ללטף חזרזיר ולטוס

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם בדרך לסן פרנסיסקו, או כי אתם סובלים מחרדת טיסה.

Shooting in my new volunteer dress for #sfspca #animalassistedtherapy program at #sfo - #wagbrigade �� #lilou #sfpig #pigsofinstagram #pigstagram #petsofinstagram #petstagram #whenpigsfly #volunteer #fashion #therapy #airport #abc7now

A photo posted by LiLou (@lilou_sfpig) on

הכירו את לילו (LiLou), חזירה טיפולית שתהיה בת שנתיים ב-15 בחודש, החברה החדשה ב-Wag Brigade - חטיבת הכשכוש בשדה התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו. לילו מצטרפת לחטיבה בה כבר חברים כלבים, חתולים וארנבות, המהווה כוח-עילית של חיות טיפול המיומנות בעידוד מבקרים ממורמרים ומפוחדים בשדה התעופה. בשונה מחבריה לחטיבה וקצת בדומה לחזרזירה מפורסמת אחרת, לילו ידועה בתלבושותיה המסוגננות וציפורניה הצבועות והיא יודעת לעמוד על פרסותיה האחוריות ולשחק בפסנתר צעצוע. עוד על חיות המספקות סיוע נפשי בטיסות.

לאינסטגרם של לילו.

 

הפרס על השטר הכי מגניב בעולם הולך ל...

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי אתם אוהבים ענתיקות, או כי אתם אוהבים דירוגים חסרי חשיבות.

בשעה שהעולם מתקדם צעד נוסף לעבר תשלום באשראי בלבד או באמצעים טכנולוגים מתקדמים, יש מי שמחכה בקוצר רוח לתחרות העיצוב השנתית לשטרות חדשים של אגודת השטרות הבנקאיים הבינ"ל (International Bank Note Society). בחירת השטר המעוצב בעולם היא תהליך לא מדעי בעליל וכל מי שמוכן לשלם את אגרת החברות השנתית בת ה-33 דולר יכול להצביע. בשנה שעברה זכה שטח בשווי 50 דולר של צמד האיים טרינידד וטובגו, שהונפק לכבוד חגיגות ה-50 של הבנק המרכזי. ב-31 בינואר תיסגר ההצבעה ועד ההכרזה באפריל נותר לנו לשים כסף ולהמר איזה שטר יזכה.

כאן אפשר להצביע | וכאן אפשר לראות את השטרות שעומדים לבחירה. 

לטייל ביפן בתקציב מוגבל

שתי סיבות להמשיך לקרוא: כי תמיד חשבתם שיקר לכם מדי לבקר ביפן או כי אתם מתעניינים באבולוציה של קפה-אינטרנט.

אם אתם חושבים לנסוע לטוקיו או אוסקה אבל לא בטוחים שיש לכם מספיק כסף להרשות את זה לעצמכם, הכירו את Net Maru - אופציה נהדרת לבעלי תקציב מוגבל שאינם נרתעים מחללים קטנים. במקום, המהווה גרסה משודרגת לאפשרויות הלינה של קפה האינטרנט היפני, תמצאו חדר קטן לשים בו ראש כמו גם מכונת כביסה ומייבש, מקלחת, מתקן מים חמים למנה חמה ומיקרוגל.

עבור מקלחת בת עשר דקות תצטרכו להיפרד מ-100 ין (פחות מ-1 דולר), ואם לא תביאו מגבת תתבקשו לשכור אחת בעבור 400 ין. לטובת המתפדרות מוצע חדר איפור, ומי שירצה לאחסן את המזוודה שלו ימצא לוקרים הפועלים על מטבעות. בחדרים (יחיד, זוגי וחדר לנשים) תמצאו מחשב לעבוד עליו וכמובן אינטרנט חינמי, ועבור הזמן שתשהו תשלמו החל מ-480 ין לשעה ועד 69,800 ין לחודש שלם.

לפרטים.