ספא ואופנה בברזיל

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לברזיל או כי בא לכם ספא.

מלון UXUA Casa Hotel & Spa בברזיל
על הים | צילום: Welcome Beyond
מלון UXUA Casa Hotel & Spa בברזיל
התמונה הזאת הרסה אותנו סופית | צילום: Welcome Beyond

רצועת החוף של העיירה טרנקוסו (Trancoso) בברזיל שומרת על אווירה כפרית ושלווה למרות תנופת פיתוח תיירותית בשנים האחרונות. אחד המקומות המעולים ללון בהם בעת ביקור באזור הוא מלון UXUA Casa Hotel & Spa שהוקם על ידי ווילברט, בעבר בעסקי האופנה, שהתאהב במקום והחליט להקים בו מלון בוטיק בעל מבנה מעט שונה - במקום מבנה מרכזי אחד המלון מחולק ל-10 יחידות דיור. חלק מהדירות ממוקמות בסמוך לכיכר המרכזית בעיירה, "Quadrado" (בפורטוגזית: ריבוע) ולינה בכל אחת מהן תעניק לכם את ההרגשה שאתם חלק אינטגרלי מהעיירה. במלון היפהפה תמצאו גם בריכת שחייה, סאונה וג'קוזי, ערסל ושירות קונסיירז' שיסייע לכם אם תרצו לרכב על סוסים, להפליג בסירה או לצאת לדוג.

מנורת לד mr.GO!
ויהי אור | צילום: mr.GO!
מנורת לד mr.GO!
עוד אור! | צילום: mr.GO!

האירו, הדליקו

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מטיילים הרבה בשטח וזקוקים לפתרונות תאורה, או כי מתחשק לכם להרכיב חנוכיית לד מגניבה.

השבוע התאהבנו ב-mr.GO!, מנורת לד ניידת בעיצוב מינימליסטי. המנורה מגיעה עם פאנל תאורה השוכן בתוך קשת מעוקלת, המשמשת גם כידית נשיאה. את הסוללה, המחזיקה מעמד עד עשרים שעות בכפוף לעוצמת התאורה שתבחרו, תוכלו להטעין בקלות באמצעות usb. mr.GO! החמדמד מגיע גם עם רצועת עור המאפשרת תליה נוחה על ענף, קורה ואפילו מטרייה. לפרטים.

לכל מדינה סלוגן משלה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מתעניינים בקריאייטיב, או כי אתם רוצים לדעת איזו מדינה חושבת שהיא ראויה לסלוגן Happiness is a place.

אתר FamilyBreakFinder יצר מפה עולמית מעניינת, הכוללת את הסלוגנים התיירותיים של כל מדינה. המפה המשעשעת כוללת כמה פנינים ואילו לכמה מדינות היינו ממליצים להחליף את חברת הפרסום. אם נבחר את היעד הבא שלנו על פי סלוגנים, כנראה שנתלבט קשות בין The KIngdom in the Sky של לסוטו; או Dicsover what matters של ונואטו; או I wish I was in Finland של פינלנד. כאן תמצאו את המפה השלמה.