בזמן שכמעט בכל העולם ענף התיירות עובד במתכונת מצומצמת, או לא עובד כלל כמו אצלנו, יש מקומות שדווקא עכשיו משפצים ומשתדרגים במטרה להוציא לנו את העיניים. 

זה מה שקורה בימים אלו במלון Soneva Fushi שבמלדיביים, שחנך את הווילה הגדולה בעולם שבנויה על המים, בגודל 585 מטר רבוע. 

View this post on Instagram

The fabulous Soneva Fushi Resort in the #Maldives has unveiled its new overwater villas, the largest of their kind in the world. A short swim from the house reef, each is designed to maximise views over the ocean, a retractable roof to view the stars, sweeping terraces, a private pool and waterslide straight into the Indian Ocean. DM me for the best rates and get special benefits such as a subtantial resort credit and two personalized @DiscoverSoneva experiences!

A post shared by The Luxury Travel Expert (@luxurytravelexpert) on

לא מעט מהריזורטים במלדיביים בונים את הווילות שלהם על גשרים צפים מעל למים, אך הווילה החדשה שנפתחה בימים האחרונים, היא רמה אחת מעל כולם. היא כוללת מגלשת מים באורך 19 מטר שנופלת לים, גג נפתח ובריכת שחייה פרטית כמובן.

שנמשיך? הריצפה עשויה מזכוכית, יש מקלחת חיצונית וקומה נוספת עם מטבח ומקרר מאובזר. המחיר ללילה אגב, מתחיל ב-9,100 שקלים, אך לרוב תמצאו את הווילה במחיר גבוה יותר.

האיים המלדיביים פתוחים כיום לתיירים, אך בארץ המדינה לא נכללת ברשימת המדינות הירוקות. נכון להיום, יש במלדיביים 1,123 חולים ו-34 אנשים שמתו מהנגיף. 

View this post on Instagram

A post shared by The Camel Collection☀️ (@thecamelcollection) on

View this post on Instagram

A post shared by S A N D R O BRUECKLMEIER (@sandrobruecklmeier) on

View this post on Instagram

A post shared by Visit Maldives SK (@visit_maldives_sk) on