העדכון האחרון:

00:00 – נטע על לימור: "חתיכת נחש, שלא תתקרב אליי יותר"

בזמן המסיבה, לימור ניגשת אל נטע כדי לדבר, אך נטע לא מרוצה מהעניין והולכת לדבר עם אליסה. אליסה טוענת: "אני חושבת שאת ולימור לא הייתן חברות בחוץ. נטע לא מהססת ואומרת מיד: "גם את ודומיניק לא הייתם חברים בחוץ". השיחה מתלהטת מהר ונטע פותחת על לימור: "חתיכת נחש מי היא בכלל, שלא תתקרב אליי יותר. אני לא רוצה לשמוע ממנה בחיים שלי".

מאוחר יותר, דניאל מבקש משאלה ומכבה את הנרות שעל העוגה, ומסכם בפני כל התושבים: "זה יום ההולדת הכי מיוחד שהיה לי בחיים, לא יכולתי לבקש טוב יותר בתוך ההרפתקה הזו".

 23:00 – לא עוזב את העיר

המסיבה נמשכת, והתושבים לא נחים לרגע. ברקע מתנגן השיר "לא עוזב את העיר" של שלמה ארצי, שמקבל משמעות גדולה לפני מחר, במיוחד עבור ג'ו ודומיניק ששרים את השיר ומתכוונים לכל מילה. האם הם באמת יצליחו להישאר יחד בעיר כנגד כל הסיכויים?

22:00 – מסיבה בעיר

מסיבת יום ההולדת של דניאל בעיצומה, והיא מצליחה לנתק את התושבים מהלחץ אותו הם חווים לקראת היציאה המשולשת מחר מהעיר. גם ג'ו ולימור, התושבים שהכי חוששים ממחר, מצליחים להתנער מהדאגה, רוקדים ונהנים עם כל התושבים אל תוך הלילה. תוך כדי המסיבה, אנשים מחוץ לעיר הגיעו לצעוק לדניאל מזל טוב בקולי קולות.

21:00 – דומיניק לג'ו: "נהיה חברים לכל החיים"

מחוץ לבר, הודיה רואה את לימור מודאגת מהמחשבה שאולי היא זו שמחר תעזוב את העיר ותעלה על המונית, ומנסה לעודד: "יהיה בסדר, מה שיהיה יהיה". ג'ו ודומיניק מדברים גם הם על הגמר, וג'ו מנסה לגייס הצבעות מבחוץ: "הציבור לא יודע מה אנחנו חווים פה יום יום, שרדתי כאן למרות הגיל. הם לא יודעים כמה זה קשה". במפתיע, ג'ו בוכה, ודומיניק מעביר לו מסר ברור: "אני ואתה נהיה חברים לכל החיים". ג'ו מסכים ואומר: "אני ואתה עמדנו יחד לאורך כל הדרך, וזה הכוח שלנו".

20:00 – דודו: "השלישי שיצא יכריע את המשחק"

התושבים ממשיכים להתכונן לקליפ סיום העונה, ומדקלמים את השיר "Uptown Funk". מאוחר יותר בבית הפרטי, אליסה עובדת יחד עם דומיניק על הריקוד, ודומיניק נשבר מהר: "די, אני לא יכול לעשות את זה". אליסה לא מוותרת לו, ולבסוף דומיניק מראה יכולת ריקוד לא רעה.

מחוץ לבר, דודו ולימור מדברים על הגמר, ולימור שואלת את דודו אם הוא רוצה לזכות בדירה. דודו משיב לה מיד: "ברור, יש כאן מישהו שלא רוצה לזכות בגמר?". בנוסף לכך, דודו מעלה תרחישים אפשריים למחר, ומשער: "השלישי שיצא יכריע את המשחק", לימור טוענת: "לדעתי בחוץ אתה יותר דומיננטי מדומיניק". במקביל בסוויטה, נטע אומרת לדניאל: "כשאצא מהעיר הרבה מאוד 'מטענים' ירדו לי מאחרים. בחוץ אני לא רוצה חברים כאלה".

