מסתבר שכשזה נוגע לשוויון בין המינים, גם ביאכטות יש הבדל, בעיקר מבחינת עיצוב המכוון למין היפה. כך שבמקרה שהנשים העשירות בעולם לא הוציאו את כל המיליונים שלהן על תכשיטים ותיקים של מעצבים, ייתכן והן יוכלו לאפשר לעצמן לעלות על היאכטה היוקרתית הראשונה מסוגה, המיועדת לנשים בלבד.

טיול הבנות המושלם

היאכטה שנקראת “LaBelle” ("היפה") עוצבה על ידי לידיה ברשני (Lidia Bersani) במיוחד לנשים. היאכטה שאורכה מגיע ל-80 מטרים, צבועה בצבעי לבן וזהב ומעוטרת בקריסטלים, נברשות מסברובסקי, ריצוף עם כמויות גדולות של זכוכית, אבני חן, זהב טהור, פרווה, רהיטים משוהם ומעץ ופרחים. מדובר ביאכטה נוטפת יוקרה והוד, שממש לא מיועדת לנשים בעלות טעם מעודן וטבעי, אלא לכאלה שרוצות ויכולות להרשות לעצמן לחיות כמו בנות מלוכה.

עוד ב-mako חופש:

לשכור אי פרטי ולנפוש בו
לאן נוסעים בוולנטיין וכמה זה יעלה לכם
נסיך הגאות: החוף הכי מגניב בעולם

באתר של ברשני נכתב: "היאכטה היא בסגנון ברשני אופייני, רומנטית וחמה. צבעי הלבן, שנהב וזהב הם העיקריים בה. הפנים מלא בכל טוב ובאלמנטים נוחים". היאכטה מתאימה ל-12 אורחות שיתגוררו בשישה חדרי אירוח יוקרתיים, כך שמדובר בטיול הבנות המושלם. חדר השינה העיקרי בקומה השנייה מכיל מיטת קינג סייז ואפיריון, מרפסת פרטית, וילונות עבים ושטיחים פרחוניים עם עיטורי זהב. אם משעמם לנופשות בחדרן הן תמיד יכולות להגיע לסיפון וליהנות מטרקלינים וממוסיקה חיה.

יאכטה יוקרתית לנשים 5 (צילום: הדמיה: Lidia Bersani)
כל נהזהב נוצץ. חדר שינה | צילום: הדמיה: Lidia Bersani
יאכטה יוקרתית לנשים 6 (צילום: הדמיה: Lidia Bersani)
זכוכית, אבני חן, זהב טהור | צילום: הדמיה: Lidia Bersani
יאכטה יוקרתית לנשים 1 (צילום: הדמיה: Lidia Bersani)
נברשות מסברובסקי, ריצוף עם אבני חן | צילום: הדמיה: Lidia Bersani
יאכטה יוקרתית לנשים 7 (צילום: הדמיה: Lidia Bersani)
מועדון לילה פנימי | צילום: הדמיה: Lidia Bersani

אין עדיין מחיר סופי

במקום משחקי מחשב ושולחן ביליארד, הנשים המעושרות יוכלו להתפנק בספא עם בריכת הידרו מסאז', חמאם, סאונה אינפרא-אדומה, חדר קרח, מזרקות קרח, חדר כושר קטן וג'קוזי חיצוני. היאכטה גם כוללת ספרייה עם קמין, מתחם יופי, מועדון דיסקו, אולם קולנוע ומספר ברים. 

לכל אחד מחמש הסיפונים יש אזור חיצוני לשיזוף מול הנוף הכחול המרגיע. יש ביאכטה מעלית וגרם מדרגות למעבר מסיפון אחד לשני. מנחת מסוקים ממוקם בגג של היאכטה ואם זה תלוי בברשני, גם המסוק יהיה עשוי זהב. מבחינת מחיר, ברשני סירבה לפרט. "לצערי, אין לנו עדיין מחיר סופי. הרעיון הוא לבנות את היאכטה היוקרתית ביותר בעולם ועם העיטורים מזהב, קריסטלים מסברובסקי ואבני החן, המחיר לא יהיה זול, בזה אני בטוחה".

יאכטה יוקרתית לנשים 2 (צילום: הדמיה: Lidia Bersani)
וכנראה שגם המסוק יהיה מצופה זהב | צילום: הדמיה: Lidia Bersani

 700 שקל ללילה: מלון ירושלמי בלוקיישן מושלם