אם לשפוט לפי רמת החיים הגבוהה שאימץ לעצמו בשבועיים האחרונים, כנראה שסמי דדון לא ציפה לצאת כל כך מהר מהמשחק של 2025. על המסך זה היה נראה לכמה רגעים שהוא בכלל בחופשה רומנטית עם החבר החדש, אבל אמש (חמישי) סמי גילה שהוא התושב שמחזיק בסכום הכסף הנמוך ביותר ונאלץ לעזוב את העיר.

כשאורטל עמר פגשה אותו לארוחה לילית אחרי היציאה מ2025, סמי דדון הודה שהוא מבואס מהעזיבה המוקדמת: "ידעתי שבהתנהלות שלי אני לוקח סיכון, מי שלא היה שם בפנים לא מבין את הגודל והעוצמה של הפורמט הזה". החברות הקרובה עם דודו קובי העלתה אצל לא מעט אנשים את השאלה האם מתפתח לנו פה רומן מתחת לאף, אבל אחרי שניגב את הדמעות סמי עשה לנו קצת סדר: "אם דודו היה מתחיל איתי אז אולי היה סיכוי לרומן. היומיים הראשונים בסוויטה אולי הצטיירו עם לבבות וזיקוי דינור, אבל מהר מאוד אתה מתחבר למישהו ופתאום זה לא מעניין אותך".

מי ינהל את פרויקט "עיני חתול"? (צילום: מתוך 񓠉", קשת12)
ואנחנו כבר חשבנו שיהיה פה רומן עם כל הארוחות הרומנטיות האלה | צילום: מתוך "2025", קשת12
סמי ודודו חולקים מיטה (צילום: מתוך 񓠉", שידורי קשת)
אולי הפיג'מה הרגה את הרומן לפני שהתחיל? | צילום: מתוך "2025", שידורי קשת

אז רומן בסוף לא יצא מזה, אבל חברות קרובה כן והשניים אפילו גילו שיש ביניהם קשר משפחתי. "דודו הוא אחד הגברים היותר סקסיים בעיר הזאת", רצף המחמאות ממשיך וברור לכולם מי הפייבוריט של סמי במשחק הזה, "אני רוצה שהוא ינצח, הוא גם אמר שהחברות שלנו זה לכל החיים". כשנכנס ל-2025, נחשפנו גם לאקסית המפורסמת בעברו של סמי - מירי בוהדנה. פרט שבהחלט הצליח להפתיע אותנו. "אני לא משקר למי  שעומד מולי", סמי הבהיר שמעולם לא הסתיר את נטיותיו המיניות, "היא חד משמעית ידעה ואני בחרתי להיכנס בחזרה לארון". 

שיחת העיר: סמי דדון בראיון  (צילום: רועי חבני)
אורטל עמר פגשה אותו אחרי שעזב את 2025 | צילום: רועי חבני

>>רוצים לזכות בטיסה מפנקת לבוסטון? היכנסו

ומה לגבי המטרה העיקרית שבשבילה הוא נכנס למשחק? סמי דדון אולי לא זכה בפרס הגדול אבל מרגיע שאת החלום להיות אבא הוא יגשים בכל מחיר: "ילד יהיה לי".

>> בואו לעקוב אחרי כל מה שקורה בעיר: בפייסבוק ובאינסטגרם

"2025" משודרת בקשת, ערוץ 12