוריש את הכסף שלו, ובוחר ללא היסוס בנטע צ'רנר. הטבלה מתעדכנת ונטע מתמקמת כרגע במקום הראשון.

דניאל קמינסקי גמר (צילום: אורטל דהן)
דניאל קמינסקי הגיע למקום השישי בגמר של 2025 | צילום: אורטל דהן

21:15 - אירוע הגמר יוצא לדרך

העיר מעולם לא הייתה חגיגית יותר, צבעונית ומלאה באנשים. החברים, בני המשפחה והמעריצים של הפיינליסטים נכנסו לתוך העיר כדי לעודד מקרוב ולגלות מי יהיה המנצח הראשון של 2025. אחד אחרי השני הגיעו לבמת הגמר דומיניק שרמן, הודיה כהן, סיגל תמם, דודו קובי, דניאל קמינסקי ונטע צ'רנר. בסוף הערב רק אחד מהם יזכה בפרס הגדול. ההצבעה הראשונה להערב נפתחה, ועל הצופים בבית להחליט מי התושב שיקבל מענק כספי שיעזור לו להגיע לניצחון. 

20:45 - התושבים לשעבר חוזרים לעיר

אחרי שיצאו מהמשחק והמשיכו לעקוב מהבית, התושבים שעזבו את 2025 במהלך העונה מגיעים שוב לעיר כדי לעודד מקרוב את הפיינליסטים. בקרוב מאוד הם יגלו האם הפייבוריט שלהם הוא זה שיצא כמנצח הגדול של המשחק.

התושבים לשעבר חוזרים ל-2025 (צילום: אורטל דהן)
התושבים לשעבר חוזרים ל-2025 כדי לעודד את הפיינליסטים | צילום: אורטל דהן
אודטה מאחורי הקלעים של גמר 2025 (צילום: אורטל דהן)
אודטה מגיעה לעודד את הפיינליסטים של 2025 | צילום: אורטל דהן

20:30 - הכנות אחרונות לגמר

בזמן שהתושבים מחכים במתח לתחילת משדר הגמר של העונה, מאחורי הקלעים מתבצעות הכנות אחרונות לאירוע החגיגי. כשבחדר ההלבשה דואגים שכל תלתל של קורין גדעון יעמוד במקום, גם ההורים ורדה ואמנון גדעון קפצו לביקור על הסט.

ההורים של קורין גדעון (צילום: אורטל דהן)
ורדה ואמנון גדעון באו גם לאירוע הגמר של 2025 | צילום: אורטל דהן
קורין גדעון מאחורי הקלעים של 2025 (צילום: אורטל דהן)
אמא ורדה עוזרת לקורין גדעון בהכנות למשדר הגמר | צילום: אורטל דהן

17:00 – מפגשים מרגשים

תושבי העיר עדיין מתוחים לקראת הגמר בערב, ודניאל מתרגש במיוחד לקראת המפגש המחודש עם אלו שכבר עזבו: "נראה שוב את אודטה ואליסה היום", הוא אומר לנטע, שעונה לו בחיוך: "אני לא מדמיינת את אודטה לובשת מעיל אחר שהוא לא ירוק".

16:00 – תושבי הבית הפרטי מסכמים

בבית הפרטי, דניאל, דומיניק ונטע מתכוננים לגמר בערב. "איך הזמן טס אה?", אומרת נטע לשני חבריה כדי לסכם את שהותם הממושכת בעיר: "החיים טסים והכי כיף שאנחנו חיים אותם בפול ווליום". הלחץ של תושבי הבית הפרטי גבוה, ודניאל מציע שיקרינו סרט כדי להפיג מתחים רגע לפני הגמר: "הלוואי שיקרינו לנו סרט זה ממש יוריד את הלחץ".

15:00 – שעות אחרונות בעיר

דומיניק ודניאל נמצאים בבית הפרטי ואורזים את הדברים לקראת עזיבתם בערב. "אם תוכלו לשים לנו שירים מהפלייליסט שלנו היום כדי להרגיע טיפה את האווירה", מבקש דומיניק. באותו הזמן, גולדי מחליטה לשאול את הודיה שאלה מפתיעה לקראת סיום המשחק: "את מוכנה לזה שהרבה ילדות עכשיו ירצו להתלבש כמו הודיה?". הודיה לא מתלבטת אפילו לרגע ועונה בישירות: "בטח למה לא?".

14:00 – דומיניק בתספורת מיוחדת לגמר

דומיניק מסיים להסתפר כחלק מההכנות שלו לערב, ולא שוכח להודות לספר: "תודה רבה לך על כל החודשיים האלה". אחרי התספורת הוא הולך לפינק כדי לשאול אותה מה דעתה על התספורת החדשה שלו: "נו מה את אומרת? יותר נקי יותר טוב". דומיניק מספר לפינק ששבוע הבא הוא חוזר לצבא: "עוד פעם מדים, דרגות וכומתה", הוא אומר וממשיך: "אני חוזר בטח לאיזה תפקיד שולי וזוטר אחרי שהיו לי תפקידים מעוד משמעותיים בעבר. לא ינום ולא יישן שומר ישראל. גם אם הוא ג'ובניק".

13:00 – השיר של פינק ודומיניק

בסוויטה שבבית המלון, סיגל והודיה אורזות את הבגדים לקראת העזיבה היום בערב לאחר הגמר. "זה הבגד יציאה שלי, מאוד פשוט, תראי", אומרת הודיה לסיגל אחרי שהיא מציגה לה את החולצה שתלבש לגמר. בינתיים בחנות הבגדים, דומיניק ופינק שרים ביחד את השיר המפורסם של "ארקטיק מאנקיז". בזמן שהמוזיקה מתנגנת ברקע, דומיניק מעמיד פנים שהוא מנגן בגיטרה לקול צחוקה של פינק: ”מהיום זה השיר שלנו דומיניק שרמן", מכריזה פינק. "בגלל שהבאנו ביצוע כל כך יפה, רצו להראות לנו כמה אנחנו דומים למקור", עונה לה דומיניק.

12:00 - דודו: "עכשיו כולם יודעים שאני הומו, גם אלה שלא ידעו"

דודו אוכל בלובי המלון, ומסכם בפני מר בראון את התקופה שלו בעיר. במהלך השיחה דודו מתייחס לתהליך שהוא עבר ומה מחכה לו בחוץ אחרי שייצא ממנה:  "עכשיו כולם יודעים שאני הומו, גם אלה שלא ידעו". מר בראון שואל את דודו איך הוא מרגיש עכשיו, ודודו עונה בשלווה: "הקלה".

מה קרה אתמול?

התושבים התעוררו מאוחר מהרגיל והתחילו להפנים שאלו הימים האחרונים שלהם בעיר, ודומיניק ונטע ניצלו את השעות הראשונות של היום לשיחות סיכום ופרידה מהרובוטים החביבים עליהם. "אין ספק שזו החוויה אחת הגדולות שעברתי בחיים", אמר דומיניק לפינק בחנות הבגדים, "אני אתגעגע, לשקט, אליך לבראון".

את שעות הערב בילו התושבים בחגיגות פרטיות לקראת ערב הגמר ורקדו עד שעות הלילה. "אתה הולך להיות חבר שלי לכל החיים", אמררה נטע לדניאל במהלך הערב. החגיגות הסתיימו כשדודו וסיגל לא הצליחו להירדם בגלל הרעש והתלוננו בפני שאר התושבים, שהתקפלו למיטה גם הם.

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר של 2025