לפני 67 ימים בדיוק, דומיניק שרמן נכנס לעיר של 2025 ואי אפשר היה לפספס אותו ואת סיפור החיים המרתק שהביא אותו עד לנקודה הזאת. בסיומה של עונת הבכורה של התוכנית בקשת, דומיניק שרמן הוכרז הערב כזוכה הגדול שיצא מהעיר עם דירה חדשה. במהלך אירוע הגמר כספים הועברו מהצופים בבית ומהפיינליסטים שעזבו, הטבלה השתנתה עד הרגע האחרון אבל דומיניק שרמן הצליח לשמור על המקום הראשון והוכתר כמנצח הראשון של 2025.

>> רוצים להיכנס לעיר של 2025? הירשמו לעונה הבאה

בעוד שלתושבים אחרים לקח זמן להבין את חוקי המשחק, דומיניק זיהה כבר בהתחלה שבעיר הזאת צריך חברים כדי להישאר בראש הטבלה. מהר מאוד הוא ריכז סביבו לא מעט תושבים והעיר התחלקה למחנות, כשבצד השני עמדו תומכי דודו קובי, שהגיע בערב הגמר למקום השלישי והמכובד.

שלושה פיינליסטים בגמר (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
משלושה פיינליסטים יוצא מנצח אחד - דומיניק שרמן | צילום: מתוך "2025", קשת 12
דומיניק והודיה שמחים שהם בגמר (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
דומיניק והודיה התמודדו ראש בראש על הפרס הגדול | צילום: מתוך "2025", קשת 12

אל המקום השני הגיעה הודיה כהן, במקום השלישי כאמור דודו קובי, אל המקום הרביעי הגיעה נטע צ'רנר, במקום החמישי באירוע הגמר מצאה את עצמה סיגל תמם ואילו במקום השישי והאחרון התמקם דניאל קמינסקי.

הפיינליסטים דודו, סיגל והודיה (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
הגיעו עד לגמר אבל לא הצליחו לנצח את המשחק | צילום: מתוך "2025", קשת 12
נטע עזבה את העיר של 2025 (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
נטע צ'רנר הגיעה למקום הרביעי והעבירה את כל הכסף לדומיניק | צילום: מתוך "2025", קשת 12
המודח הראשון (צילום: מתוך 񓠉", קשת 12)
דניאל קמינסקי הגיע למקום השישי באירוע הגמר של 2025 | צילום: מתוך "2025", קשת 12

בראיון ראשון אחרי הזכייה, דומיניק שרמן סיפר לנדב בורנשטיין על ההתרגשות מהתמיכה שקיבל בערב הזה: "אני סוחב איתי הרבה חרטות על דברים שעשיתי בעבר, וכאן קיבלתי אישור מעם ישראל שמותר לי גם להצליח בחיים וזה לא מובן מאליו". בין אלו שמיהרו לברך את דומיניק על הזכייה היה גם ראש עיריית הרצליה משה פדלון, ששמח על ההישג של בן העיר: "כל הכבוד על הזכייה שלך, זה כבוד וגאווה לעיר הרצליה. ההישג שלך מרגש את כולנו ואני מאחל לך לקחת את הזכייה למקום טוב ושתגשים את כל החלומות שלך".

דומיניק שרמן גמר (צילום: אורטל דהן)
דומיניק שרמן הוא המנצח הראשון של 2025 | צילום: אורטל דהן