19:00 – לימור: "כשנכנסתי לעיר עשו עליי לינץ' חברתי"

בבית הפרטי ג'ו, אליסה ודומיניק מתיישבים לארוחת ערב, בה ג'ו ודומיניק מראים דאגה וחשש לעזוב מחר את העיר. אליסה מתעצבנת ואומרת: "אם אתם ממשיכים להיות ככה פסימיים, אני הולכת להיות עם שאר התושבים בחוץ, בא לי להעביר את הימים האחרונים בכיף". דומיניק מנסה להרגיע את ג'ו: "בוא לא נגזור את הדין עכשיו. לא משנה מה יהיה, אתה יודע כמה אתה חשוב לי".

בינתיים בחנות הבגדים, לימור פורקת בפני פינק המוכרת את התחושות שלה מאז שנכנסה לעיר, וטוענת: "הכניסה לעיר עזרה לי להתמודד עם פחדים ולא לוותר. מערכות היחסים שלי היו מורכבות, עשו לי לינץ' חברתי. בהתחלה לא התייחסו אליי, ולא תמכו בי במשימות, הפקירו אותי". בנוסף היא אומרת ללא היסוס: "לאף אחד פה אין חברים טובים כמו שיש לי בחוץ". בשיחה פרטית מאוחר יותר בין דומיניק לג'ו, דומיניק מצהיר: "אני ואליסה לא תיאמנו על שום מעבר כספי", וזאת לאחר שג'ו שואל את דומיניק על התוכנית שתשאיר אותו בעיר.

18:00 – יום הולדת לדניאל

ג'ו, דומיניק ואליסה ממשיכים בבישולים בבית הפרטי לקראת ארוחת הערב. לפתע דומיניק מזכיר לכולם משהו חשוב: "לדניאל יש יום הולדת היום בשעה 20:00, אתם זוכרים?". אליסה מקווה לא לאכול דברים משמינים במסיבת יום ההולדת בערב ואף מבקשת מדומיניק שיעזור לה להימנע מזה: "אני מתפתה מהר לדברים האלה, אז תחזיק אותי".

ג'ו ודומיניק יוצאים מהבית ומתיישבים במרפסת. "האיש שבקיר אמר לי שהמיסוי שלך, שלי ושל אליסה, היה לו משקל כבד", אומר דומיניק לג'ו. "למיסוי שעשינו היה משקל כבד כי לא מיסינו אסטרטגית את דודו או את נטע".

17:00 - את מי ימסו?

בסוויטה בבית המלון דניאל ונטע מדברים על המיסויים שיהיו בקרוב. "הכי מעניין לדעת מי ימסה את מי", אומר דניאל. נטע טוענת שלא ניתן לדעת בוודאות: "זה לא מסתדר מבחינת מספרים כי יש פה מעט מדי אנשים, אז אין בזה טעם".

בינתיים בבית הפרטי, דומיניק ואליסה מבשלים ארוחת ערב. הם מנצלים את האווירה כדי להזכיר סצנות מסרטי בורקס מפורסמים: "ארליך, כמה ביצים? כמה שיש", מחקה דומיניק את הסצנה המפורסמת מצ'ארלי וחצי. אחרי זה ג'ו מזכיר להם שהיום יהיו העברות. "יהיה מעניין", קובעת אליסה.

נטע מדברת עם פינק על העניין הלא נעים שהיה לה עם ג'ו: "כולם אמרו לי שלימור מיסתה ואני לא הקשבתי והאשמתי את ג'ו", היא אומרת ומוסיפה שהיא לא רוצה שום קשר עם לימור: "אני לא רוצה לדבר עם לימור בשום צורה".

16:00 – סיגל: "נטע משחקת משחק מסריח"

סיגל יושבת עם גולדי ומספרת לה על התנהגותה של נטע: "היא משחקת משחק מסריח ומשקרת וזה משגע אותי. היא כמו אלמנה שחורה, תגרום לך לחשוב מה שהיא רוצה שתחשבי". למרות שרוב תושבי העיר פנו כנגד נטע בוויכוח שנגמר בדמעות, סיגל לא מתרשמת מהבכי של נטע: "היא סתם בוכה. אם את אומרת לה משהו שלא מוצא חן בעיניה היא מתחילה לבכות ותרצה שתרחמי עליה. היא אפילו שאלה את לימור אם היא מיסתה אותה למרות שאסור להגיד את זה. כשאת רואה את ההתנהגות הזאת מהצד זה מגעיל".

