"לא יודעת מה עם נטע, אני גם שואלת את עצמי מה קורה עם נטע" סיפרה לימור חייל לאורטל עמר על הדקות האחרונות שלה בעיר של 2025, "הייתי בהלם שלא היא ולא דניאל באו להגיד "נטע לי שלום כשיצאתי". היחסים בין לימור חייל ונטע ידעו עליות ומורדות, אבל בשבועות האחרונים למשחק עלו על שרטון. "נטע הייתה שחקנית מצוינת במשחק, לדעתי אפילו יותר טובה מדודו" העידה לימור והוסיפה שנטע "עבדה בדרך שהיא קצת פאלשית". בנוסף, שיערה שנטע לא תסלח לה על הפעם האחרונה שמיסתה אותה במשחק.

נטע ולימור מתווכחות (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
נטע ולימור מתווכחות | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

לעומת נטע, דודו היה החבר הכי טוב של לימור מהיום הראשון בעיר, ובעוד מערכות יחסים אחרות במשחק יודעות עליות ומורדות, הקשר של שניהם היה חזק ויציב לאורך כל העונה, וזאת על אף שהדמות של דודו מצטיירת בין התושבים וגם מחוץ לעיר כמורכבת ולא פשוטה. "את חותרת לאגרסיביות שלו, לזה שהוא בוטה ואומר דברים בפנים", אמרה בראיון, "הוא לא מפלצת אם מציירים אותו ככה, קוף מחמד קראנו לו. אנשים בעיר לא באמת מפחדים ממנו, יש שם אנשים אחרים שמפחדים מהם". לימור דווקא הצביעה על סיגל וסימנה אותה כאחת שהתושבים באמת מפחדים להתעסק איתה. "היא מההתחלה באה ואמרה 'אני אהיה נחמדה לכולם, כולם יהיו נחמדים אלי, בדרך שלי'.

דודו, הודיה ולימור צוחקים על הספסל (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
דודו, הודיה ולימור צוחקים על הספסל | צילום: מתוך "2025", קשת12

לימור מתעקשת שלא ויתרה על המשחק עד הרגע האחרון, למרות שהעבירה את כל הכסף שלה לדודו אמש, ובכך הובילה לעזיבה של את העיר. "עשיתי תהליך של פרידה, כי כסף להישאר לא היה לי", הסבירה בראיון, "את רואה מי יכול לעזור למי, אז זו הייתה אני שצריכה לתת את העזרה, אז הקרבתי למען החברים? בסכום כסף שהיה לי לא הייתי מגיעה גם ככה לגמר". בנוסף, הימרה שדודו יהיה זה שינצח את המשחק ושתרים לו קמפיין.

דודו ולימור צמודים (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
דודו ולימור צמודים | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

כמו שאר התושבים שעזבו את העיר, גם לימור סיפרה על הקשר המיוחד שנוצר עם הרובוטים והצהירה שתשמור על קשר עם דודו, סיגל והודיה: "אני מאמינה שהחברות שלנו תתפתח בחוץ מאוד מהר ומאוד קרוב. להודיה אמרנו את תבואי ביום שישי, תצאי עם הילדים והמבוגרים ישארו".

לימור חוושבת (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
לימור חוושבת | צילום: מתוך "2025", קשת12

 >> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

"2025" משודרת בקשת, ערוץ 12