לכל סלבריטאי המכבד את עצמו, יש עיר מפלט פרטית משלו - בית אליו הוא מגיע לבלות כמה ימי חופשה פרטית הרחק מאור הזרקורים. בעידן של תקשורת פולשנית שאינה בוחלת בשום אמצעי כדי לעקוב אחרי המטרות האהובות, מציאת אתר נופש פרטי לבלות בו את החופשה הפרטית המיוחלת היא משימה לא פשוטה. ועדיין, מתברר כי לרוב הכוכבים הגדולים בעולם יש יעדים מועדפים אליהם הם שבים בכל הזדמנות כאשר הם רוצים פסק זמן מהעולם. קבלו רשימה ראשונה בסדרה "נופש נוסח הוליווד". לקרוא ולקנא

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: SXC, getty images)
לבראד ואנג'לינה יש אחוזת נופש פרטית בניו אורלינס | צילום: SXC, getty images

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי: רבו או לא? נפרדים או נשארים? בעוד הצהובונים רותחים, ממשיך הזוג החזק של הוליווד לשוטט ברחבי העולם כאילו כרטיסי טיסה הם כרטיסיות לאוטובוס. למרות שמדובר בפמליה של ממש המשלבת צאצאים ביולוגיים וילדים מאומצים, שום בית מלון יוקרתי לא יוותר על הזכות לארח.
ג'ולי מתגוררת בשבועות האחרונים בבית פרטי יוקרתי בלונג איילנד, בצפון מדינת ניו יורק, אותו שכרו עבורה מפיקי המותחן החדש "Salt" בכיכובה, המצטלם בימים אלה. פיט לעומתה נצפה בחודשים האחרונים בפריז, לאס וגאס ואפילו באתר מפלי הניאגרה עם הילדים וגם לבדו. ועדיין, כאשר פיט וג'ולי רוצים לנפוש ביחד (אם יוצאים מנקודת ההנחה שזה עדיין קורה), הם יגיעו לאחוזה הפרטית שרכשו בעיר ניו אורלינס (בה צילם פיט את "הסיפור המופלא של בנג'מין באטן"), ברובע הצרפתי. עלות המבנה, במקור משנת 1830 הממוקם בלב האזור היוקרתי ביותר בעיר, 3.5 מיליון דולר. כסף קטן עבור מי שנבחרה לא מכבר כאישה החזקה ביותר כיום בתעשיית הבידור האמריקנית.

טום קרוז, קופה קבנה (צילום: SXC, getty images)
טום קרוז לוקח את המשפחה לריו דה ז'נרו | צילום: SXC, getty images

טום קרוז: כמו הקולגה בראד פיט, גם טום קרוז הוא סלב על שחייו האישיים מעניינים כיום את הציבור הרבה יותר מהסרטים בהם הוא מככב. יותר מ-25 שנות קריירה משגשגת רפדו את חשבון הבנק שלו במספיק מזומנים להגשים כל פנטזיה, וכאשר קרוז ומשפחתו מפנטזים על חופשה שלווה עם בתם סורי היעד הוא ריו דה ז'נירו. מלון Copacabana Palace Hotel אהוב במיוחד על בני הזוג, והם בילו בו לאחרונה כאשר קרוז נכח בפרימיירה הברזילאית לסרטו האחרון "מבצע ולקירי". בין השאר נצפו קרוז, הולמס וסורי הקטנה בונים ארמונות חול על חוף הים, ויוצאים לטיסה במסוק פרטי מעל העיר.

ג'יזל בונדשן - קוסטה ריקה (צילום: SXC, getty images)
ג'יזל נמלטת לקוסטה ריקה | צילום: SXC, getty images

ג'יזל בונדשן: טום קרוז אוהב את ברזיל, אך דוגמנית העל ג'יזל בונדשן נולדה וגדלה בה ולכן היא מעדיפה יעדים אחרים כשהיא יוצאת לחופשה, או במקרה הנוכחי לירח הדבש. כאשר דוגמנית העל החליטה למסד את יחסיה עם בן זוגה, כוכב הפוטבול טום בריידי, הם נישאו בכנסייה קתולית בסנטה מוניקה ומהרו לטוס לקוסטה ריקה שם בילו את ירח הדבש בבית נופש מפואר ששכרו בעיירה Nicoya Peninsula. מובן שעדת צלמי פפראצי דלקה אחרי השניים למדינה הדרום אמריקנית, אך לא הצליחה להנציח את בני הזוג. אחד הצלמים הגיש תלונה נגד שומר הראש של ג'יזל ובריידי, בטענה שהוא ירה לעברו כדי למנוע ממנו להתקרב לבית הנופש בו בילו השניים.

איפה ביונסה, בונו וקניה ווסט אוהבים לנפוש באופן קבוע?