מיכאל שיימן שגב היה דמות שונה בנוף של העיר, וזה אולי מסביר את המהלך האצילי שעשה, כשיצא מהעיר של 2025, לא לפני שהעביר את רוב כספו לחברתו הטובה מנואל: "היא החברה הכי טובה שלי במשחק, והיא הייתה צריכה חיזוק". הוא שמח מאד על כניסתה של אודטה, שעכשיו אחרי העזיבה שלו, מנואל לא תישאר לבד: "האמת שזה מפתיע, אני שמח שלמנואל אולי תהיה חברה". 

מיכאל ומנואל קרובים מתמיד (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
החברים הכי טובים. מיכאל ומנואל | צילום: מתוך "2025", קשת12

הוא הגיע מהים, ובכלל לא חשב להיות בעיר כל כך הרבה זמן: "תכננתי לעזוב ביום הראשון, איכשהו התעכבתי חודש. היה כיף, חוויה מעולה". ועל השאלה אם ישמור על קשר עם מנואל, חברתו מהעיר, מיכאל עונה מיד: "אני הולך מחר לבעלה ולילדים. חד משמעית".

ומה לגבי השמועות על הריח באכסניה? הוא לא חושב פעמיים לפני שהוא אומר: "נעליים בחלב אמו. זו האווירה. אני לא אשאל בן אדם למה הוא לא מתקלח. אולי הוא סובל, אולי לא טוב לו, זה לא חלק מהמנהגים שלו, אולי לא מאמין בזה, אני לא שואל שאלות". ואם תהיתם מי הוא חושב שיהיה המנצח הגדול, אז לא, זאת לא מנואל: "אני חושב שדומיניק. מגיע לו בית, משהו שלו". 

רומי ומיכאל מצטננים בבריכה (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
אחרי תקופה בבריכה, מיכאל התגעגע לים | צילום: מתוך "2025", קשת12

לסיום, אי אפשר שלא לשאול את מיכאל על אהבה, אחרי שהצהיר שהוא מחפש אחת, וקיווה שאולי בעיר יצליח למצוא אותה: "שתבוא האחת, אני אדע שזאת היא. עד אז, הדבר הראשון שאני עושה זה להביא כלבה, הכי מכוערת שאני אמצא. אתן לה את ליבי, עד שתבוא בחורה אחרת".

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

"2025" משודרת בקשת, ערוץ 12