הקרוז הארוך ביותר בעולם יצא לדרך כבר בנובמבר הקרוב. אז אם היה לכם חלום לחיות בים, עכשיו תוכלו להגשים אותו עם הפלגה של שלוש שנים של חברת הספנות MV Gemini by Life at Sea Cruises, ולבקר ב-135 מדינות ברחבי העולם. נוסעים יוכלו להצטרף לשיט התענוגות ממחיר שמתחיל ב-125 דולר (450 שקל) ללילה. ‏

נקודת ההתחלה תהיה באיסטנבול ב-1 בנובמבר, עם מסע בן שלוש שנים לאורך 209,214 קילומטרים שיבקר ב-375 נמלים ברחבי העולם. הספינה תאסוף נוסעים גם מברצלונה וממיאמי, ותאפשר למבקרים לראות 13 פלאי עולם, כולל הקולוסיאום המפורסם של רומא, הטאג' מאהל בהודו ופסל ישו בריו דה ז'ניירו בברזיל. בעוד שברוב ההפלגות מסביב לעולם השטים מבלים כמה שעות או אולי אפילו כמה לילות בכל נמל, ה-MV Gemini תעגון עד שבעה לילות ביעד בודד.

View this post on Instagram

A post shared by Miray Cruises (@miraycruises)על הסיפון, ישנם מגוון של תאים לבחירה. המחירים עבור תאים ברמה הבסיסית, מתחילים ב-3,726 דולר (13,460 שקל) לחודש, לחדרים בגודל של 12-13 מטר מרובע. ברמה אחת מעל ישנם את חדרי הפרמיום, בגודל של 13-14 מטר רבוע. המחירים לחדרים אלה מתחילים ב-4,323 דולר (כ-15,600 שקל) לחודש.

View this post on Instagram

A post shared by Miray Cruises (@miraycruises)

View this post on Instagram

A post shared by Miray Cruises (@miraycruises)

View this post on Instagram

A post shared by Miray Cruises (@miraycruises)

לבסוף הנוסעים יוכלו להתארח בסוויטות ג'וניור עם מרפסת, החדרים המפוארים ביותר בספינה. חדרים אלה,  בגדלים של 19-24 מטר רבוע, מתחילים במחירים של ב-9,989 דולר (כ-36,000 שקל) לחודש, מה שמסתכם בכ-430,000 שקל לשנה לאדם.

נוסעים יכולים לשלם מדי חודש או לשלם את כל שלוש השנים מראש. אבל יש תנאי אחד ברור לגמרי: נוסעים לא יוכלו להזמין שהות קצרה יותר על סיפון הספינה - זה שלוש שנים או כלום. להיות רחוקים מהמשפחה והחברים במשך פרק זמן זה הוא משמעותי, ולמרות שאסור למכור לנוסעים אחרים את חדרי האירוח, אורחים (כולל ילדים) יכולים לבקר בכל עת. אם יש לכם ילדים, למרבה הצער הם כנראה לא יצטרפו אליכם לטיול מכיוון שלא קיים בית ספר על הסיפון.

ההזמנות להפלגה של שלוש שנים בספינת MV Gemini נפתחת היום (1 במרץ) באתר החברה.