חברת התיירות האפריקאית Ker & Downey Africa מתמחה בטיולי יוקרה ביבשת השחורה, ובימים האחרונים היא השיקה חבילת ספארי חדשה וייחודית במדברות נמיביה. הספארי, בן 12 הימים, יביא את האורחים לאחת משש משמורות אור הכוכבים הבינלאומיות היחידות בעולם. כחלק מהביקור, יוכלו המטיילים לראות את כל פלאי אפריקה – מהחיות שמסתובבות על הארץ ועד לכוכבים המסנוורים בשמיים.

לדברי ליסה נל, ראש תחום מוצר ושיווק בחברת התיירות: "נמיביה היא מדינה אניגמטית של ניגודים, מרחבים פתוחים עצומים ונוף עוצר נשימה. זהו יעד ספארי נהדר למטייל הרפתקן שביקר בעבר באפריקה, או לזוגות בירח דבש המחפשים מפלט רומנטי הרחק מההמונים".

מסלול הנחיתה הפרטי מביא את האורחים היישר אל האקשן ולכמה צימרים יוקרתיים שנבחרו בקפידה כדי למקסם את חווית הספארי. במסגרת הטיול, האורחים יזכו לצפות בכוכבים לצד אסטרונומים במצפי כוכבים חדישים, חווית קולנוע מדברי באוויר הפתוח, ולילה על גבי לנד-קרוזר שעוצב במיוחד כדי להתאים לשממה של נמיביה.

בספארי, האורחים יבקרו בחמישה יעדים באמצעות מטוס פרטי: שמורת זאנייר (Zannier) הפרטית, שמורת אונגומה גאמה (Onoguma Game Reserve), דמארלנד (Damaralnd), סוסוסווליי (Sossusvlei) ומדבר נמיב (Namib). הכל מתחיל במלון אומאנדה (Omaanda) היוקרתי בשמורת זאנייר, שם האורחים יכולים לקחת חלק בחוויית ספארי אישית המותאמת לתחומי העניין האישיים שלהם.

המסע ממשיך לפארק הלאומי אטושה (Etosha), בו האורחים יכולים לקחת חלק בספארי יום ולילה, כמו גם חווית שינה ייחודית ב-Dream Cruiser של אונגומה, לנד-קרוזר בנוי בהתאמה אישית עם שני מפלסים המכיל שני אנשים.

לאחר מכן, האורחים יטוסו לדמארלנד, אזור הידוע בתצורות הסלע המרשימות שלו, טרסות הנהר העתיקות וחיות הבר המותאמות למדבר, שם יעשו צ'ק לתוך רכס אונדולי (Onduli Ridge).

הטיול ממשיך לשמורת סוסוסווליי, שהוא ביתם של כמה מדיונות החול הגבוהות הבעולם ונופי המדבר הדרמטיים. שם, האורחים ישנו ב-Sossusvlei Desert Lodge, מקום מפלט מבודד על גבול שמורת אור כוכבים בינלאומית, שם מובטח לילה של צפייה בכוכבים בחושך כמעט מוחלט.

בלודג', האורחים יכולים לבקר במצפה הכוכבים, ולהיעזר בטלסקופ ממוחשב (Celestron CPC 1100 GPS) כדי שיוכלו להביט אל הכוכבים למעלה עם אסטרונום הבית של הלודג', וללמוד דבר או שניים על החלל החיצון.

החלק האחרון של הטיול לוקח את האורחים לחלק הדרומי ביותר של מדבר נמיב העתיק למחנה סונופ (Sonop) האקסקלוסיבי, שם יחוו עוד כמה טיולים בטבע, רכיבה על סוסים במדבר, וסיורי מדבר מודרכים.

SonopLodge (צילום: sonop)
צילום: sonop

כמה זה עולה?

התמחור עבור ספארי במדבר ל-12 ימים בנמיביה, מתחיל מ-12,019 דולרים לאדם וזמין כל השנה.