אם יש לכם ילד מפונק וגם לא מעט כסף בכיס (אה, ודרכון זר), מלון הפאר בורג' אל ערב בדובאי אידיאלי עבורכם - ובעיקר עבור ילדי השמנת שלכם. מאייפדי זהב העשויים מ-24 קראט, משרת אישי, חוף פרטי לילדים מלא בסוכריות ועד רכבת ממתקים שעוברת במלון מידי יום: הילדים שלכם לא ישכחו בחיים את החוויה המהפנטת הזו. הבעיות שלכם יתחילו אח"כ, כשתצטרכו להתעלות על החוויה הזו בביתכם.  

החבילה המיוחדת לילדים במלון, הנישא לגובה של 321 מטר ונחשב למלון הרביעי בגודלו בעולם, מגיעה בחינם עבור הורים המזמינים סוויטה שעולה 6,421 שקל ללילה. הילדים יקבלו גישה פרטית לבריכות, גישה לאזורי משחקים בתוך המלון כגון חדרי משחקים ב- iMacs, פלייסטיישן ואקס בוקס, כמו גם רצועת חוף משלהם בה יוכלו ליהנות מפופקורן ומשקאות ללא הגבלה.

נופש יוקרתי לילדים, קטר (צילום: dailymail.co.uk)
רכבת ממתקים שעוברת במלון מידי יום | צילום: dailymail.co.uk

נופש יוקרתי לילדים, מיטה (צילום: dailymail.co.uk)
מיטה שכולנו חולמים עליה | צילום: dailymail.co.uk

"ילדים מאושרים גורמים להורים שלהם להיות מאושרים"

המלון, שעוצב כמו מפרש מתנופף של סירה, מתגאה גם בפרויקט השיקום לצבי ים שהקים - לאורחים בעלי מצפון סביבתי במיוחד. ילדים אנרגטיים יבלו גם היטב בפארק המים Wild Wadi של המקום או במועדון סינבד לילדים. "ליוקרה אין מגבלת גיל. זהו התפקיד שלנו ליצור את החוויה האולטימטיבית עבור כל אורח בבורג' אל ערב", סיפר היינריף מוריו, המנהל הראשי של המלון, לדיילי מייל. "השותפים שלנו נהנים למצוא דרכים יצירתיות ומהפנטות להפתיע ולשמח את האורחים הצעירים שלנו. אנחנו נותנים להם יד חופשית במציאת דרכים לגרום לילדיהם להגיד 'וואו'. תגובה נלהבת של ילד מספקת עבורנו בדיוק כפי שהיא עבור הילד".

נופש יוקרתי לילדים, שטיחים (צילום: dailymail.co.uk)
עיצוב מופתי בגובה 321 מטר | צילום: dailymail.co.uk

נופש יוקרתי לילדים, בריכה (צילום: dailymail.co.uk)
בריכה מושלמת ורצועת חוף פרטית לילדים | צילום: dailymail.co.uk

במלון ניתן יחס אישי צמוד למארח, עם שמונה אנשי צוות עבור כל סוויטה שמבטיחים כי הנופשים שלהם יזכו בחוויה של פעם בחיים. "במלון שלנו ובכלל בתוך איחוד האמירויות הערביות אנחנו מעריכים שיש הרבה הורים עם משפחות צעירות שמחפשים חופשה מיוחדת", הוסיף מוריו. "בנוסף, ילדים מאושרים גורמים להורים שלהם להיות מאושרים כך שזה טבעי שנרצה להשקיע את הצעד הנוסף".

נופש יוקרתי לילדים, חוף (צילום: dailymail.co.uk)
פרויקט השיקום של צבי הים, ברקע המלון | צילום: dailymail.co.uk

>> חוויתם שיבושים בטיסה? בואו לראות איזה פיצוי מגיע לכם