באירוע הגמר של 2025 שהתקיים אמש (רביעי) התחרות הייתה צמודה עד לרגע האחרון. המענקים הכספיים שקיבלו מהקהל בבית והירושות שהעבירו הפיינליסטים הפכו את התוצאות בכל פעם מחדש, וגרמו לדומיניק שרמן והודיה כהן לעצור את הנשימה עד לתוצאות הסופיות. מי שהיו שם כדי לעודד מקרוב הם כמובן תושבי העבר, ביניהם אליסה גיל, בת הזוג ששרמן הכיר במהלך התוכנית, ורומי גיאור שחזתה מראש את הקרב הצמוד. בסיומו של ערב מותח במיוחד, דומיניק שרמן הוא זה שהוכרז כמנצח הראשון של 2025, וגיל לוסטיג היה שם כדי לשמוע איך זה מרגיש לזכות בדירה.

דומיניק והודיה שמחים שהם בגמר (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
התחרות בין דומיניק להודיה הייתה צמודה עד לרגע האחרון | צילום: מתוך "2025", קשת 12

"אני מתרגש ברמות, זאת ההרגשה הכי טובה שיכולתי לתאר לעצמי", דומיניק עוד ניסה לעכל את הזכייה בפרס הכי גדול שהיה בריאליטי בישראל, "מי היה מאמין שאני אזכה? בזכותכם יש לי בית". כשנשאל מה הוא מתכנן לעשות עם דירת הפרס, דומיניק לא נתן להתרגשות לבלבל אותו וסיפק תשובה חד משמעית: "מבטיח לך שאני עומד לגור בדירה".

>> רוצים להיכנס לעיר של 2025? הירשמו לעונה הבאה

לכל מי שהיה בטוח שהייתה כאן אסטרטגיה מחושבת כדי להגיע לניצחון, דומיניק הבהיר שהגיע לרגע הזה כמעט במקרה: "אף פעם לא תיכננתי מה אני עומד לעשות, הרבה פעמים פשוט פעלתי לפי מה שהלב שלי אמר". לאורך המשחק דומיניק דאג לספר לתושבים ולצופים בבית על הטעויות שעשה בעבר בחייו הפרטיים, והדרך הארוכה שעשה מאז. "אני שמח שהצלחתי להראות איך מכלום ושום דבר בחיים אפשר להגיע גבוה מאוד", הוא סיכם את הערב המרגש בחייו.

דומיניק הוא המנצח הגדול של 2025 (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
זה היה ערב מותח אבל בסוף דומיניק יצא עם דירה חדשה | צילום: מתוך "2025", קשת 12
דומיניק שרמן גמר (צילום: אורטל דהן)
דומיניק שרמן הוכיח שהוא הבין את חוקי המשחק יותר טוב מכולם | צילום: אורטל דהן