הוא הצטרף למשחק של 2025 רק לפני שבוע, אבל כבר הספיק לרכוש חברים שרצו לעזור לו להישאר בעיר. כשמצא את עצמו בתחתית הטבלה, נטע מיהרה להעביר לו כסף אבל אז דברים החלו להשתבש. למרות הכוונות הטובות של נטע, אמש (חמישי) נחשף שהיא עברה על חוקי המשחק, ההעברה הכספית בוטלה וסייף נאלץ לעזוב את העיר.

כשאורטל עמר פגשה אותו אחרי היציאה מ-2025, סייף הודה שהוא מרגיש תחושת פספוס: "אם נטע הייתה שומרת את זה לעצמה ולא הייתה משתפת אנשים אחרים, הייתי עדיין בפנים". ההחלטה של נטע לוותר על סכום כסף גדול כדי להשאיר את סייף קרוב לא באמת הפתיעה אף אחד. מאז שנכנס לעיר השניים נראו צמודים במיוחד, אבל סייף עדיין מתחמק מלהודות שאולי פיספסנו כאן רומן: "קשה לי להגיד כי זה בסך הכל שבוע, אבל יש לה אופי מדהים. היא בחורה מדהימה ונראית טוב".

נטע וסייף ברגע רומנטי (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
נטע וסייף ברגע רומנטי | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

אחרי שהתאושש מהעזיבה המוקדמת מדי, סייף בחר להעביר את הכסף שלו לחבר הטוב דודו. "הוא טיפה אגרסיבי ואין לו מחסום בפה", סיפר סייף על החיבור הלא צפוי, "אבל מי שמצליח לגעת בו ולהתקרב אליו, מגלה בן אדם אחר. גיליתי בן אדם עם לב ענק". האם יש לו סיכוי לצאת כמנצח? "יש לו ראש, הוא אסטרטג מטורף".

דודו וסייף מתקרבים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
דודו וסייף מתקרבים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

נראה שדודו הוא לא היחיד שנכנס ללב של סייף. "מתחברים אליהם כמו לאנשים", הוא מספר על החברים החדשים שרכש, "בשלב מסוים שכחתי שזה רובוט, אמרתי לו 'יאללה, ביי מאמי' ".

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

"2025" משודרת בקשת, ערוץ 12