נפתחה עונת הרחצה בפנג'ין

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם מטיילים לפי עונה, או כי אתם מחפשים המלצות למערב סין.

יש כמה מקומות בעולם שרצוי לבקר בהם בעונה מסוימת אחת בלבד, והסתיו היא העונה המושלמת לבקר בחוף פנג'ין שבמערב סין. בסתיו הופכת הביצה הטובענית לשדה אדום מרהיב, בזכות פריחתו של עש בים אדמוני, העונה לשם Sueda. בחודשי האביב מתחילה הפריחה הירוקה של עשב הים, אשר ככל שהוא סופג יותר מים מלוחים, כך משתנה צבעו בהדרגה. אם אתם מתכננים להגיע לקראת סוף אוקטובר, אולי כדאי שתדחו את הנסיעה בשנה, כי בשלב הזה מתחיל העשב לנבול ומת, עד לאביב הבא.

מלון Graduate Oxford (צילום: מתוך: graduateoxford.com)
מלון Graduate Oxford. בלב העיר ההיסטורית | צילום: מתוך: graduateoxford.com

מעונות סטודנטים

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי תמיד חלמתם ללמוד באוקספורד, או כי אתם מחפשים מקום לינה במיסיסיפי.

רשת המלונות Graduate Hotels פתחה לאחרונה את המלון החמישי שלה - Graduate Oxford באזור אוניברסיטת אוקספורד במיסיסיפי. המלון המקסים שוכן בלב מרכז העיר ההיסטורית, ועיצובו כולל השפעות היסטוריות ואמנותיות של העיר הדרומית. האווירה הדרומית משהו מורגשת כבר בכניסה ללובי בעל ריצוף עץ האלון הוורוד, החלונות הגדולים עם וילונות הפשתן, ומדפי הספרים העמוסים ביצירותיהם של סופרים מקומיים. במלון תמצאו 136 חדרים, בית קפה, ומסעדה ובר על גג המלון, והמחיר ללילה מתחיל ב-250 דולר.

דווקא עכשיו: קולומביה

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי גם אתם מכורים ל-Narcos או כי אתם מתכננים נסיעה לדרום אמריקה.

בשבוע שעבר הכריזה סוכנות האו"ם על הזוכרים בתחרות סרטוני הווידאו התיירותיים הטובים ביותר, ומתוך 51 הסרטונים שהוגשו לתחרות, זכו שישה סרטים לפי שישה אזורים: אפריקה, מזרח אסיה, דרום אסיה, המזה״ת, אירופה ואמריקה. הסרטון שהכי מצא חן בעינינו הוא הסרטון הזוכה של קולומביה, ששואב השראה מיצירותיו של גבריאל גרסיה מארקס, ובנוסח הריאליזם הקסום שפרח באזור בשנות ה-20-30 של המאה הקודמת.

>> בפעם הקודמת למדנו על האתר שבעזרתו תוכלו להרוויח כסף בחזרה על הטיול שלכם
>> כמו סרדינים: האם המושבים במטוס מפירים את זכויותיכם?