אין תמונה
מה נשתנה הפסח הזה?

נו, אז החלטתם כבר לאן אתם נוסעים עם הילדים בפסח? כמדי שנה, גם בפסח הקרוב אתם בוודאי מתלבטים לאן לקחת את כל המשפחה. השנה פסח יוצא בתחילת אפריל ובאתרי סקי רבים ניתן ליהנות בזמן זה משילוב מעולה של מזג אוויר אביבי ותנאי גלישה נפלאים. הילדים בחופש, ואתם יכולים לגלוש בכיף בזמן שהם מבלים עם המדריכים בקייטנת הסקי. עבור מי שעדיין מתלבט קיבצנו 6 סיבות מדוע זה כדאי:

1.    תנאי גלישה אידיאליים 

אין תמונה
עונת גלישה הנמשכת עד מאי. ואל טורנס

אתרי הסקי הגבוהים באירופה מציעים שלג מצוין ועונת גלישה ארוכה עד לחודש מאי. בזכות השילוב בין גובהם הרב והיסטורית השלג המוכחת, ניתן ליהנות מחוויית גלישה מעולה באתרים שאינם עמוסים בגולשים, ומאווירת חג ייחודית בין הנופים המושלגים. השמש זורחת במלוא הדרה, השמים בהירים והטמפרטורות נעימות.
בין האתרים המומלצים:

פאסו טונלה -  האתר הגבוה בדולומיטים עם מרחב גלישה של 120 ק"מ, כמויות שלג גדולות ו-65 אחוז ימי שמש בעונה.
ואל טורנס -
עיירת הסקי הגבוהה באירופה (2,300 מטר) וחלק ממרחב הגלישה האדיר של שלושת העמקים (Les 3 Vallee) עם כמויות שלג אדירות ועונת גלישה ארוכה עד חודש מאי.
מאיירהופן -
עיירה מקסימה עם 170 ק"מ של מסלולים, סנופארק ענק ואזור טוב למתחילים.

ליביניו - כאן תמצאו  115 ק"מ של מסלולים לכל הרמות, שדרת דיוטי פרי עם 200 חנויות פטורות ממס ואת הסנופארק הגדול באיטליה.

2. ליל סדר בלתי נשכח

תודו שלפעמים קצת נמאס שוב לעשות את הסדר אצל דודה שושנה. כאן יש לכם הזדמנות לשבור שגרה, ולהשתתף בחוויה ייחודית שהילדים יודו לכם עליה בכל רגע. דמיינו לעצמכם שולחן סדר גדול עם משפחות ישראליות בלב אתר סקי, כשמסביבכם נוף לבן מרהיב של הרים מושלגים. במידה ואתם בכל זאת מעדיפים לעשות את הסדר בבית, אין צורך לוותר על החופשה, תמיד קיימת גם אפשרות לצאת בתאריך מוקדם יותר ולחזור לארץ לפני ליל הסדר.

3.    הילדים לא מפסידים לימודים

לבחור זמן נוח לחופשה שיתאים לכל המשפחה מצריך לא מעט מאמצים, ובאופן טבעי רוב המשפחות מעדיפות לעשות זאת כשהילדים בחופשות החג. חופשת פסח היא אחת החופשות הארוכות ביותר במהלך השנה, שתמיד מביאה איתה גם מזג אוויר מעולה.  

4.    זמן איכות משפחתי

כמה פעמים כבר יוצא לכם לבלות זמן איכות עם כל המשפחה, כשאתם גולשים להנאתכם בראש שקט והילדים לומדים לגלוש ונהנים מהשלג ומהאווירה המצוינת? אין כמו חופשת סקי בכדי לקרב בין בני המשפחה. החוויות המשותפות, הנופים המקסימים והפינוקים מסביב עושים את שלהם.

5.    קייטנות סקי בעברית

בכדי שאתם המבוגרים תוכלו לגלוש ברוגע, בלי דאגות מיותרות, רצוי לדאוג למסגרת שתלווה את הילדים במהלך החופשה. בחירת הקייטנה הטובה ביותר יכולה לחסוך לכם הרבה כאב ראש, לכן מומלץ מאוד לבחור קייטנה עם מדריכים דוברי עברית, צוות בייביסיטרים אשר ילווה את ילדיכם לאורך כל היום עד לסגירת האתרים, ושקבוצות הילדים בקייטנה יהיו קטנות ככל הניתן, על מנת שההדרכה תהיה אפקטיבית.

6.    מגוון פעילויות משפחתיות

יותר ויותר אתרי סקי באים לקראת המשפחות ומציעים שלל אטרקציות משפחתיות מגוונות, מהם יכולים ליהנות גם ההורים וגם הילדים. חוץ מגלישה תוכלו למצוא בעיירות הסקי מגוון פעילויות כגון מזחלות שלג, החלקרח, בריכות מחוממות, אבובים ועוד. חשוב לוודא שיש באתרים אזורים טובים למתחילים ושלל פעילויות המתאימות לכולם, לא רק למבוגרים.

אין תמונה
סקי לקטנטנים. הקייטנה
>> אייס אייס בייבי: אפרת אברמוב לומדת לגלוש