אודטה שוורץ הפתיעה את כולם כשנכנסה לעיר של 2025, והיא לא מתחרטת ולו לרגע: "זרקי אבן ואני אומרת לך - הרווחתי שם. היה לי מדהים. אם לפני חודשיים היית אומרת לי את תיכנסי לריאליטי, הייתי צוחקת. באיזה יקום?".

אודטה מחוייכת  (צילום: 2025, קשת12)
נהנתה מכל רגע. אודטה בעיר | צילום: 2025, קשת12

אודטה ידועה כאחת שאוהבת ניקיון, ולכן הקושי שלה באכסניה היה לא פשוט: "אני נראית הדיווה? מה שאני הייתי צריכה לעשות כל פעם שהייתי הולכת לעשות אפילו פיפי קטן, זה היה לנקות מחראה. שמתי במזוודה מהמלון נייר טואלט, ואין לך מושג כמה זה היה שימושי". ומה יש לה להגיד על החיקוי של דניאל? "הוא עשה לי חוויה מתקנת כשהוא חיקה אותי עם הצחוק הכי מכוער. זה בכלל לא משנה לי, כי אני כל כך אוהבת אותו והוא אוהב אותי, אז זה לא כאב לי".

המראה החדש של אודטה ודניאל (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
עזר לה בחוויה מתקנת. דניאל מחקה את אודטה | צילום: מתוך "2025", קשת12

ולמה בכל זאת החליטה להעביר את הכסף לנטע? "היא חברה שלי, והיא עזרה לי. אתה לא שוכח כשמישהו נותן לך יד. היא עשתה לי את החיבוק החם כשנכנסתי". למרות שהיא הרגישה נאהבת ובנוח עם רוב התושבים, תושב אחד כן הצליח לפגוע בה: "דודו קובי פתח עליי. לצערי פגע בי בצורה שלא הרווחתי, אגיד את זה ככה". אודטה נהנתה מכל רגע ומסכמת: "הבנתי משהו מדהים, איך אפשר לחיות במעט כסף. הלוואי והיה שעון כזה גם בחיים בחוץ שיראה כמה כסף נשאר לי".

נטע ואודטה מתקרבות (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
קיבלה אותה הכי יפה. נטע ואודטה | צילום: מתוך "2025", קשת12

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

 "2025" משודרת בקשת, ערוץ 12