גקוזי, הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
80 אלף דולר ללילה? מתאים לנו. הסוויטה היקרה בעולם | צילום: travel.yahoo.com
מייקל ג'קסון, ריצ'רד ברנסון, ריהאנה וביל גייטס הם רק חלק מהעשירים והמפורסמים שבילו את לילותיהם בגן העדן הביתי הזה. ובסכום זעום של 80,000 דולר ללילה גם אתם תוכלו ללון בסוויטה היקרה בעולם.

מכסה את כל הקומה השמינית של מלון הנשיא וילסון בז'נבה, שוויץ, סוויטת הפנטהאוז המלכותית משתרעת על פני שטח של 18,000 מ"ר, ומשקיפה על האלפים השוויצריים ועל אגם ז'נבה.

חדר השינה, הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
12 חדרים בקומה ה-8 של מלון הנשיא וילסון בז'נבה | צילום: travel.yahoo.com


12 חדרי שינה יש בסוויטה היקרה בעולם, כל אחד מהם עם חדר אמבטיה צמוד. ומי שמחפש הפעלות נוספות יכול ליהנות משולחן הביליארד המושקע, מחדר הכושר המאובזר למשעי, מטבילה בג'קוזי המפנק או מניגון על הפסנתר. ואחרי עוד יום קשה בעבודה, מה יותר כיף מאשר לחזור לחדר המלון ולצפות בטלוויזית מסך שטוח בגודל 46 אינץ', באמצעות מערכת בידור משוכללת המחוברת לדי.וי.די, מערכת סראונד פנימית וחיבור למחשבים אישיים.

הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
מערכת בידור משוכללת בטלוויזית 46 אינץ' | צילום: travel.yahoo.com

חדר אוכל, הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
חדר אוכל לסלב המצוי | צילום: travel.yahoo.com

ביליארד, הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
לא מוותרים על הביליאורד | צילום: travel.yahoo.com


אבל זה עוד לא הכל. המחיר האסטרונומי של חבילת הפינוק הזו כוללת גם משרת אישי, שף פרטי וצוות ביטחון, העומדים לרשות האורח משך כל שעות היום. ומה שבאמת מייחד את סוויטת הפנטהאוז המלכותית הזו הוא מגוון רחב של תכונות אבטחה כבדות, כאלה שהפכו אותה לאהובה על ראשי מדינות כמו הנסיך אלבר השני ממונקו, המנהיג הסובייטי לשעבר גורבצ'וב, השליט לשעבר של מצרים, חוסני מובארק, ראש ממשלת בריטניה לשעבר, טוני בלייר, ועוד.

כדי לאפשר לאורחי VIP להרגיש בטוחים לחלוטין בסוויטה, מצלמות מעקב הותקנו במסדרונות ובכניסה, כמו גם שורה של דלתות פלדה, קירות וחלונות זכוכית, מערכת חשמלית שמנטרת חדירה של פולשים ולחצני מצוקה. ואם כל זה לא הספיק, אז יש גם כספת משוריינת בגודל אנושי, עם מערכת אבטחה משלה.

מחיר התענוג? 80 אלף דולר ללילה. קטן עליכם.  

עוד סלון, הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
שף פרטי, משרת אישי ומערכת אבטחה משוכללת | צילום: travel.yahoo.com
סלון, הסוויטה היקרה בעולם (צילום: travel.yahoo.com)
נוף פנוראמי לאגם ז'נבה העצום | צילום: travel.yahoo.com
>> אבאש'ך ערומקו? מלונות לקהילה הנודיסטית ברחבי העולם