15:00 – סיגל נגד נטע: "היא עברה את הגבול"

החזרות לצילומי הקליפ נגמרו, ונטע יושבת עם דניאל במלון ומספרת לו על השיחה שהייתה לה עם ג'ו: "הוא ממש בא אליי עם דמעות בעיניים ואמר שהוא לא מיסה אותי. לא יכולתי לא להאמין לו". בהמשך השיחה, נטע מתלוננת שלימור תמיד אומרת עליה דברים מאחורי הגב, ודניאל לא מופתע: "היא אמרה עלייך שאת לא מפסיקה לעבוד במיסויים". משם נטע עוברת להתלונן על סיגל, וכבר לא חוסכת במילים: "הבהמה הזאת אמרה לי אתמול לסתום את הפה. היא עושה לי קטעים כבר מהיום הראשון שלנו פה".

ובינתיים בצד השני של העיר, סיגל מספרת להודיה מה היא באמת חושבת על נטע. "אם פוגעים במישהו שיקר לי אני מיד אתערב, אני לא יכולה לשבת בצד בלי לעשות כלום ולסתום את הפה זה לא האופי שלי", סיגל מסבירה את הרגשות המעורבים שיש לה כלפי נטע, "לא אהבתי שצעקו עליה אתמול אבל אני חושבת שהיא באמת עברה את הגבול".

13:00 – מי התושבת שלא יודעת לרקוד?

ההכנות לקראת צילומי הקליפ של סיום העונה ממשיכות בבניין העירייה, והתושבים רוקדים במרץ ואף עושים כפיפות בטן כדי להיות בכושר. דניאל ונטע נשארים בבניין העירייה לאימון קצר לבדם ולאחר מכן יוצאים החוצה לשבת בשמש עם חבריהם. "אתה יודע מתי גיליתי שאני לא יודעת לרקוד?", אומרת נטע לדניאל כשהם יושבים ליד בית הקפה, "כשהייתי בווגאס פעם גיליתי שאני פשוט לא יודעת לרקוד, ועם עקבים אני עוד יותר גרועה".

12:00 – דודו ללימור: "תחגגי את עצמך ותרקדי מכל הלב"

החזרות לקליפ הסיום ממשיכות, וקלוד המורה לריקוד מקפיד שהאנרגיות בחדר יהיו גבוהות. ברגע של תסכול, הודיה מצהירה: "אני לא בכושר, אני לא יכולה", אבל מתגברת על הקושי וממשיכה ללמוד את הכוריאוגרפיה. כשהתושבים יוצאים להפסקה, דומיניק מספר לחבריו שהצליח להגשים חלום: "תמיד רציתי לדעת לרקוד, להיות כמו ב"סטפ אפ", ועכשיו אני משלים פערים".

ובינתיים בבית הקפה, לימור מתיישבת לשיחה עם גולדי ומספרת לה שהיא משתדלת לא להתבלט בחזרות כי יש לה תחושה שהיא תעזוב את העיר: "אני רוקדת לעצמי ברקע מאחור, ומתמודדת עם הנסיבות של מחר". דודו, שעובר ושומע את הווידוי של לימור, מבקש ממנה להיות אופטימית: "תחגגי את עצמך ותרקדי מכל הלב".

11:00 – אימונים לקליפ סיום עונה

בבית המלון, נטע מספרת להודיה על הסולחה שעתה עם דומיניק: "הוא חזר בו וביקש ממני סליחה. אליסה נעלבה ממני מאוד אבל אין יותר מדי מה להגיד". לאחר מכן, התושבים מתכנסים בלובי המלון כדי להתאמן על צעדי הריקוד של קליפ סיום העונה. כשהכוריאוגרף קלוד דדיה נכנס לעיר כדי לעזור לתושבים להתאמן, הוא מיד מרגיע את כל מי שחושש מהאתגר: "אני יודע להוציא גם ממי שלא יודע לרקוד ריקוד".

