כולנו יודעים איך לארוז מזוודה, כבר קראנו מיליון טיפים וראינו אלפי סרטונים וכולנו אלופי האריזות. לגלגל את כל הבגדים ואז להכניס אותם למזוודה? יודעים. לתקוע את הגרביים בתוך הנעליים ולחסוך במקום? ברור. לסגור בנייר דבק את פתחי הבקבוקים כדי שלא ינזלו לנו על כל הבגדים? אלמנטרי. אבל מה קורה כשאנחנו רוצים לארוז בגדים קצת יותר מגונדרים, כמו חליפה או שמלה, בשביל יציאות בערבים או אירועים רשמיים שאנחנו מוזמנים אליהם? 

>> בואו לפייסבוק שלנו

את הסוגיה הזאת פתר האתר Life Hacker, עם סרטון שימושי שמראה בדיוק איך כדאי לארוז את פיסות הלבוש האלו שפשוט לא יכולות לצאת מהמזוודה מקומטות:

אז מה עושים?

העיקרון דומה לחליפה ושמלה - הסוד הוא לקפל כמה שפחות כדי ליצור כמה שפחות קמטים. בגלל שחליפה היא קצת יותר מסובכת לאריזה, נסביר בעזרתה:

1. מניחים את החצי התחתון של הז'קט בתחתית המזוודה, כשהחלק העליון מחוצה לה, כנ"ל המכנסיים. 

2. מניחים על חצי החליפה שבמזוודה את פרטי הלבוש האחרים שאתם רוצים לארוז. מקפלים אל תוך המזוודה את החצי השני של החליפה שנותר בחוץ. 

3. אם יש לכם עוד בגדים שעדיין לא נכנסו, אפשר להכניס אותם בשכבה נוספת מעל החליפה, רגע לפני שמקפלים את השרוולים פנימה. כל שכבת בגדים שחוצצת בין כל קיפול של החליפה, עוזרת במניעת קמטים. 

אם עדיין אתם צריכים לקפל את החליפה, כי המזוודה שלכם קטנה מדי, תוכלו להפוך כתף אחת של הז'קט אל הצד הפנימי שלה ולתוכה לקפל את החצי השני של הז'קט - בדיוק כמו שמקפלים סדין עם גומי. מוודאים ששני תפרי הכתף מיושרים אחד עם השני. מקפלים את הז'קט לשניים. מניחים את המכנסיים (מקופלים לחצי, לאורך) בצורה רוחבית על השולחן, מניחים במרכז את הז'קט המקופל ומקפלים את שני צידי המכנסיים בצורת מעטפה מסביב לז'קט. 

ואם אתם עדיין לא מרוצים מהתוצאה, בקשו מהקבלה במלון מגהץ. הם ישמחו להשאיל לכם אחד כזה בחינם

יש לכם טיפים נוספים לאריזה? ספרו לנו בתגובות

>> מכת הסברה: נהג מונית החזיר לתיירים 40 אגורות במקום 40 שקלים
>> אבוי: מחקרים קובעים כי אין תרופה אמיתית לג'ט לג