10:00 – בין אינסטגרם לפוליטיקה

מחוץ לבית הקפה, התושבים מתעוררים ליום חדש ונעים בעיר. בזמן שהם נהנים מקפה של בוקר, הודיה מחמיאה ללימור ולדודו על הסטייל שלהם. "בטח כל התמונות שלך באינסטגרם בלי חולצה", הודיה משתעשעשת עם דודו, והוא מודה שהבת שלו הייתה מובכת מהתמונות שהוא מעלה, ואפילו מחקה לו כמה תמונות מחשבון האינסטגרם. ובינתיים בתוך בית הקפה, ג'ו וסיגל בכלל מעדיפים להתרכז במה שקורה במדינה ולדבר על פוליטיקה.

מה קרה אתמול?

התושבים התעוררו ליום הבחירות, ובשעות הבוקר יצאו מהעיר כדי לממש את זכותם הדמוקרטית ולהצביע בקלפי שבעיר מגוריהם. "התרגשתי היום לצאת החוצה, זה לא צחוק להיות מנותק פה", ג'ו התרגש מהחוויה והביקור הזריז בבית, "ראיתי את ארץ ישראל יפה וחזקה". כשכל התושבים סיימו להצביע וחזרו לעיר, לימור ונטע נותרו לבד בבריכה, וניהלו שיחה מלב אל לב על היחסים ביניהן. נטע הבהירה ללימור שכל האזהרות והלכלוכים מבחוץ לא שינו את דעתה עליה: "כשצעקו לי בחוץ זה לא שינה לי את הדעה, הסרטונים לא שינו לי את הדעה וגם לא שיחת הטלפון. רק זה שלא הצלחנו לתקשר שינה לי". לימור פסימית בנוגע להשתתפות שלה בגמר, וביקשה מנטע להסכים לפתוח איתה דף חדש בסיום המשחק: "תהנו פה, אני אצפה בכם 7\24 וניפגש. אני רוצה שבחוץ נשכח את המשחק הזה ונרוויח אחת את השנייה".

מאוחר יותר, סיגל סיפרה ללימור על הוויכוח שהיה לה עם נטע: "היא אמרה לג'ו, דומיניק ואליסה לא למסות אותה, בהבטחה שהיא תשמור על דומיניק בגמר. זה נראה לך הגיוני?". לימור נדהמה לשמוע על התוכנית שנרקמה בעיר: "אני שומעת מלא דברים בימים האחרונים שנשמעים לי לא הגיוניים".

כשהערב הגיע אל העיר, ההאשמות של התושבים בעיר כלפיי נטע המשיכו. מחוץ לבית הקפה, נטע התווכחה עם דומיניק. "הייתי צריכה למסות את ג'ו", נטע הנסערת לא חסכה בצעקות, "נראה לך שאני אציל את החבר הכי טוב שלך על חשבון דניאל, החבר הכי טוב שלי?". כשדודו שמע את הוויכוח הסוער, הוא מיהר להתערב: "פתאום הוא החבר הכי טוב שלך? דניאל הוא לא חבר שלך אלא רק ברירת מחדל. דודו ונונו הוא החבר הכי טוב שלך ורצית אותו כאן". לאחר מכן, דודו פנה אל דניאל וביקש ממנו לראות את המציאות כפי שהיא: "אם דודו ונונו היה פה לא היית ישן עם נטע".

המריבה הסוערת גרמה לנטע לפרוץ בבכי, אבל דודו לא התרשם והמשיך להאשים אותה: "היא הלכה ללימור להזהיר אותה מפניי, שאני מתכנן מהלך נגדה. כמה זמן היא יכולה להמשיך עם השקרים האלה?". דניאל לעומת זאת, בחר לסדר את היחסים מול אליסה והתנצל על כך שמיסה אותה. "בחיים לא הייתי חושבת שתמסה אותי ואת החבר שלי ותפגע בסיכויים שלנו להגיע לגמר", אליסה אמרה בכעס, "אם היית עושה את זה בשבוע שעבר הייתי סולחת אבל השבוע כשאנחנו לפני הגמר ממש קשה לי לסלוח".

וזה כל מה שקרה אתמול בעיר